MONACObet liga

FC Nitra – FK POHRONIE

2:2

konec (1:1)

21.11.2015, 14:30 • Info o změnách stavu (Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer)) sk

Tipsport: 2.15 3.4 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci v závere dokázali vyrovnať a body si teda oba celky rozdelia. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok víkendu. (16:44:08)

90

90

Nitra dala gól!

Domáci futbalisti vyrovnávajú v poslednej minúte tohto zápasu! O deľbu bodov sa definitívne postaral HENRICH BENČÍK.

82

Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Igor Kotora, prichádza Matúš Kuník.

82

Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Matúš Paukner, prichádza Andrej Fábry.

81

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Abrahám, prichádza Michal Páleník.

80

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Miroslav Gregáň, prichádza Patrik Blahút.

72

Pohronie dalo gól!

Hráčom Pohronia to ale zjavne absolútne nevadíl, pretože aj v oslabení o jedného muža skórujú a ujímajú sa vedenia! Postaral sa o to PATRIK ABRAHÁM.

70

Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Adam Dunda, prichádza Filip Balaj.

62

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Ján Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

58

Žltú kartu dostáva Ján Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

56

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Lukáš Garaj, prichádza Marek Zuziak.

56

Máme za sebou prvú desaťminútovku druhého polčasu a skóre sa stále nemení. Na svetelnej tabuli je stav 1:1.

53

Žltú kartu dostáva Marián Kolmokov (FC Nitra).

46

Začal sa druhý polčas.
Prvý polčas je minulosťou. Videli sme v ňom dva presné zásahy, ktoré si oba celky rovnomerne rozdelili.

45

Prvý polčas sa skončil.

40

Pred nami je posledná päťminútovka riadnej hracej doby tohto polčasu. Skóre je stále vyrovnané a duel sa od 28. minúty hrá v podstate od začiatku.

28

Je vyrovnané! Domáci futbalisti prekonali gólmana Placha a stav stretnutia je po necelej polhodine 1:1. Gólovo sa presadil ADAM MORONG.