Tomáš Fleischmann (MTL) 1+1, 3 střely, čas na ledě 15:00
Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:28
Radim Vrbata (VAN) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:01
Střely na bránu: 36 – 26
Trestné minuty: 12 – 8
Bodyčeky: 29 – 31
Vyhraná vhazování: 38 – 27
Utkání je u konce. V prodloužení si lépe vedli domácí, kteří vstřelili gól, a tak zvrátili utkání na svou stranu.

David DESHARNAIS - 4:3

63:25

Montreal právě vstřelil branku!
V úniku 3 na 1 přihrál Tomáš Fleischmann Subbanovi, ten posunul na DAVIDA DESHARNAISE, který střílel nad lapačku Markstörma. Asistence: P.K. Subban a Tomáš Fleischmann.

62:26

Při přejezdu Alexe Galchenyuka už byl Brendan Gallagher jednou nohou za modrou čárou, a tak vystavil svého spoluhráče ofsajdu.

61:18

Nathan Beaulieu trefil v samostatném úniku pouze Markstörmův beton.

60:31

Daniel Sedin to zkoušel z blízka na Condona, ten se nenechal rozhodit.

60:01

Statistiky:
Střely na bránu: 32 – 24
Bodyčeky: 29 – 30
Vyhraná vhazování: 35 – 26
Domácím se podařilo v závěru třetí třetiny vyrovnat, a tak se pokračuje prodloužením.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25

Canucks se po obdrženém gólu probrali.

Tomáš FLEISCHMANN - 3:3

56:52

A je vyrovnáno! TOMÁŠ FLEISCHMANN dostal na červené čáře přihrávku od Nathana Beaulieua, objel si obránce a prostrčil gólmanovi puk mezi betony. Asistence: Nathan Beaulieu a Jeff Petry.

55:56

Montrealu se teď nedaří přejít přes útočnou modrou čáru.

54:59

Canadiens opět v útočném pásmu.

53:42

Montreal se snaží najít recept na Markstörma.

51:36

Ve shrumáži před brankou nebyl puk vůbec vidět, nakonec se objevil v levém rohu kluziště, odkud ho vyvezli hostující obránci.

50:57

Condon rozehrává z prostoru za jeho brankou.

49:21

Když už se vancouverští dostanou do útočné třetiny, tak se nedostanou k zakončení.

48:15

Plekanec vyhrává buly a hned míří se svými spoluhráčemi do útoku, ale na útočné modré čáře jsou zastaveni Tanevem a Weberem.

47:28

A opět Plekanec, tentokrát i s Fleischmannem, ale pokus druhého zmiňovaného končí za klecí hostů.

46:29

Montreal hraje úplně jiný hokej, než v první třetině. Plekanec střílel z prostoru za levým kruhem, ale střelu někdo zblokoval.

46:02

45:29

I přes to, že Montreal má o jednoho muže na ledě méně, drží se v útočném pásmu.

44:49

Hosté se nemohou dostat přes útočnou modrou.

44:02

Alexander Sjomin vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

43:43

Hraje se ve středním pásmu, kde si puku nikdo dlouho neužije.

42:59

O puk se bojuje za svatyní hostů.

42:52

Subban tvrdě střílel od modré.

42:46

41:58

Canucks potřebují vystřídat, a tak vyhazují puk do pásma domácích.

41:29

Canadiens kombinují v útočném pásmu.

40:46

Jannik Hansen vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:06

Hraje se za brankou Montrealu, kde se soupeři vzájemně obírají o puk.

40:01

Statistiky:
Střely na bránu: 24 – 18
Trestné minuty: 10 – 6
Bodyčeky: 25 – 16
Vyhraná vhazování: 26 – 19
Ve druhé třetině byli jasně aktivnější domácí, kteří moc nepouštěli soupeře k puku. Uvidíme, jak dopadne toto zajímavé utkání.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:22

Subban přihrával svému kolegovi Andreji Markovovi, ale tomu střela vůbec nesedla.

37:39

Vancouver se po dlouhé době dostal do útočného pásma, kde však dlouho nevydrželi.

37:17

Greg Pateryn střílel od modré, Markstörm jeho střelu viděl až na poslední chvíli.

37:00

Markstörm schoval Plekancovu střelu ve své lapačce.

35:26

Plekanec a Pacioretty ujížděli ve dvou na jednoho obránce, druhému zmiňovanému ovšem nesedla přihrávka od českého útočníka.

34:46

Vancouver se dostal do útočné třetiny, do zakončení ovšem nikoliv.

34:31

Radim Vrbata ihned po opuštění trestné lavice vyrazil sám na branku Montrealu. Ale obránce, který ho dojel ho nepustil do zakončení.

34:08

33:58

Markström vyráží nebezpečný pokus.

33:22

Canadiens svírá soupeře. Markstörm neví, kde mu hlava stojí.

32:08

Hráčská lavice týmu Vancouver Canucks potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Radim Vrbata.

Max PACIORETTY - 2:3

30:53

Brendan Gallagher nahodil na gólmana, který tento pokus stačil vyrazit před MAXE PACIORETTYHO, který si puk stáhl, položil si brankaře a puk zvedl bekhendem do branky. Asistence: Brendan Gallagher.

30:29

Montreal po vstřeleném gólu jakoby ožil. Střílí na branku hostí z každé pozice.

Lars ELLER - 1:3

28:40

Montreal se prosazuje v oslabení! Špatné střídání hostů domácí potrestali gólem. LARS ELLER dostal v prostoru pravého kruhu nabito od Toma Gilberta a propálil Markstörma. Asistence: Tom Gilbert.

27:12

Weise vyloučen na dvě minuty za hrubost.

26:00

Canadiens se dostali na okamžik před branku, kde jim radost překazil Weber, který zachytil jejich přihrávku.

Daniel SEDIN - 0:3

23:19

Vancouver právě vstřelil branku!
DANIEL SEDIN střílel od modré přesně do levého horního rohu branky, kde se puk podivně zamotal do sítě. Rozhodčí zkoumali, jestli puk skončil v síti ze spodní, nebo z horní strany. Nakonec gól uznal. Asistence: Yannick Weber a Alexander Edler.

23:19

Po střele z jedno z obránců se rozhodčí radí se svým kolegou u videa, zda byl gól, nebo ne.

23:12

Alex Galchenyuk vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:37

Baertschi našel krásnou zadovkou za brankou Montreal svého spoluhráče na modré, který střílel na branku, ale jeho pokus zmizel v lapačce Condona.

Vyhraná vhazování: 12- 9
Máme za sebou první třetinu, ve které byli aktivnější hosté, kteří dokázali dostat za záda Condona dva puky. Do kabin se jde za stavu 0:2.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

18:19

Matt Bartkowski vyloučen na dvě minuty za sekání.

Jared MCCANN - 0:2

17:54

Canucks využívají přesilovou hru! Henrik Sedin dostal přihrávku zpoza branky od Radima Vrbaty, nahrál na JAREDA MCCANNA, kterému se povedlo dostat puk za záda Condona. Asistence: Henrik Sedin a Radim Vrbata.

16:49

Henrik Sedin střílel z prostoru pravého kruhu, ale jeho střela byla zblokována.

15:53

Brendan Gallagher vyloučen na 2+2 minuty za faul vysokou holí a za krev na ledě. Daniel Sedin se dlouho zvedal.

15:11

McCann byl obrán o puk ve středním pásmu, soupeř vyrazil okamžitě před branku, ale Markstörm byl připraven.

14:10

Vancouver uzamkl Montreal před domácí klecí, ale po sérii přihrávek se sami vyhodili z útočné třetiny.

12:46

Canucks nedokázali přejít přes útočnou modrou, Montreal opět u puku.

12:05

11:41

Nathan Beaulieu ani na dvakrát neprostřelil gólmana.

10:25

Domácí se dostali do rychlého protiútoku, při kterém končí puk v Markstörmově lapačce, který kotouč okamžitě rozehrál.

10:05

Yannick Weber dostává menší trest za podražení, kterého se dopustil za svou vlastní brankou.

08:28

Flynn přejížděl útočnou modrou, ale Smith-Pelly byl o krok rychlejší, a tak vystavil svého spoluhráče do ofsajdu.

08:06

Domácí posílají puk až do zakázaného uvolnění.

07:08

06:28

Canucks kombinují, ale jeden ze soupeřů jim vypíchl puk a vyhodil ze svého pásma.

05:08

Montreal jede do čtyř.

04:52

Bo Horvat dostal přihrávku od svého spoluhráče zpoza branky, jen těsně minul.

04:11

Hosté kombinují za svou brankou.

03:33

Gól hosty nabudil. Ostřelují domácí svatyni.

Adam CRACKNELL - 0:1

01:26

Matt Bartkowski vyslal střelu od modré, kterou Condon vyrazil před sebe, kde stál ADAM CRACKNELL, který neměl problém dopravit puk do branky soupeře. Asistence: Matt Bartkowski a Derek Dorsett.

01:05

Montreal vyhozen z útočného pásma.

00:26

Jeden z bratrů Sedinů se dostal do zakončení na Condona.

00:06

Domácí okamžitě zahnáni do obranného pásma.

00:01

Oba týmy jsou již na modrých čarách. Tradičně si poslechneme hymnu.

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Markov, Subban, Beaulieu, Petry, Gilbert, Pateryn – Pacioretty, Plekanec, Gallagher – Eller, Galchenyuk, Semin – Fleischmann, Desharnais, Weise – Flynn, Mitchell, Smith-Pelly.

Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Bartkowski, Hutton – Hansen, Sedin H., Sedin D., – Virtanen, Horvat, Baertschi – Vrbata, McCann, Higgins – Dorsett, Cracknell, Shinkaruk.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas v Bell Centre začne v 1:30, takže si na tuto dobu nastavte budíky, nebo vůbec nechoďte spát, rozhodně si ale nenechte ujít náš přenos. Jste k němu všichni zváni.

Vancouver Canucks

Hosté jsou na třetím místě Pacifické divize se ziskem 19 bodů za sedm výher, pět proher v nastavení a šest porážek v základní hrací době. A ani Vancouver neměl poslední zápas zrovna nejlepší. Představil se v Torontu, kde místnímu klubu podlehl 2:4. Do střelecké listiny se zapsali Hansen a Burrows.

Montreal Canadiens

Domácí tým zatím vládne Atlantické divizi, kdy po 18 odehraných zápasech mají 28 bodů za 13 výher, dvě porážky v prodloužení a tři porážky v šedesáti minutách. Jedna z těchto proher přišla v posledním utkání, kdy Montreal na domácím ledě podlehl Coloradu vysoko 1:6! Jedinou branku dal Gallagher. Dnes bude chtít tým tento debakl odčinit a potěšit své fanoušky.

Montreal – Ottawa 1:2 pp
Montreal – NY Islanders 4:1
Montreal – Boston 4:2
Pittsburgh – Montreal 4:3 sn
Montreal – Colorado 1:6
Dobré ráno u NHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy Montreal Canadiens a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

4:3

Branky a nahrávky: 29. Eller (Gilbert), 31. Pacioretty (Gallagher), 57. Fleischmann (Beaulieu, Petry), 64. Desharnais (Subban, Fleischmann) – 2. Cracknell (Bartkowski, Dorsett), 18. McCann (Sedin H., Vrbata), 24. Sedin D. (Weber, Edler)

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Markov "A", Subban, Beaulieu, Petry, Gilbert, Pateryn – Pacioretty "C", Plekanec, Gallagher "A" – Eller, Galchenyuk, Semin – Fleischmann, Desharnais, Weise – Flynn, Mitchell, Smith-Pelly.

Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis "A", Bartkowski, Hutton – Hansen, Sedin H. "C", Sedin D. "A", – Virtanen, Horvat, Baertschi – Vrbata, McCann, Higgins – Dorsett, Cracknell, Shinkaruk

Rozhodčí: Dwyer, Peel – Murray, Brisebois