2. liga skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

4:2

konec (3:1, 1:0, 0:1)

17.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 20. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.35 4.9 4.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:53

Žihadla dostanou možnost zdramatizovat dnešní utkání, trest obdrží lavička domácího mužstva a dvouminutový trest odsedí Vaněk.

47:41

Vyloučení na straně Vsetína, Kolařík se dopustil nedovoleného zákroku v útočném pásmu a rozhodčí jej vykazuje na lavici hanby za podražení.

42:09

A budeme svědky hry čtyři na čtyři, dvě minuty pro Mikeše za vysokou hůl.

41:15

Přesilová hra pro Žihadla, dvě minuty fasuje Žák za nedovolené bránění.

35:46

Vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty pro Báchora za držení.

28:17

Poměr sil na ledě se srovná, dvě minuty za vysokou hůl pro vsetínského Vávru.

27:19

Sotva skončila jedna přesilovka domácích, začne další. Dvě minuty za sekání pro Rytnauera.

24:44

Hosté se budou bránit, dvě minuty za hákování.

15:53

Přesilová hra pro hosty, dvě minuty pro Daňka za nedovolené bránění.

13:45

Valaši mají nyní příležitost vyrovnat, dvě minuty za sekání fasuje Šťáva.

05:58

Havel podruhé v krátké chvíli zamíří na trestnou lavici, tentokrát vlastní vinnou, neboť to přehnal s důrazem na brankáře Hromadu a rozhodčí jej posílají na dvě minuty za napadení.

03:09

První trest v utkání fasuje lavička Moravských Budějovic, hosté se přepočítali a při hře jich bylo na ledě o jednoho navíc, čehož si včas čárový rozhodčí všiml. Trest odsedí Havel.

4:2

Branky a nahrávky: 15. Tesařík (Slováček, Dvořák), 16. Vávra (Finstrle), 19. Vítek (Daněk), 35. Dvořák (Kolařík, Slováček) – 12. Havel (Šťáva), 50. Sobotka (Mikeš)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Nedbálek, Hryciow, Tesařík, Řezáč, Žák, Vrba, Báchor – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Slováček, Dvořák, Kolařík – Abdul, Vávra, Finsterle -Vítek, Daněk, Hruška P. – Ondráček.

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Randa, Peroutka, Šťáva – Matějka F., Rytnauer, Juráň, Havel, Peška, Mikeš, Paták, Trojan, Latner, Horký.

Rozhodčí: Škach – Novotný, Axman