17.11.2015, 15:30 • 20. kolo • Ondřej Monski

Tipsport: 2.48 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (17:48:08)

64:58

Karviná vstřelila branku!
Tak to je neuvěřitelné! 2 vteřiny před koncem prodloužení ujel Arturs Logunovs a svou střelou rozhodl o vítězství Karviné!

63:25

Javínova střela zkrocena Šurého lapačkou.

61:06

Úmyslný ofsajd hostů. Vhazování před Šurým.

60:01

60:00

59:45

Domácí ostřelovali břeclavskou bránu marně.

58:27

Tentokrát si zachytal i Michal Gleich, který ukryl kotouč v lapačce.

58:10

Zakázané uvolnění Sportovního klubu.

57:36

Hlavní hrdina posledních minut Šurý přikryl kotouč po Fišerově nahození. Vhazování v břeclavském pásmu.

56:18

Šurý zlikvidoval backhandové zakončení Martina Kasperlíka.

54:00

Martin Kasperlík selhal v tutové šanci, když jeho střelu do poloodkryté brány zlikvidoval skvělým zákrokem Šurý!

51:56

Juhász ani nadvakrát nedokázal propasírovat kotouč za brankovou čáru, puk kontroluje Šurý!

51:14

Zakázané uvolnění Karviné.

49:33

Přes velký tlak a řadu šancí (Chomič, Foltyn, bratři Kasperlíkové) se domácím nepodařilo využít přesilovou hru a hosté jsou v plném počtu.

47:33

Za faul vysokou holí vyloučen na dvě minuty Radoslav Smetana.

46:55

Střelu Ondřeje Kasperlíka Šurý vyráží.

44:22

Po asistenci Martina Kasperlíka před bránou zakončoval Tomáš Foltyn, ale neuspěl.

43:18

Střelu Javína i dorážku Juhásze Šurý vyrazil!

43:03

Oddechový čas pro Karvinou.

43:03

Adam Svoboda vyloučen za faul vysokou holý.

41:55

Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen David Vlček.

41:23

Logunovsovu střelu z mezikruží kryje Šurý!

40:01

40:00

38:57

Gleich zkrotil prudkou střelu Uhlíka!

38:10

Na dvě minuty za hákování vyloučen Jan Fišera.

37:09

Ofsajd domácího celku.

35:44

Icing Břeclavi.

33:18

Hosté jsou v plném počtu, domácí z dlouhé přesilovky nic nevytěžili.

32:10

Ofsajd Karviné.

31:54

Hosté vyhazují puk přes celé hřiště.

31:17

Další dvouminutový trest pro Břeclav. Tentokrát se Dominik Směřička provinil podražením.

29:40

Přesilová hra pro Karvinou. Dvouminutový trest vyfasoval za držení protihráč David Vlček.

29:19

Puk v Gleichově lapačce. Buly v karvinském pásmu.

25:58

Za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Václav Chomič. Přesilová hra Břeclavi.

24:53

Ofsajd Břeclavi.

21:31

Také Karvinští využívají v tomto zápase přesilovou hru. Šurého překonal JAKUB JUHÁSZ. Asistence: Ondřej Kasperlík, Jan Fišera.

21:15

Dvouminutová přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici za sekání míří Petr Školoud.

21:09

Šurý ukryl puk ve své výstroji.

20:01

20:00

18:40

Karviná snižuje. Kontaktní gól vsítil po asistenci Václava Chomiče TOMÁŠ FOLTYN.

17:00

Ondřej Kasperlík zahrozil před Šurým, ale puk za brankovou čáru nepropasíroval.

15:53

Břeclav právě vstřelila branku!
Lvi využívají svou přesilovku. Roman Průdek prostřelil Volfa po asistenci Radka Zháňala.

15:00

Franek ve vlastním oslabení ohrozil břeclavskou bránu, ale Šurý si svou levou tyč pohlídal.

13:56

Dvouminutová přesilová hra pro Břeclav. Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Jan Puškár.

13:51

Zakázané uvolnění Břeclavi. Vhazuje se před Šurým.

12:20

Hosté si berou vedení zpět. Dominik Směřička přihrál ŠKOLOUDOVI a ten překonal Volfa.

11:14

Volf ukryl puk ve své výstroji.

09:45

Po dvou brankách dostalo utkání nové tempo a hraje se rychlý hokej nahoru-dolů.

07:48

Domácí ale rychle odpovídají! Po asistenci Petra Grygara projel až k bráně ZDENĚK DEUTSCH, položil si gólmana Šurého a zasunul puk k pravé tyči – 1:1.

06:20

Tak to byla krásná akce Lvů! Po pohledné kombinaci s Radkem Zháňalem a Martinem Červenkou se prosadil PRŮDEK, když vymíchal brankáře Volfa.

06:07

Tentokrát se ovšem stejného prohřešku dopustili i hosté.

05:29

Karvinským hráčům nejde rozehrávka. Již třetí domácí zakázané uvolnění v tomto zápase.

04:30

Domácí zamkli Břeclavany v jejich pásmu a ostřelovali jihomoravskou bránu, pak se ale hosté dokázali osvobodit vyhozením kotouče přes všechny čáry.

2:55

Tak tohle je zajímavá příležitost pro Sportovní klub! Za držení protihráče byl na dvě minuty vyloučen Daniel Vachutka. Karviná bude hrát ve dvojnásobné početní výhodě.

02:29

Tomáš Foltyn byl v šanci před bránou podražen Adamem Svobodou. Dvouminutová přesilovka pro domácí.

02:16

Foltynova střela končí v lapačce Šurého.

01:25

Další karvinský icing.

01:10

Malíkova střela z úhlu těsně minula levou tyč břeclavské brány.

00:27

Hned na úvod zde máme zakázané uvolnění Karviné.

00:01

Dnes se střetnou dva týmy z dolní poloviny tabulky východní skupiny druhé ligy. Karviná má za sebou sérii porážek, která vyvrcholila v sobotu ostudnou porážkou v poměru 5:18 s druholigovým nováčkem v Kopřivnici.
Břeclavští jsou přeci jen v poněkud lepší situaci. V předminulém zápase sice inkasovali jedenáctibrankový příděl v utkání se Vsetínem, ale o jedno kolo dřív zvítězili po prodloužení v jihomoravském derby s týmem SHK Hodonín a v minulém kole vyválčili alespoň bod s Technikou Brno.
Na karvinském zimním stadionu právě probíhá úprava ledové plochy, aby bylo vše připraveno pro dnešní zápas mezi Sportovním klubem Karviná a břeclavskými Lvy.
Vážení diváci, čtenáři našich přenosů, přeji vám krásné sváteční odpoledne!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Deutsch (Grygar), 19. Foltyn (Chomič), 22. Juhász (O.Kasperlík, Fišera), 65. Logunovs – 7. Průdek (Zháňal, Červenka), 13. Školoud (Směřička), 16. Průdek (Zháňal)

SK Karviná: Volf (Gleich) – Malík, Fišera, Javín, Deutsch, Puškar, Chroboček, Kasperlík O., Kasperlík M., Václavík, Vyčesaný, Křibík, Logunovs, Chomič, Juhász, Foltyn, Grygar, Opravil, Blahuta.

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík (A), Dittrich, Svoboda, Běhal, Vlček – Červenka (C), Tobola, Uhlík, Vachutka, Školoud, Flora, Zháňal, Průdek, Smetana

Rozhodčí: Šutara – Vengřín, Gančarčík