DHL extraliga juniorů

HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

2:1

po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)

17.11.2015, 14:45 • 30. kolo • Info o změnách stavu (Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav))

Tipsport: 1.4 5.3 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:15

Je tu další prohřešek proti pravidlům, za hákování jde na dvě minuty na trestnou lavici Marek Pulkrab (SPA).

49:59

Síly na ledě se vyrovnávají. Za hrubost je vyloučen Denis Pätoprstý (MBL).

49:21

Je tu druhá přesilová hra pro hosty. Za sekání je na dvě minuty vykázán na trestnou lavici Ondřej Procházka (SPA).

36:58

Tři minuty před koncem druhé třetiny budou mít možnost zahrát si v početní výhodě poprvé i hráči Mladé Boleslavi. Za držení protihráče je vyloučen kapitán domácích Ondřej Knobloch (SPA).

30:53

Je tu další, celkově již čtvrté vyloučení pro hosty. Na trestnou lavici je vykázán obránce David Marček (MBL) na dvě minuty za držení protihráče.

18:22

Navrátilec do sestavy Bruslařského klubu Jiří Veselý (MBL), který jinak hraje v prvoligovém Kolíně, je dalším hráčem, který Mladou Boleslav oslabuje. Za vyhození kotouče mimo hrací plochu dostal dvě minuty.

13:11

Hosté jdou podruhé v zápase do čtyř. Michal Mattis (MBL) – dvě minuty za hákování.

07:30

První vyloučení tohoto duelu. Vojtěch Sedmík (MBL) dostal dvě minuty za držení protihráče.

2:1

Branky a nahrávky: 51. Knobloch (Kulda, Kadeřávek), 63. M. Jandus (Kulda, Lojka) – 54. Borovec (Planý)

HC Sparta Praha: Pírs (Wolf) – M. Jandus, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab, Hozák, Sladkovský, Komárek, Procházka

BK Mladá Boleslav: Kořínek (Groh) – Mašek, Mattis, Štosek, Hes, Žalud, Marček – Průšek (C), Prokop, Brzák, Pätoprstý, Ďurač, Rypar, Borovec, Pořízek, Planý, Veselý, Sedmík, Motloch

Rozhodčí: Pražák – M. Šperl, Horažďovský