Tipsport extraliga

HC Olomouc – Berani Zlín

3:2

konec (2:1, 0:1, 1:0)

17.11.2015, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 20. kolo • Matěj Langer

Tipsport: 2.02 4.2 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:43

Kubiš (ZLN) a Staněk (OLO) se nepohodli v brankovišti Mory. Došlo k výměně názorů, za co jsou oba hráči posláni na trestnou lavici. Staněk navíc dostává osobní trest do konce utkání. Zlín tedy v pěti proti čtyřem.

42:14

Bude se hrát ve čtyřech. Za hákování odjíždí na trestnou lavici Řípa (OLO).

40:37

Dvě minuty na trestné si odsedí Sýkora (ZLN) za sekání.

31:21

To ale netrvá dlouho. Další trest Olomouce si odpyká Zeman (OLO) za zdržování.

28:27

Rozhodčí se najednou zvláštně probrali a hraje se již čtyři minuty v nevyrovnaném stavu na každé straně. Navíc se ještě dvě minuty hrát bude. Na trestnou odjíždí Ondrušek (OLO). Odpyká si trest za hákování.

25:54

Svojí první přesilovou hru si zahrají také Berani. Dvouminutový trest si odpyká Staněk (OLO), který se dopustil faulu hákováním.

23:26

Olomouc dostává první šanci ke skórování v podobě početní výhody. Na trestnou lavici míří Kotvan (ZLN).

3:2

Branky a nahrávky: 1. Laš (Knotek), 6. Holec (Herman, Matai), 51. Herman (Holec, Matai) – 14. Maruna (Kotvan), 36. Čachotský (Kotvan, Cibák)

HC Olomouc: Vošvrda – Vyrůbalík (C), Houdek, Jaroměřský, Valenta, Staněk, Ondrušek, Rašner – Laš, Knotek, Buc – Mikúš, Zeman, Kafka – Vodný, Řípa, Eberle – Matai, Herman, Holec.

Berani Zlín: Kašík – Marušák, Urbanec, Matějíček, Žižka, Kotvan, Horák – Bukarts, P. Holík, Říčka – Havlík, Vlach, Veselý (C) – Čachotský, Cibák, Sýkora – Ondráček, Maruna, Kubiš.

Rozhodčí: Hribik, Úlehla – Lučan, Kis.