Maxa liga

Sportovní klub Kadaň – AZ Havířov

2:5

konec (1:2, 1:1, 0:2)

16.11.2015, 18:00 • Zimní stadion Kadaň • 23. kolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.65 4.5 3.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Havířov dnes předvedl výborný výkon hlavně do obrany a navíc dokázal na rozdíl od domácích proměňoval šance. Kadani se se téměř nic nedařilo, a tak utrpěla porážku. (20:20:26)

59:57

Havířov právě vstřelil branku!
Zmatky v domácím brankovišti využil DANIEL ŠTUMPF, jenž se nejlépe zorientoval a dostal puk za brankovou čáru. Bez asistence.

59:26

Od modré čáry vystřelil Marek Račuk, jehož pokus je zastavený před brankou.

59:00

Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:06

Hosté kombinují a nikam se neženou, navíc ušetřili několik cenných vteřin.

57:08

Celá situace se opakuje i nyní a domácí musejí přijít s dalším útokem.

56:27

Havířov posouvá hru do středního pásma, kam se již nežene a čeká na soupeřův útok.

55:24

Rychlý protiútok Havířova zakončil Vojtěch Tomi, jenž byl sám před Dvořákem, ale času už měl málo.

55:02

Individuální akcí se prezentoval Jaromír Kverka, jenž se z vlastní třetiny dostal až k zakončení, ale pokus na zadní tyč vyrazil Petr Matoušek.

54:40

Kotouč do útočného pásma zavezl Michal Sztefek, který tvrdou ránou trefuje jen brankáře.

53:55

Hostující tým kombinoval za domácí brankou, ale přihrávka před branku neprošla.

53:20

Puk proti holi dostal Marek Račuk, jehož pokus betonem zlikvidoval Petr Matoušek.

52:18

Nápor Kadaně pokračuje, ale hosté opět výborně brání.

50:59

DANIEL ŠTUMPF se dostal do samostatného úniku a byl faulován, jenže od domácího obránce, který chtěl situaci zabránit se kotouč dostal do branky. Bez asistence.

50:33

Pas hostujícímu útočníkovi utíká za branku domácích, a tak Havířov jde střídat.

49:30

Ovšem Havířov už nikam nespěchá a soustředí se především na dobrou obranu.

49:01

Pokus Matěje Zadražila je zablokovaná prvním bránícím hráčem, a tak musí Kadaň rychle zpátky.

48:28

Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem žádná střela zatím nepřišla.

46:47

Domácí jsou sice více u kotouče, ovšem Havířov se zatím dobře brání a rychle přistupuje k soupeři.

46:34

Roman Malník nabral vysokou rychlost a protáhl se kolem obránce, jenže z velkého úhlu trefil jen Dvořáka.

45:51

Tato početní výhoda se domácímu celku vůbec nedaří a hosté už budou v plném počtu.

45:20

Jiří Drtina nedokázal vystřelit a o puk přichází, Havířov vyhazuje.

44:54

Až nyní se Kadaň usazuje před brankou soupeře.

44:29

Kadaň se nemůže usadit v útočné třetině a soupeř opět posouvá hru do středního pásma.

44:01

Menší trest za podražení dostává Václav Meidl.

43:31

Na hranici kruhů zůstal osamocený Michal Sztefek, jehož rána mířila sice k tyči, ale beton Dvořáka byl také připravený.

43:18

Ofsajd Havířova, hra se vrátí do středního pásma.

43:06

Marek Račuk našel přesnou přihrávkou najíždějícího Davida Kašeho, jenž ač byl osamocený, tak našel jen lapačku brankáře.

42:36

Kadaň zvýšila tempo hry a hned soupeře přehrává.

58:-15

Lukáš Vrána si stáhl puk před branku, ale zakončení k bližší tyči si pohlídal Petr Matoušek.

41:16

Od modré čáry vyslal skrytou ránu Szathmáry, jehož pokus se štěstím vyrazil brankář.

40:50

Puk se nachází za domácí brankou a oba celky jdou střídat.

40:01

Také ve druhé přestávce může být spokojenější hostující tým, který vede i nadále o jediný gól. Sledujeme duel v dobrém tempu, a tak je utkání plné šancí. Uvidíme, jak se zápas bude vyvíjet ve třetí části hry.

40:00

39:45

Kadlec přihrával k zadní tyči, kde byl Kaše, jenž už nestihl na přihrávku zareagovat.

38:12

Kadaň právě vstřelila branku!
Tvrdou ránu Jiřího drtiny z pravé strany vyrazil Petr Matoušek před sebe, kam dojel jako první DAREK HEJCMAN, jenž neměl problém z mezikruží dostat puk za brankovou čáru. Asistence: Jiří Drtina, Dominik Vaněk.

38:00

Hrají se poslední dvě minuty druhé periody.

36:57

Zakázané uvolnění Kadaně, hra se přesune před Dvořáka.

36:49

36:04

David Kaše našel Jiřího Drtinu, jehož pumelice od modré čáry orazítkovala brankovou konstrukci!

35:18

Přihrávka Jiřího Drtiny je sražená mimo hrací plochu, bude se vhazovat v útočném pásmu Kadaně.

34:47

Za vlastní brankou trefil vysokou holí soupeře David Bahounek, jenž dostává menší trest.

34:10

33:36

Ovšem domácí puk vybojovali a vyhazují.

33:18

Havířov se usadil v útočném pásmu a kombinuje za brankou.

32:51

Hosté v plném počtu a začíná jejich zkrácená početní výhoda.

32:09

Dvě minuty za vražení na hrazení dostává domácí Marek Račuk.

31:41

Havířov udeřil v oslabení! Obrovskou chybu na útočné modré čáře udělal Martin Rohan, jenž pustil do brejku dva soupeře. Daniel Štumpf přihrál před Dvořákem na PETRA KANKA, jenž dopravil kotouč do prázdné brány. Asistence: Daniel Štumpf.

31:00

Havířov vyhrál vhazování a vyhazuje přes všechny čáry.

30:50

Za podražení dostává dvě minuty Karol Korím, jenž nabízí soupeři další šanci na vyrovnaní.

29:54

Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Tadeáše Dvořáka.

29:39

Po delší době musel zasahovat také Dvořák, jenž vyrazil střelu Sztefeka, která vyletěla od levého mantinelu.

29:19

Od modré čáry zakončoval Jiří Drtina, jehož pokus byl před brankou přizvednutý do ochranné sítě.

28:37

Tlak domácího týmu pokračuje, ovšem první střela se mezi tři tyče nevešla a k následné dorážce se Kadaň už nedostala, jelikož kotouč přikryl brankář.

27:43

Blaha se protáhl na levé straně kolem obránce mířil k bližší tyči, ale Matoušek se nachytat nenechal.

26:43

26:24

Martin Kadlec dostal puk přes celou šířku třetiny, ovšem ve vyložené šanci netrefil odkrytou branku!

25:27

Havířov hraje ve čtyřech.

25:22

Kadaň po kombinaci o puk přišla, a tak soupeř vyhazuje.

24:43

Havířov bude hrát pětačtyřicet vteřin ve třech! Za podražení dostává menší trest Jiří Krisl.

24:35

Po dvou střelách Jakuba Trefného se hoste osvobozují.

23:54

Havířov získal kotouč za brankou a vyhazuje.

23:27

Za hákování dostává dvě minuty hostující Jan Hudeček. Je tu první přesilová hra večera a zahraje si ji Kadaň.

23:13

Nahození Marka Račuka končí v lapačce gólmana, jenž hru přerušuje, a tak Havířov může vystřídat.

23:02

Hostující tým vyhazuje na zakázané uvolnění.

22:20

Od modré čáry vystřelil Martin Rohan, jehož pokus skryl na hrudi Petr Matoušek.

21:31

Hejcman přiťukl puk na Trefného, jehož pokus z mezikruží končí na vyrážečce gólmana.

20:58

Ofsajd Havířova vrací hru do středního pásma.

20:35

David Kaše zpoza branky našel žabičkou hůl Marka Račuka, jenž trefil brankáře u bližší tyče.

20:01

V první třetině jsme viděli tři branky, které padly až v samotném závěru a z průběžného vedení se můžou radovat hráči Havířova. Ovšem téměř v celé třetině byli mírně aktivnější Kadaňští, kteří nedokázali zužitkovat hned několik šancí, a tak jim soupeř dal lekci z produktivity.

20:00

19:35

Radost z vyrovnání na Zimním stadionu v Kadani netrvala dlouho a je tu opět vedení hostujícího týmu! MICHAL SZTEFEK si zkušeně položil Tadeáše Dvořáka a následně ho i přehodil. Asistence: Daniel Štumpf, Antonín Pechanec.

19:15

A je opět vyrovnáno! David Kaše zadovkou našel před brankou MARKA RAČUKA, od něhož se puk odrazil do branky. Asistence: David Kaše.

19:09

Sledujeme další zakázané uvolnění Havířova.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:26

Další zákrok si připisuje hostující brankář, jenž dobře viděl zakončení od levého mantinelu.

17:23

Václav Meidl přistrčil kotouč mezi kruhy na osamoceného PETRA KANKA, jehož svižná střela zamířila do horního rohu branky. Asistence: Václav Meidl a Zdeněk Okál.

16:54

Po dlouhé době se domácí hráč zvedá a za doprovodu lékaře odjíždí na střídačku. Vylučovat se nebude, ovšem byl to nešťastný atak.

16:54

Martin Sloboda si dal tělo před soupeře a následně byl atakován vražením na hrazení. S kadaňským hráčem to nevypadá vůbec dobře!

16:28

Z modré čáry si před branku sjel Martin Mazanec, jenž nejprve trefil beton brankáře a následně i jeho lapačku.

15:59

Zdeněk Okál neměl rychlost, a tak golfákem vystřelil jen do hrudi Tadeáše Dvořáka.

15:41

Je tu další zakázané uvolnění, kterého se nyní dopustila Kadaň.

15:19

Hlava si stáhl puk od mantinelu mezi kruhy, ovšem jeho pokus vyrazil Petr Matoušek do bezpečí.

14:45

Martin Kadlec se dostal zpoza branky až před ní, kde se zbavil svého strážce, ale střela už mu nesedla a dojela jen k brankáři.

14:12

Hosté se opět nedostali do středního pásma a opět vyhazují na icing.

13:53

Havířov se opět nedostal za červenou čáru a je tu další zakázané uvolnění.

13:29

Domácí dostali soupeře pod tlak, a tak je tu další icing hostujícího celku.

13:04

Zakázané uvolnění Havířova.

12:53

Hra se uklidňuje, jelikož oba celky potřebují střídat.

12:21

O střelu od modré se snažil Graca, který trefil prvního bránícího hráče.

11:58

Od modré čáry vypálil Jakub Trefný, jehož pokus končí ve výstroji gólmana.

11:53

Po ofsajdu je tu také zakázané uvolnění hostů, a tak bude muset být ve střehu Petr Matoušek.

11:46

11:15

Černý přesným pasen našel najetého Vaňka, který zvolil bekhendové zakončení, ale jen těsně přestřelil branku.

10:38

Nahození Davida Kašeho tečoval před brankou Jiří Drtina, ovšem kotouč letěl těsně vedle tyče!

10:02

Marek Račuk přejel do útočné třetiny příliš brzy a je tu další ofsajd.

09:42

Ofsajd domácího týmu, bude se vhazovat ve středním pásmu.

09:04

Kadaň nahazuje puk do útočné třetiny a oba celky střídají.

07:42

Mezi kruhy byl Tomáš Matějek, který se snažil vystřelit, ale jeho pokus byl zablokovaný.

07:21

V obrovské šanci se ocitl Marek Račuk, ovšem Petr Matoušek se skvěle roztáhl a kotouč z levého kruhu vyrazil.

06:50

Hraje se ve svižném tempu, ovšem na první přesný zásah stále čekáme.

06:12

David Kaše našel přesnou přihrávkou Antonína Drobného, jemuž se v rozhodujícím momentu zlomila hůl.

05:12

Další icing domácího celku, hra se vrátí před Dvořáka.

04:52

Rychlý útok domácích končí střelou z levé strany, ale Petr Matoušek je připravený.

04:01

Další pokus jde od havířovského hráče mimo hrací plochu, bude se vhazovat ve středním pásmu.

03:18

Martin Kadlec místo přihrávky zvolil individuální postup, jenže o kotouč přišel.

02:59

Dominik Tejnor zaváhal v obraném pásmu, ale stačil kotouč přes hůl soupeře vyhodit mezi diváky.

02:34

Puk mířil na modrou čáru, kde byl připravený Mazanec. Ovšem jeho další střela končí v moci gólmana.

02:21

Sledujeme další zakázané uvolnění Kadaňských.

01:45

Z pravého kruhu pro vhazování vystřelil přes obránce Hudeček, jehož nebezpečný pokus zamířil těsně nad horní tyč.

01:41

Zakázané uvolnění Kadaně, hra se vrátí před Dvořáka.

01:32

Vyhození zachytil Hejcman, jehož pokus ztlumil brankář mezi rukou a tělem.

01:16

Domácí posunuli hru do středního pásma a jdou napadat.

01:08

Ze středního pásma nahodil kotouč na branku Martin Mazanec, jehož nahození končí v lapačce Tadeáše Dvořáka.

00:31

Kadaň nahodila kotouč za branku, kde jsou pouze obránci soupeře.

00:05

Úvodní vhazování vyhrál hostující centr a Havířov má právo prvního útoku.

00:01

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Drtina, Trefný (C), Szathmáry, Blaha, Rohan, Černý, Tejnor – Račuk (A), D. Kaše, Kadlec – Hlava, Hejcman, Chrpa – Zadražil, Kverka, Vrána – Vaněk, Šťovíček, Sloboda.

AZ Havířov: Matoušek (Laco) – Krisl (C), Bahounek, Mazane, Lenďák, Korím, Graca, Peslar – Sztefek (A), Pechanec, Štumpf – Okál, Meidl, Kanko – Tomi, Maliník, Kalus – Gřeš, Hudeček, Matějek.

Rozhodčí: Petružálek – Svoboda, Malý.
Poslední zápasy aktérů tohoto utkání:

HC Dukla Jihlava – SK Kadaň
Do utkání vstoupili lépe domácí, když po devíti minutách Jihlava vedla už 3:0 a trenér Jaroslav Beck opět musel střídat brankáře ve venkovním zápase. První branku Kadaně vstřelil Kaše a druhou Šťovíček – stav po první třetině 3:2. Kadaňští sice dokázali stáhnout náskok Dukly, ale ve druhé třetině kontakt ztratili a jihlavští šli opět do vedení o tři branky. Týmy odcházeli do kabin za stavu 5:2. Černožlutí dokázali náskok Jihlavy stáhnout. Po gólech Šťovíčka a Kašeho byl stav utkání 5:4, jenže Jihlavané ukázali jejich sílu a po brance Březiny šli do vedení o dva góly. Šest minut před koncem třetí třetiny se prosadil hostující Chlouba. Kadaňští měli šanci na vyrovnání, jenže dvě minuty před vypršením času ve třetí části překonal Dlouhého Flek a rozhodl tak zápas. Dukla vyhrála nad Kadaní vysoko 7:5.

AZ Havířov – HC Slavia Praha

Ve dvaadvacátém kole WSM ligy přivítal Havířov na svém ledě pražskou Slavii. Domácí příznivici mohli být již od začátku utkání spokojení. V první třetině se ujal Havířov vedení 2:0. Slavia dokázala vstřelit kontaktní branku a stav po první třetině byl 2:1 pro havířovské. Ve druhé třetině padla pouze jedna branka, kterou vstřelil domácí hráč Tomi a Havířov šel do vedení 3:1. Do třetí části vstoupili domácí opět lépe než slávisté. Deset minut do konce třetí periody se podruhé v zápase se prosadil Tomi a zvýšil vedení Havířova na 4:1.To si Slavia nenechala líbit a dvěma brankami, které vstřelili Mikulík a Bahenský jen snížili na 4:3. V posledních minutách hráli Pražané bez brankáře a havířovští toho dokázali využít a Sztefek dával branku do prázdné branky. Havířov tak porazil Slavii 5:3.
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajnu z 23. kola WSM ligy. V tomto zápase přivítá domácí SK Kadaň tým AZ Havířov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:5

Branky a nahrávky: 20. Račuk (Kaše), 39. Hejcman (Drtina, Vaněk) – 18. Kanko (Meidl, Okál), 20. Sztefek (Štumpf, Pechanec), 32. Kanko (Štumpf), 51. Štumpf, 60. Štumpf

Rozhodčí: Petružálek – Svoboda, Malý