16.11.2015, 02:30 • United Center, Chicago • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 1.96 3.9 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za přízeň a zase někdy na shledanou u nejlepší hokejové ligy světa! (05:13:28)
Marko Daňo (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:35
Marián Hossa (CHI) 1+1, 3 střely, čas na ledě 17:32
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:51
Jiří Hudler (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:43
Michael Frolík (CGY) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:26
1. Patrick Kane (CHI) 1+1
2. Marián Hossa (CHI) 1+1
3. Artěmij Panarin (CHI) 1+0
Je tu konec dnešního utkání, ve kterém obhájci Stanley Cupu z Chicaga poráží Calgary Flames 4:1. Hawks o svém vítězství rozhodli ve druhé třetině, kdy během 115 vteřin třikrát překonali jinak výborně chytajícího Räma. Calgary se v útočné fázi zlepšilo až ve třetí třetině, na úvodní gól Jonese ale nikdo nenavázal a tak se Flames ze čtyřzápasového tripu vrací s jedinou výhrou, zatímco Chicago zkompletovalo perfektní víkend.

Jonathan TOEWS - 4:1

59:23

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí konečně přidávají čtvrtý gól, kapitán JONATHAN TOEWS si dal opravdu záležet, aby nenapodobil své spoluhráče a poslal puk do prázdné branky Calgary.
Asistence: Marián Hossa, Niklas Hjalmarsson.

59:11

Trenér Calgary Bob Hartley si bere oddechový čas.

59:11

Ofsajd hostů, kteří stále hrají v šesti.

58:37

Neuvěřitelné, co teď Panarin s Hjalmarssonem dokázali nedat! Domácí stále vedou jen o dvě branky po třech neúspěšných pokusech o vstřelení puku do prázdné brány.

58:13

Panarin obral Gaudreaua o puk a jen těsně minul odkrytou branku Calgary.

57:24

Calgary v šesti a Gaudreaua dělily centimetry od úspěšného zasunutí puku do odkryté branky!

56:36

Puk na střídačce, je tedy čas podívat se opět na situaci starou pár desítek vteřin. Od Stajana se puk skutečně odrazil pouze do tyče, skóre se nemění.

56:01

Hráči Calgary i televizní komentátoři se radovali z branky, rozhodčí ale hru nepřerušili a hraje se dál!

54:40

Hostům se teď nedaří vymanit z obranného pásma, což se líbí domácím fanouškům, kteří o sobě dávají vědět.

52:35

Hudler s Monahanem vytvořili skvělou příležitost pro Giordana, jeho střela ale vůbec neprošla k Darlingovi.

52:02

Zakázané uvolnění Chicaga.

51:37

Toews zkoušel překvapit Räma nahozením z úhlu, finský brankář si ale skulinku pohlídal. Komerční přestávka.

4:1

Branky a nahrávky: 27. Kane (Riemsdyk, Anisimov), 28. Hossa (Keith), 29. Panarin (Kane, Seabrook), 60. Toews (Hossa, Hjalmarsson) – 24. Jones (Colborne, Russell)

Chicago Blackhawks: Darling (Crawford) – Keith, Hjalmarsson – van Riemsdyk, Seabrook – Daley, Rozsíval – Daňo, Toews, Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Teravainen, Krüger, Shaw – Mashinter, Kero, Garbutt. Trenér: Joel Quenneville.

Calgary Flames: Rämö (Ortio) – Giordano, Brodie – Russell, Hamilton – Engelland, Wideman – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bennett, Backlund, Frolík – Colborne, Stajan, Jones – Ferland, Grant, Bollig. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: McCauley, Lewis – Cvik, Cormier.