VHK ROBE Vsetín – HK Opava

8:1

konec (1:0, 4:0, 3:1)

15.11.2015, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • 16. kolo • Kristýna Zigmundová

Z počátku vyrovnané utkání se ve druhé třetině změnilo ve prospěch domácích a nakonec se jim podařilo Opavu přestřílet hodně vysoko. Domácí se tedy mohou radovat ze tří bodů a hosté si bohužel odvážejí trpkou prohru. Přejeme Vám příjemné odpoledne ze vsetínského Lapače. (15:34:56)

59:09

Kvůli potyčce mezi dvěma hráči jdou oba na trestnou lavici. Za hosty jde Věntus a za domácí Paťava.

58:59

Vsetín právě vstřelil branku!
Do pravého horního rohu se perfektně trefuje JIŘÍ BRODEK. Asistence Vávra a Jenáček

58:16

Na trestnou lavici putují hosté a to Mar na vrážení na hrazení.

57:34

Hodně nepřehledná situace, které nakonec využil ROMAN PŮČEK, kterému se podařilo dorazit puk až k levé tyčce, která byla zcela odkrytá. Asistence Klímek.

56:56

Hostí jsou už v plném počtu.

56:34

Zatím se na ledě neděje nic zajímavého. Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.

55:56

Domácí jsou v plném počtu.

54:55

Opavský Tůček na dvě minuty za podrážení.

54:36

Chybou hostujícího obránce ztratili hosté útočné pásmo.

54:18

Střela hostů skončila bezpečně v Chrásteckého lapačce.

53:56

Na trestnou lavici jde Zetocha za podrážení.

53:30

Vsetín měl šanci navýšit své skóre. Nebýt hostujícího obránce, který zalehl domácího hráče v brankovišti a hra musela být přerušena.

52:38

Opavský Thiel opět před nekrytou brankou, ale puk ani na několikátý pokus neskončil v brance.

51:55

Střelu vsetínského hráče bezpečně zachytil až Fichna ve své lapačce.

51:36

A hra se opět přesunuje do středního pásma.

51:12

Domácí jsou již v plném počtu.

50:20

Domácím se zatím drží vzdorovat a nepouští hosty do útočného pásma.

49:10

Domácí jdou na trestnou lavici a to Matiaško za podrážení.

48:44

Při signalizovaném vyloučení zavěsil do levého horního růžku DANIEL KLÍMEK a tím si také zajistil třetí branku v zápase. Asistence Brodek a Matiaško.

48:24

Hra se opět přesunula do středního pásma.

46:28

Opavský Fabyanczyk vystřelil na domácího brankář. Tomu ale puk vypadl z výstroje dost nebezpečně, ale situaci zachránil vsetínský obránce a puk vyhodil ven.

45:10

Vsetínu se nedaří přes opavskou obrnu vystřelit a když už se jim to podaří puk letí vedle.

44:18

Hosté jsou v plném počtu.

42:57

Opava právě vstřelila branku!
Povedená střela, která nemusela skončit gólem. Domácímu gólmanovi puk propadl mezi betony. Autorem tohoto gólu je KRYŠTOF KADULA. Asistence Věntrus.

42:36

Nebezpečnou situaci před brankou zastavil až hostující gólman Fichna.

42:12

Na trestnou lavici usednou hosté a to Mar za podrážení.

41:36

Domácí gólman Chrástecký do poslední sekundy nevěděl, jestli puk schovat nebo ne. Nakonec se ale rozhodl ho přikrýt.

41:35

40:26

Třetina začala ve vyrovnaném duch. Hosté jsou ale agresivnější a tlačí se více do útoku.

40:01

Dalí třetina nám za chvilku začne a pro domácí to bude bohužel v oslabení.
Druhá třetina nedopadla pro hosty zrovna nejlépe. Po první vyrovnané třetině se jim nepodařilo udržet krok s domácími a v posední třetině se budou muset hodně snažit aby snížili brankový náskok. Naopak domácí si zatím mohou oddechnou a zvolnit, protože jejich brankové skóre je více než uspokojivé. Posední třetina začne v cca 14:55.

40:00

39:52

Domácí se v oslabení stejně dostávají do útoku.

39:31

Půl minuty před koncem jde na trestnou lavici vsetínský Cabák za zdržování hry.

39:00

Vsetín se ještě snaží navýšit svůj brankový náskok, ale puk je bezpečně schovaný v Fichnově lapačce.

38:20

Hostům se nedaří zakončit a puku se okamžitě ujímají domácí.

37:43

Na trestnou lavici jde vsetínský Lobodowski za faul kolenem.

36:51

Vsetín se přesunul do útočného pásma, ale hosté okamžitě vyjeli a Věntus vystřelil, střela se ale odrazila od Chrásteckého vyrážečky a skončila v ochranné síti.

35:46

A střídání se jim vplatilo. Nebezpečnou situaci se podařilo Fichnovi ukončit brilantně.

34:56

A hosté střídají gólmana.

34:22

MICHAL MATIAŠKO vyjel z mezikruží a pohotovou střelou zápěstím zavěsil. Asistence Klímek a Půček.

33:16

32:46

Hosté zaujali opět přesilovkovou formaci, která je hned ukončena vyhozením.

32:20

31:28

Opavský Kunc na střelil puk dost nebezpečně. Pohotový Chrástecký ho však vykryl vlastním těla a skončil bezpečně v jeho výstroji.

31:16

A na trestnou lavici jdou opět domácí. Andris za vysokou hůl.

31:12

30:20

Samostatný únik Vsetína ukončil až Mar, který ale půjde na dvě minuty za podrážení.

29:45

Hosté zaujali v útočném pásmu přesilovkovou formaci, ale nedaří se jim vystřelit.

29:12

Vylučujeme na straně domácích. Na trestnou lavici půjde Cabák za podrážení.

27:51

Další využitá přesilovka. Povedenou tečí se podařilo ŠIMONU JENÁČKOVI dostat puk za záda nic netušícího Hasala. Asistence Andris a Lobodowski.

27:31

Na trestnou lavici jde opět Thiel za držení. Domácí tedy budou hrát další přesilovku.

27:29

Hosté se probojovali do útočného pásma, to se jim ale nepodařilo udržet dlouho.

25:59

A máme to golfový úder od levého mezikruží jehož autorem je DANIEL PAŤAVA. Asistence, Zetocha.

24:52

Opavský Kadula přihrál přímo před domácím brankářek Thielovi tomu ale puk ujel a tak netrefil odkrytou bránu. Byl by to ale pěkný gól.

24:24

24:06

Máme tu opět přesilovkovou formaci. Puk začal nebezpečně poskakovat kolem Hasala a ten ho raději schoval pod lapačku.

23:40

Hosté se nám osvobozují a střídají.

22:50

Vsetín se zatím drží v útočném pásmu, ale nedostává se do zakončení.

22:24

Hosté budou bohužel hrát v oslabení. Thiel půjde na dvě minuty za hákování.

20:37

Střela, který zmátla Hasalu vyšla z hokejky Půčka, tem ale minul a puk se odrazil tak šikovně, že přistál na hokejce DANIELA KLÍMKA a ten trefil odkrytou bránu. Asistence Půček a Matiaško.

20:05

Vhazování nám hned vyhráli domácí a uchylují se do útočného pásma.

20:01

Za pár vteřin nám započne další třetina. Hráči jsou už na ledě a rozhodčí již připraveni.
První třetina ukázala, že toto bude vyrovnaný zápas. Domácí měli více šancí, které si jim bohužel nepodařilo proměnit, ale hosté za nimi nezaostávali. Jejich obrana a dobrý brankář je hodně podrželi. Další třetina nám začne cca 14:05

20:00

19:27

18:31

Přesilovka hostů se zdá být zatím nevyužitá. Vsetín je nenechá usadit se v útočném pásmu.

17:27

Vsetínský Jenáček si půjde na dvě minuty odpočinout za hákování.

17:06

16:52

Opavský Hilšer se rozjel směrem na domácího gólmana, ale vystřelil příliš brzy. Puk skončil až o ochranné síti.

16:16

Domácí se snaží využít přesilovku, ale nedaří se jim prostřelit Hasala.

15:06

Vylučujeme na straně hostů. Matuška půjde na dvě minuty za hrubost.

14:49

Opavský Věntus vystřelil na Chrásteckého. Jeho střela mířila ale moc vysoko.

13:56

Přesně mířená střela do horního růžku ukončuje vsetínskou přesilovku. Autorem je DANIEL KLÍMEK. Asistence Půček, Ondračka.

13:35

Opavský Thiel je vyloučen za podražení.

12:35

Vsetínu se nedaří prostřelit zeď obránců, která se vytvořila před Hasalou.

11:48

Nepříjemná situace na ledě. Hymlarová je shozena na zem, ale po pár vteřinách se zvedá a pokračuje se ve hře.

11:29

Vsetín se usadil u útočném pásmu, ale nedaří se jim prostřelit Hasala.

10:00

Vsetínští útočníci Brodek a Klímek se dostali až před hostujícího gólmana. Jejich akce se ale nepodařila tak, jak chtěli a puk se pouze odrazil od betonů.

09:34

A máme tu sérii zakázaných uvolnění ze strany hostů.

09:09

Vsetínský Brodek vystřelil od modré čáry, ale jeho střela byla bezpečně uklizena pod Hasalovu lapačku.

08:12

Chyba opavského gólmana mohla skončit fatálně. Vyrazil puk pouhý metr před sebe, ale jeho obránce byl připraven a vyhodil ho až za modrou čáru.

07:37

Ani jednomu týmu se nedaří zakončit. Hra se nyní odehrává převážně ve středním pásmu.

07:11

06:50

Střela od modré čáry skončila ukryta pod Chrásteckého lapačkou.

05:41

Hostům se nedaří usadit v útočném pásmu, ba co víc domácí se probojovávají do útočného pásma.

05:11

Je vyloučen hráč domácích Weintritt za faul loktem.

04:25

Hra se nyní dostala do situace, kdy puk klouže z jedné strany hřiště na druhou.

03:32

Hosté se probojovali až do útočného pásma. Nahozený puk ale bezpečně skončil až v lapačce vsetínského gólmana.

02:16

Situace u hostujícího gólmana. Po nepřehledných střelách, od domácích útočníků, se puk usadil až na brance.

01:38

Situace u mantinelu skončila vítězně pro hosty a ti se osvobozují.

00:40

Nebezpečná střela vyšla z hokejky Hilšera, ale vsetínský gólman ji vyrazil až do ochranné sítě.

00:02

Puku se v prvních sekundách ujímají hosté.

00:01

Sestavy jsou již v plném počtu a nastoupeny na ledové ploše.

VHK Vsetín: Chrástecký (Horák) – Mikulenčák, Ondračka, Vávra – Rusler, Klímek, Cabák, Zetocha, Weintritt, Andris, Paroušek, Jenáček, Brodek, Matiaško, Pírek, Půček, Štědrý, Paťava, Lobodowski.

HC Slezan Opava: Hasala (Fichna) – Rozboril, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Tůček – Hilšer, Zouhar, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška.

Rozhodčí: Vaněk – Kučera, Valentík.
Hra začne až v 13:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

8:1

Branky a nahrávky: 14. Klímek (Půček, Ondračka), 21. Klímek (Půček, Matiaško), 26. Paťava (Zetocha), 28. Jenáček (Andris, Lobodowski), 35. Matiaško (Klímek, Půček), 49. Klímek (Brodek, Matiaško), 58. Půček (Klímek), 59. Brodek (Vávra, Jenáček) – 43. Kadula (Věntrus)

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Horák) – Mikulenčák, Ondračka, Vávra – Rusler, Klímek, Cabák, Zetocha, Weintritt, Andris, Paroušek, Jenáček, Brodek, Matiaško, Pírek, Půček, Štědrý, Paťava, Lobodowski.

HK Opava: Hasala (Fichna od 35.) – Rozboril, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Tůček – Hilšer, Zouhar, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška.

Rozhodčí: Vaněk – Kučera, Valentík