15.11.2015, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.1 3.7 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radko Gudas (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:36
Jakub Voráček (PHI) 1+1, 1 střela, čas na ledě 16:54
Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:53
1. Jakub Voráček (PHI) 1+1
2. Wayne Simmonds (PHI) 1+0
3. Eric Staal (CAR) 0+2
Neskutečný zápas je u konce! Carolina mělo v první polovině utkání jasně navrch a svou převahu také přetavila ve dvě branky. Tu první obstaral Lindholm. O druhou trefu Caroliny se v přesilové hře postaral Rask. K obratu Flyers zavelel v polovině utkání Schenn. Hosté si ve třetí třetině vytvořili tlak a tři minuty před koncem zápasu vyrovnal Simmonds. V prodloužení 3 na 3 poté obrat dokonal svou první brankou v letošní sezóně Jakub Voráček!

60:37

60:37 Jakub VORÁČEK - 2:3

60:37

Philadelphia právě vstřelila branku!
Philadelphia dokonává obrat skvělého utkání. Do střely Del Zotta od modré čáry vložil svou hůl JAKUB VORÁČEK, který svou první brankou v letošní sezóně rozhoduje o vítězství Philadelphie! Asistence: Michael Del Zotto, Claude Giroux

60:28

Gostisbehere mohl přihrávat na lépe postaveného spoluhráče. Nakonec zvolil střelu zápěstím a jen o kousek minul.

60:01

Hostům se podařilo zásluhou Simmondse vyrovnat, a proto nyní uvidíme prodloužení 3 na 3. Kdo se nakonec bude radovat?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51

Kotouč je ve středním pásmu. Vypadá to, že utkání půjde do prodloužení.

59:19

Jordan Staal se už už natahoval po odraženém kotouči. V poslední chvíli mu jej vypíchl Schenn.

58:51

Simmonds sice projel s kotoučem až do útočného pásma, ale domácí obránci jej k zakončení nepustili.

58:17

Hosté po vstřelené brance nepolevují v aktivitě a snaží se přidat rozhodující trefu.

56:51

56:51 Wayne SIMMONDS - 2:2

56:51

Hosté využívají obrovský tlak a srovnávají na 2:2! Shane Gostisbehere vypálil od modré čáry. Jeho ránu před Wardem ještě tečoval WAYNE SIMMONDS, který nedal brankáři Caroliny šanci. Asistence: Shane Gostisbehere, Brandon Manning

56:13

Hostům se teď nedaří najít cestu do pásma Caroliny. Obrana Hurricanes pracuje v posledních minutách na výbornou.

2:3

Branky a nahrávky: 15. Lindholm (McClement, E.Staal), 26. Rask (E. Staal, Faulk) – 33. Schenn (Raffl, Voráček), 57. Simmonds (Gostisbehere, Manning), 61. Voráček (Del Zotto, Giroux)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Faulk, Hainsey, Pesce, Liles, Murphy, Hanifin – E. Staal, J. Staal, Lindholm – Skinner, Nash, Versteeg – Terry, Rask, Nordström – Gerbe, McClement, Nestrašil

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto, Schenn, Schultz, Gostisbehere, Manning – Raffl, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Leier, Laughton, Gagner, VandeVelde, Bellemare, White

Rozhodčí: Walsh, Pochmara – Murchison, Murphy