Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

2:3

po prodl. (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)

15.11.2015, 17:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200 míst) • 19. kolo • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 2.12 4.3 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:49

Oceláři jsou v problémech, protože musejí do čtyř. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty za hákování Adam Rufer (TRI). Liberec má šanci vstřelit rozdílový gól.

41:15

Bakoš byl u hrazení faulován, přesilovka pro Bílé Tygry. Dvěma minutami ze sekání je potrestán domácí kapitán Rostislav Klesla (TRI).

33:24

Josef Hrabal (TRI) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Třinec se bude muset bránit liberecké přesilovce.

25:39

Vysoká hůl v obličeji M. Doudery znamená další liberecké vyloučení. Dvěma minutami za vysokou hůl je potrestán Dominik Lakatoš (LIB). Oceláři se už ve výhodě usadili v útočné třetině, Schwarze ale neohrozili.

17:53

Michal Plutnar (LIB) nakonec Adamského fauloval a je vyloučen na dvě minuty za podražení. V ponechané výhodě střílel od modré čáry Klesla, Schwarz připraven.

14:11

Ocelářům pak před brankou Hamerlíka pořádně zatápěl Birner, kterého zablokoval čistým způsobem Plíhal, ale Rostislav Klesla (TRI) mu vysekl hokejku a odsedí si dvě minuty za sekání.

12:29

Petr Jelínek (LIB) zabrzdil přímo před Hamerlíkem a zasypal ho sprškou ledu. Josef Hrabal (TRI) si to s ním přijel vyříkat a odsedí si dvě minuty za hrubost. Jelínka postihne stejný trest plus dvě minuty za nesportovní chování. Přesilovku tedy po komerční přestávce rozehráli domácí.

01:00

Bílí Tygři špatně vystřídali a byli na ledě v šesti. Z toho rezultuje první přesilovka pro Třinec. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Dominik Lakatoš (LIB).

2:3

Branky a nahrávky: 22. Plíhal (M. Doudera), 23. Nosek (Růžička, Linhart) – 38. Krenželok (Bulíř, Valský), 40. Vlach (Stránský), 62. Radivojevič (Bulíř, Ševc)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (od 21. Hrubec) – Linhart, Nosek, L. Doudera, Klesla (C), M. Doudera, Hrabal, Adámek – Svačina, Klepiš, Dravecký – Adamský, Polanský (A), Irgl – Rufer, Plíhal, Rákos – Růžička, Kopecký, Matuš – Hrňa. Trenér: René Mucha.

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Hosnedl) – Šimek, Ševc, Derner, Vitásek, Výtisk (C), Plutnar, Ulrych – Birner, Vampola (A), Řepík – Radivojevič (A), Bulíř, Bakoš – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský. Trenér: Filip Pešán.

Rozhodčí: Robert Čech, Jan Hribik – Jiří Gebauer, Vít Lederer

Diváci: 4118 (79 % celkové kapacity)