2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – VHK ROBE Vsetín

3:4

konec (0:1, 2:3, 1:0)

14.11.2015, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 19. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kudláč, Richard Müller (@ri13mu))

Tipsport: 5.53 5.5 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Valašské derby je u konce a radují se Vsetínští! Ti nakonec ubránili těsné vedení a berou tři body. To je od nás vše, my se ještě jednou omlouváme za méně kvalitní přenos, jenž nebyl způsoben naší vinou a přejeme vám pěkný zbytek dne. (19:16:52)

57:00

Domácí se připravují na závěrečný nápor, kdy se budou snažit smazat jednobrankové manko!

45:08

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Využitá přesilovka znamená snížení! Autorem branky je MARTIN KÝVALA. Asistence: Antonín Sprušil.

40:01

V gólově bohatém druhém dějství si Vsetín vypracoval dvougólový náskok a vede 4:2.

40:00

37:43

Vsetín právě vstřelil branku!
Poprvé v utkání je stav o dvě branky, tento náskok mají hosté. Ve 38. minutě dává gól JAN KOLAŘÍK. Asistence: Ondřej Slováček a Radim Tesařík.

35:28

Potřetí se VHK ujímá vedení, trefil se PETR DVOŘÁK. Asistence: Jan Kolařík a Radim Tesařík.

32:31

A i podruhé se domácí dotahují, a zase je u toho ta samá trojka. Skóruje MARTIN KUBO, asistoval mu David Varga a Patrik Kovář.

28:15

Vsetín znovu vede a opět se trefuje MICHAL ŽÁK! Asistoval mu František Zúbek.

20:29

A hned v úvodu druhé třetiny je vyrovnáno! Autorem branky je MARTIN KUBO. Asistence: David Varga a Patrik Kovář.

20:01

První třetina je za námi a hosté vedou 1:0, když se v 10. minutě prosadil MICHAL ŽÁK. Kterým směrem bude valašské derby pokračovat budeme společně sledovat v následujících minutách.

20:00

13:25

S Finsterleho střelou měl menší potíže Vydržel.

09:03

Autorem branky je MICHAL ŽÁK. Asistence: Jindřich Abdul a Tomáš Vávra.

Na stadionu máme krátký výpadek internetu. Za neúplný přenos se omlouváme.

08:15

Kovářova přízemní střela na branku nemířila.

07:34

Bobři přečkali oslabení obstojně.

07:04

Střela Vrby byla zablokována.

05:55

I v oslabení se podařilo Podešvovi vyvézt puk ven z obranné třetiny.

05:19

Menší trest za podražení dostává Sprušil.

05:12

Další Řezáčův pokus zneškodnil Vydržel.

04:00

Zakázané uvolnění na straně VHK.

03:25

David Varga byl při úniku z pravé strany neúspěšný.

01:06

První střelu na bránu vyslal vsetínský Řezáč.

00:01

Čestné vhazování provede zástupce sponzora utkání.
Vše je připraveno k úvodnímu vhazování.
Do začátku derby zbývá zhruba pět minut.
Hráči se rozbruslují a hlediště se už solidně zaplňuje.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Čáp) – Matyáš, Kovář, Černín, Kaluža, Hradil, Tomek, Valentík – Sprušil, Podešva, Varga D., Studený, Varga Mir., Pořický, Kuchta, Slovák, Kývala, Varga Mar., Baroš, Kubo.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Hryciow, Žák, Vrba, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz, Slováček, Dvořák, Kolařík, Abdul, Vávra, Finsterle, Vítek, Daněk, Hruška, Ondráček.

Rozhodčí: Vaněk – Hanzlík, Wesley.

Bobři nyní potvrdili i další posilu

Zápasu nebude chybět ani kvalitní divácká kulisa. Ve Valašském Meziříčí se očekává početná návštěva fanoušků ze Vsetína. Je téměř pravidlem, že zápasy mezi těmito soupeři bývají velmi vyhrocené.

K týmu Bobrů se přidá těsně před derby i vsetínský Martin Kubo

Reakce Bobrů na výrok Petra Dvořáka

Petr Dvořák hovoří i o přípravě na tento duel

HC Bobři Valašské Meziříčí se nachází na 11. místě tabulky. Výsledky Bobrů jsou velmi kolísavé. Z posledních pěti utkání dokázali vyhrát dvě. Poslední tři duely však recept na soupeře nenašli. Největší oporou týmu je Václav Studený a David Varga.

VHK Vsetín je aktuálně druhý tým ligy. Gólová bilance Vsetína z posledních dvou venkovních utkání je 17:2. Vsetín disponuje velmi kvalitním kádrem. Nejvíce bodů má na kontě Jan Kolařík (17+11), dalšími tahouny týmu jsou Daniel Vaněk, či bývalý extraligový obránce Radim Tesařík. Bránu VHK střeží skvělý Petr Hromada, který se také může pyšnit extraligovými zkušenostmi v dresu Zlína.

Sestavy obou týmů z minulého kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (52. Čáp) – Zbořil, Kovář, Černín, Franek, Hradil, Tomek, Valentík – Sprušil, Podešva, Varga D., Studený, Varga Mir., Pořický, Kuchta, Slovák, Kývala, Varga Mar., Baroš.

VHK Vsetín: Hromada – Nedbálek, Řezáč, Vrba, Žák, Báchor, Hryciow, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Slováček, Dvořák, Kolařík – Vávra, Finsterle, Abdul – Ondráček, Daněk, Vítek – Jurík.
Dobrý den, ještě jednou vás zdravím z Valašského Meziříčí. Je před námi doslova hokejový svátek na Valašsku. Dobývat Bobří hráz přijede z nedalekého města VHK Vsetín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:4

Branky a nahrávky: 21. Kubo (Varga, Kovář), 33. Kubo (Varga, Kovář), 46. Kývala (Sprušil) – 10. Žák (Abdul, Vávra), 29. Žák (Zúbek), 36. Dvořák (Kolařík, Tesařík), 38. Kolařík (Slováček, Tesařík)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Hryciow, Žák, Vrba, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz, Slováček, Dvořák, Kolařík, Abdul, Vávra, Finsterle, Vítek, Daněk, Hruška, Ondráček.

Rozhodčí: Vaněk – Hanzlík, Wesley