DHL extraliga juniorů

BK Mladá Boleslav – HC Dukla Jihlava

2:3

po s.n. (0:1) (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)

14.11.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • 20. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 1.75 4.6 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (14:51:47)
Je tu konec tohoto zápasu! Jediným úspěšným střelcem byl v samostatných nájezdech hostující Jiří Bambula, který tak vystřelil svého celku vítězství. Celkově jsme však neviděli příliš pohledné utkání, až v závěru třetí třetiny se hra hlavně díky aktivitě domácích Bruslařů zvedla, ale na vítězství to nestačilo.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení také o osudu tohoto zápasu nerozhodlo, a tak diváci v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně uvidí samostatné nájezdy, které určí vítěze. Mezitím ještě proběhne krátká úprava ledové plochy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:32

Ďurač střílel z levého kruhu mimo tři tyče.

64:14

Bruslaři se ještě usilovně snaží rozhodnout.

64:03

Oddechový čas pro domácí.

64:03

Ještě jsme svědky jednoho vyloučení na hostující straně. Za podražení dostal dvě minuty David Váňa (JIH).

62:34

Dominik Tůma přihrál Ivanu Ďuračovi, ten ale neměl dostatek prostoru k efektivnímu zakončení.

62:09

Ladislav Pospíchal chtěl zakončit ke vzdálenější tyči, ale nemířil přesně.

61:46

Váňa střílel z velkého úhlu, puk se tedy ke Grohovi ani nedostal.

2:3

Branky a nahrávky: 48. Ďurač (Pätoprstý, Žalud), 58. Pätoprstý (Hes) – 5. Kousal (Najman, Půža), 43. Bambula (Dvořák)