3:1

konec (0:0, 0:0, 3:1)

14.11.2015, 16:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • 20. kolo • Jan Vavřina

To je pro dnešek z FORTUNA arény vše, děkujeme za pozornost. Přestože počasí a hlavně včerejší události ve světě příliš pozitiv nepřinášejí, přejeme co možná nejpříjemnější večer smutného sobotního dne... (18:06:51)
Prvních čtyřicet minut nám branku nenabídlo, posledních dvacet hned čtyři! Hradec se dostal v průběhu třetí třetiny do dvoubrankového vedení zásluhou Mašína a Matějčka, jenže Jihlava v 58. minutě snížila na rozdíl jediného gólu a v poslední minutě dokonce sahala po srovnání. Toho se ale i přes sérii šancí nedočkala, a tak přišel trest v podobě rozhodující trefy hradeckého kapitána. Ten byl dneska u všech gólů svého týmu – dva vstřelil, jeden připravil. Mountfield HK tak v souboji s kvalitním celkem Jihlavy bere všechny body za výhru 3:1.

59:58

Hradec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, z vlastní modré čáry zamířil do odkryté klece ŠTĚPÁN MATĚJČEK, který si připisuje druhý gól v zápase. Asistence: Patrik Mašín.

59:31

Neuvěřitelně hektický závěr, kotouče lítají na Vomáčku ze všech stran!

58:49

Obrovské šance Mountfieldu. Jirásek trefil z úhlu tyč, do střely Matějčka zase skočil jihlavský obránce!

58:30

Hradecká defenziva je zatím pevná, hosté se nedostali přes půlku.

58:09

A zároveň odvolávají brankáře!

58:09

Bude se vhazovat v obranném pásmu Hradce, hosté si vybírají oddechový čas.

57:41

Dukla právě vstřelila branku!
No a máme zaděláno na drama! Dvě minuty před koncem dostal puk do pravého kruhu DOMINIK ADAM, který měl až příliš prostoru na zamíření. Dokonale toho využil a trefil se nad pravé rameno Tomáše Vomáčky – 2:1. Asistence: David Čermák, Vladimír Srnský.

57:28

Teď se po dlouhé době přestěhoval puk k Vomáčkovi, hradecký gólman ho raději přikryl.

57:04

Třicet vteřin je pryč a kotouč je stále u Šťastného – hradecká lavička je takto spokojena, hostující naopak.

56:34

Kotouč je teď ve třetině Jihlavy, tohle domácím naprosto vyhovuje.

55:58

55:17

Výborná defenzivní práce Patrika Hidveghyho! Nejprve lehl do střely, poté u mantinelu vybojoval kotouč, díky čemuž se domácí tým osvobodil.

54:34

Hosté kombinují v útočném pásmu. A jestli chtějí dneska bodovat, je nejvyšší čas na vstřelení branky.

53:58

Ale po chvíli je tady další faul, potažmo trest pro Východočechy. Václav Maršík (MHK) podrazil soupeře a oslabuje svůj mančaft.

52:48

Hradečtí odehráli oslabení velmi dobře, po návratu Mašína mohou navíc opět zmobilizovat síly.

51:57

3:1

Branky a nahrávky: 44. Mašín (Matějček, Šalda), 49. Matějček (Kynčl), 60. Matějček (Mašín) – 58. Adam (Čermák, Srnský)

Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Muška, Lelek, Gaspar, Pohl, Brádler, J. Moník, Kynčl, Šalda – Hašek, Matouš, Mašín, Matějček "C", Pažourek, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, F. Moník, Hejna, Maršík, Hidveghy. Trenér: Vladimír Kostka.

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Zadina, Mareš, Stark, Srnský, P. Slabý – Kadleček, Jindra, Adam, Heinrich, Mejzlík "C", Berka, J. Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal. Trenér: Štěpán Moravec.

Rozhodčí: Kratochvíl – Kleprlík, Vepřovský