3:2

po s.n. (2:0) (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)

14.11.2015, 17:30 • Samsung Arena, Bratislava • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.34 4.4 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:19:02)
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Barry Brust (Slovan) a Ivan Tělegin (CSKA)
Je za námi dramatický zápas, ve kterém byli domácí velice blízko tříbodovému vítězství, o to ale přišli osm sekund před koncem. Zápas nakonec dospěl do nájezdů, ve kterých ale Slovan vládl a po Brustových zákrocích a Jeglićově rozhodující trefě získal dva body.

Žiga JEGLIĆ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
Rozhodující nájezd proměnil ŽIGA JEGLIĆ a zařídil Slovanu prémiový bod.

2. série 2:0

Kugryšev jakoby nevěděl, co má udělat, vystřelil docela z dálky a trefil Brustův postoj. Je rozhodnuto!

Lukáš Kašpar se trefil mezi Fasthovy betony a zvýšil na 2:0 v nájezdech.

1. série 1:0

Ljubimov zkusil forhendový blafák, ale Brust jej vychytal holí a betonem.

Žiga Jeglić se s tím nepáral a tvrdou ranou trefil šibenici!

Samostatné nájezdy začínají.
Statistiky

Střely na branku: 30:33
Zásahy brankářů: 31:28
Vyhraná vhazování: 36:31
Trestné minuty: 40:32
Pětiminutové nastavení rozhodnutí nepřineslo, takže si po krátké pauzičce dáme ještě poslední dějství – samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:20

Tělegin schytal pukem na pravé ucho, tohle muselo hodně bolet. Také už pospíchá na střídačku, kde si na poraněné místo přiložil pytlík s ledem.

64:00

Vylučuje se na obou stranách, u domácích si jde odpočinout Marek Viedenský, na straně CSKA je to Nikita Zajcev. Oba za hrubost.

64:00

Až teď zazněl hvizd sudího, Fasth totiž přikryl bekhendovou střelu Kašpara.

63:37

Hraje se stále bez přerušení!

62:59

Platt přesprintoval svého strážce a vyslal na Brusta nepříjemnou ránu. Ten zachránil svým betonem.

62:34

Slovan je teď hodně v útlumu, nemůže se prakticky dostat do pásma.

61:29

Kutuzovovi utekl puk od hole až za branku, tam probíhá úporný boj.

61:03

Slovan rozehrává z vlastního pásma, u puku je Nagy.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 27:30
Zásahy brankářů: 28:25
Vyhraná vhazování: 34:30
Trestné minuty: 38:30
Je před námi prodloužení, neboť Slovan nedokázal po Tičarově brance udržet slibné vedení o dva góly, a v úplném závěru přišly dva údery v podání Kugryševa. Takže si dáme pětiminutový nášup.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Dmitrij KUGRYŠEV - 2:2

59:52

CSKA právě vstřelilo branku!
Tak to je pro domácí kruté... Už to vypadalo, že si Slovan připíše cenné tři body, jenže Brust neudržel Muršakovu střelu a z úhlu dokázal srovnat DMITRIJ KUGRYŠEV – 2:2. Asistence: Jan Muršak, Bogdan Kiselevič.

59:06

Nagy měl před sebou prázdnou branku ale trefil tyč! Slovan drží puk v pásmu.

58:30

Fasth znovu zamířil na střídačku, CSKA pokračuje v přesilovce.

Dmitrij KUGRYŠEV - 2:1

58:20

Hosté snižují a čeká nás opravdu dramatický závěr. Na pravé straně zůstal zcela volný DMITRIJ KUGRYŠEV a střelou těsně nad ledem prostřelil Brusta. Asistence: Roman Ljubimov.

58:05

Fasth opět míří na střídačku.

57:53

Je to dramatický závěr! Dvě minuty za hrubost dostal hostující Ivan Tělegin.

57:37

Fasth míří na střídačku, je tu přesilovka šest na tři!

57:22

Surový vyhodil puk přes všechny čáry.

56:50

No a pozor, Slovan jde do tří! Dvě minuty za podražení dostal Marek Viedenský.

56:39

Hosté si berou oddechový čas.

56:39

Teď je tu ale nepříjemnost, protože si rozhodčí všimli šesti domácích hráčů na ledě a to znamená přesilovku pro CSKA. Trest odsedí Pavol Skalický. Desetiminutový trest za nesportovní chování navíc obdržel Andrej Šťastný.

56:27

Slovan už nikam nepospíchá, hráčům stačí držet hru co nejdál od vlastní branky.

55:35

Starostovi nesedla rána od modré a musí se velice rychle vracet do obrany.

55:11

Utkání sleduje 10 055 diváků, je vyprodáno.

54:28

Hosté forčekují, Barker si musel dávat velký pozor při rozehrávce ve vlastním pásmu.

53:30

Starosta se Švarným teď pomohli Brustovi přerušit hru, CSKA se totiž natlačilo do pásma a snažilo se o rychlé snížení.

TIČAR - 2:0

52:48

Slovan právě vstřelil branku!
Na stadionu propuká obrovská radost, neboť Slovan jde do vedení 2:0. Brust nejprve zastavil výpad hostů v oslabení a o pár vteřin udeřili domácí. Nagyho rána ještě zacinkala o břevno, ale z dorážky se do prázdné branky se mohl radovat ROK TIČAR. Asistence: Ladislav Nagy, Lubomír Višňovský.

52:20

Úvod přesilovky domácím nevyšel, Višňovský začíná akci ve vlastním pásmu.

51:50

CSKA hrálo v šesti a to znamená jediné, přesilovka pro Slovan. Trest odsedí Igor Makarov.

51:19

Viedenský byl v útoku osamocen, přes Ožiganova se neprobojoval.

50:48

Střely na obou stranách. Tičar při své ráně zlomil hůl, takže Fasth zasahovat nemusel, Brust si ale zákrok proti tvrdé Plattově ráně připsal.

49:31

Vyloučení přibývá, neboť Tomáš Surový se dopustil sekání a už sedí na trestné lavici. Za stejný zákrok je tam ale i Antti Pihlström. Hraje se tak čtyři na čtyři.

48:42

Platt se vrací do hry, CSKA hraje v plném počtu.

48:27

Zblokována byla i Lušňákova střela z pravého kruhu.

47:33

Starosta hledal najíždějícího Švarného, přihrávka byla hosty sražena.

47:08

Hosté vyhodili přes všechny čáry, Slovan začíná od vlastního gólmana.

46:42

Po velkém tlaku domácích na brankovišti odpálil Geoff Platt puk přes plexisklo a za tohle dostal dvě minuty za zdržování hry. Přesilovka pro Slovan.

46:20

Zajcev se pokusil nahodit puk do pásma, snažil se jej zpracovat Kvartalnov, Slovan se nakonec ubránil.

45:33

Slovan bojuje, drží puk co nejdál od vlastní branky.

44:12

Jegličova střela byla sražena, puk přelétl branku CSKA.

43:30

Další vyloučení na obou stranách. Za hrubost si šli odpočinout domácí Cam Barker a za vysokou hůl hostující Geoff Platt.

42:53

Platt se nedokázal prokličkovat do pásma, puk mu odebral Surový.

42:38

A opět Kašpar. Nyní to dostal na střelu z první, jenže puk mu nesedl a oblouček skončil ve Fasthově lapačce.

42:14

Na levé straně zpracoval těžkou přihrávku Kašpar a mířil mezi Fasthovy betony. Ten po několika vteřinách přerušil hru.

42:04

Vylučuje se na obou stranách. Juraj Valach trefil Platta a za úder do hlavy a krku dostal 2+10 minut. Maxim Mamin pak šel oplácet a i on jde vychladnout na trestnou lavici za naprosto stejný faul, i se stejným trestem.

41:56

Makarovův průnik končí neúspěchem, vhazuje se ve středním pásmu.

40:27

Nagy dostal puk do jízdy, snažil se vystřelit přes Kiseleviče, jeho pokus byl sražen.

Trestné minuty: 8:8
Skončila druhá třetina a veselejší jsou hráči Slovanu. Ti totiž dokázali ve 29. minutě otevřít skóre zápasu, když se před brankou nejlépe zorientoval Šťastný a dorazil puk za Fasthova záda. Hosté se snažili o vyrovnání, zatím ale naráží na výborně chytajícího Brusta. Před námi je třetí část a vzhledem k výsledku se máme určitě na co těšit.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:56

Od modré to ještě zkusil Barker, gólman CSKA si poradil i s touto ranou.

39:42

Zajcev je zpět ve hře, přesilovka Slovanu skončila.

39:01

Přes stínící hráče pálil Kašpar, Fasth vytěsnil pravým betonem.

38:54

Puk poskakoval před Fasthovým brankovištěm, usměrnit se jej snažil Surový, gólman hostů nakonec zvládl přerušit hru.

38:33

Hosté vyhodili přes všechny čáry.

37:42

Přesilová hra pro Slovan Bratislava. Za vysokou hůl dostal dvě minuty Nikita Zajcev.

37:01

Tvrdá Viedenského rána nad ledem prosvištěla kolem Fastha, Slovan drží pásmo.

36:50

Denisov vypálil od modré, do střely mu vložil hůl Kašpar a puk se vznesl ke stropu haly...

36:25

Útok na druhé straně, Bartovičova rána z levého křídla skončila na Fasthovi, ten ji vyrazil mimo ledovou plochu.

35:21

Domácí nechali zcela volného Tělegina, ten si v naprostém klidu vyjel zpoza branky do dobré pozice, pak ale pouze trefil postavení Barryho Brusta.

34:15

Muršak byl blízko vyrovnání, jenže Brusta zastoupila branková konstrukce!

34:07

Oba týmy jsou již v plném počtu.

33:11

Z úhlu pálil Mamin, Brust byl povyjetý a zmenšil soupeři střelecký úhel.

32:39

Jeglič se dokázal prosmýknout kolem pravého mantinelu a dostat puk za branku. Tam ovšem akce Slovanu skončila.

32:07

Tak přesilovka neměla dlouhého trvání... Dvě minuty za sekání dostal Tomáš Surový.

31:47

No a je z toho přesilovka pro Slovan. Rozhodčí si všimli, že Nagy nebyl v souboji aktivní a dvě minuty za hrubost dostal jen hráč CSKA, Bogdan Kiselevič.

31:46

Do sebe se pustili Kiselevič s Nagym a sudí bude vylučovat.

31:07

Z otočky vypálil Kašpar a Fasth si zcela jistě oddechl, že puk skončil těsně mimo.

30:26

Ljubimov nedokázal vyjet s pukem zpoza branky, Slovan se ubránil a už je ve středním pásmu.

29:34

Platt nahazoval na Pihlströma, ten puk nezpracoval, rozehrává gólman Brust.

Andrej ŠŤASTNÝ - 1:0

28:25

Domácí jdou do vedení! Kašpar vyvezl puk z vlastního pásma, už unavený po dlouhém oslabení si počkal na čerstvé síly, Barkerovu ránu ještě Fasth zvládl, ale na dorážku zblízka v podání ANDREJE ŠŤASTNÉHO už byl i on krátký. Asistence: Cam Barker, Marek Viedenský.

27:52

Slovan je v plném počtu, zvládl i toto oslabení.

27:25

Muršak opřel puk o jednoho z obránců, Slovan vyhodil přes všechny čáry.

26:48

Bránící čtveřice je dobře rozestavěná, CSKA se nemůže dostat ke střele.

25:52

Přesilovka pro CSKA. Dvě minuty za sekání dostal Andrej Šťastný.

25:30

Na druhé straně si z modré sjel Višňovský a když se přiblížil kruhům, vyslal tvrdou střelu. Fasth si trochu povyjel a ránu lapil.

25:02

CSKA se dostalo do rychlého útoku, puk si našel najíždějícího Andronova, jeho svižná střela skončila na Brustovi.

24:43

A švédský brankář si poradil i s bombou Bartoviče. Vhazuje se po Fasthově pravici.

24:11

Z levé strany střílel Nagy, poněkud překvapivým pokusem se snažil překonat Fastha. Ten byl připraven.

23:23

Sledujeme teď mírné uklidnění, hraje se bez střeleckých pokusů.

22:22

A teď už jsou domácí v plném počtu, Višňovský se vrátil do hry.

22:07

Tičar vyhodil přes všechny čáry, hostům utíká čas z přesilové hry.

21:49

Od modré pálil Platt, Brust zasáhl svou lapačkou.

20:58

Sersen vyhodil puk z obranného pásma, Slovan je z nejhoršího venku.

20:22

Slovan jde do tří, neboť Lubomír Višňovský poslal puk přes mantinel mezi diváky. Následovaly dvě minuty za zdržování hry.

Trestné minuty: 2:4
První třetina je pryč a do kabin se jde za stavu 0:0. První třetina nepřinesla kdovíjak atraktivní hokej, oba týmy si dávaly velký pozor v obraně a pokud už něco prošlo ke gólmanům, tak Brust i Fasth dokázali vše uhasit. Snad se po pauze dočkáme lepších výkonů a také branek.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:44

Kiselevič sice dokázal dostat puk do pásma, i posunout jej na brankoviště, tam ovšem scházeli jeho spoluhráči.

19:08

Přesilovka pro CSKA, dvě minuty za podražení si vykoledoval Marek Viedenský.

18:55

Mamin posunul na Andronova, jeho okamžitá střela byla sražená, k Brustovi se vůbec nedostala.

18:02

Po pravé straně si do útočného pásma najel Tělegin, mířil na vzdálenější tyčku, Brust betonem vykopl.

17:06

Do útočného pásma si na Mamimovu přihrávku nabruslil Platt, jeho bomba skončila mimo Brustovu bránu.

16:30

Šťastný byl na útočnou akci sám, proti dvojnásobné přesile neměl ve středním pásmu moc šancí.

15:14

Domácí střídají, Švarný pouze nahodil puk do útočného pásma.

14:47

Mamin se vrátil do hry, CSKA Moskva je v plném počtu.

14:24

Až teď nahodil od modré Barker a nadělal Fasthovi alespoň trochu problémů. Ten přikryl puk a přerušil hru.

13:50

A opět letí puk až k Brustovi, tahle přesilovka se domácím vůbec nedaří.

12:51

Tičar prohrál bully a hosté okamžitě vyhodili přes všechny čáry.

12:47

Maxim Mamin vyhodil bekhendem puk přes plexisklo a za zdržování hry dostal dvě minuty. Druhá přesilovka pro Slovan.

12:36

Nagy hledal přihrávkou přes brankoviště Višňovského, ten jen promáchl.

11:58

Skalický sice obehrál Zajceva, dále už ale nic nevymyslel. Přihrávka zpoza branky mu nevyšla.

11:37

Višňovský naznačil střelu, ale poté posunul puk na Starostu, jehož bomba mířila na první tyč. Fasth byl připraven.

10:45

Makarov se zmocnil křížného pasu na modrou čáru a zakládá protiútok CSKA.

10:14

Zajcev si najel na přihrávku zpoza branky, okamžitě vystřelil na Brusta, obrana domácích srazila puk do rohu.

09:16

Višňovský dostal prudkou přihrávku do druhé vlny, neposedný puk jej ale neposlechl, takže ani tady z toho nic nebylo.

08:38

Hosté se snaží napadat rozehrávku Slovanu, ten si zatím dává velký pozor.

07:28

Mamin se pokoušel o přechod jeden na jednoho, puk mu ale odskočil od hokejky.

06:23

Hosté jsou v plném počtu, Pivcakin se vrátil do hry.

05:49

A CSKA se dokonce dostalo do brejku dvou na jednoho! Muršak dostal od Kugryševa příhru na brankoviště, jenže zblízka nedokázal Brusta překonat.

05:10

Teď už hosté vyhodili sami, puk se objevil až u Brusta.

04:36

Višňovský neudržel pásmo, puk mu na modré čáře přeskočil hokejku a vyskotačil ven.

04:23

Je tu první přesilová hra utkání. Zahraje si ji Slovan, dvě minuty za nedovolené bránění na Skalického dostal Nikita Pivcakin.

04:09

Ofsajd Slovanu, vhazuje se ve středním pásmu.

04:00

Hraje se zatím nahoru dolů, zatím jsme ale neviděli žádnou vážnější akci.

03:05

První přerušení hry, postaral se o to Tičar svým obranným zákrokem. Puk skončil v ochranné síti.

02:19

Slabá Lušňákova střela nemohla Fastha ohrozit.

01:37

Hostující Žarkov si vybojoval v rohu puk, snažil se jej dostat před Brusta, jeho bekhendová přihrávka ale pouze prolétla pásmem.

00:38

Višňovský podnikl první individuální akci, zprava zavezl puk do útočného pásma.

00:01

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Višňovský, Starosta, Barker, Švarný, Sersen, Valach, Kozák – Jeglić, Tičar, Nagy – Skokan, Nedorost, Kašpar – Šťastný, Surový, Bartovič – Skalický, Viedenský, Lušňák.

CSKA Moskva: Fasth (Galimov) – Zajcev, Kiselevič, Denisov, Ožiganov, Bondarev, Kutuzov, Pivcakin, Kuzmenko – Andronov, Platt, Mamin – Kugryšev, Mursak, Philström – Telegin, Ljubimov, Žarkov – Junkov, Makarov, Kvartalnov.

Rozhodčí: Anisimov, Sergejev – Sivov, Šeljanin.
Nyní ještě hymny Ruska a Slovenska a můžeme začít.
Hráči nastoupili na potemnělou ledovou plochu a společně uctí minutou ticha památku obětí včerejšího pařížského masakru.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas v Samsung Areně začne v 17:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
CSKA Moskva

Hosté vládnou Západní divizi. Po osmadvaceti odehraných zápasech mají 60 bodů a vedou s desetibodovým náskokem na Jokerit. Tým vyhrál už šest zápasů v řadě a favoritem bude i dnes. Do Bratislavy se CSKA přesunulo z Jaroslavle, kde gólman Sorokin udržel čisté konto a po gólech Kugryševa a Radulova vyhrálo 2:0.

HC Slovan Bratislava

Domácí tým se propadá tabulkou, momentálně je na 12. místě Západní konference, když má po 31 odehraných zápasech 37 bodů. Slovan už pět zápasů čeká na výhru, naposledy padl v Minsku, kde prohrál 2:1. O jedinou branku se postaral Tičar, ale pouze snižoval na konečný výsledek. Dnes se bratislavský tým pokusí o prolomení nepříjemné situace, bude to mít ale velmi těžké, proti se postaví skvěle hrající CSKA.

Slovan – Togliatti 2:5
Slovan – Kazaň 1:2 sn
Záhřeb – Slovan 6:2
Nižnyj Novgorod – Slovan 5:3
Minsk – Slovan 2:1
Dobré odpoledne u hokejové KHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy HC Slovan Bratislava a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 29. Šťastný (Barker, Viedenský), 53. Tičar (Nagy, Višňovský), rozh. náj. Jeglić – 59. Kugryšev (Ljubimov), 60. Kugryšev (Muršak, Kiselevič)