konec (0:1)

07.11.2015, 21:45 • Estádio D. Afonso Henriques • 10. kolo

Tipsport: 2.24 3.1 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mne vše přeji klidnou noc a někdy opět napočtenou. (23:50:15)
O dnešním vítězi rozhodl první poločas, kdy jedinou branku zápasu vstřelil v 37. minutě hostující hráč Francisco Soares. Domácí se v závěru utkání snažili o vyrovnání, ale bohužel jim to do hostující branky nepadlo.

90+6

90+6

Ricardo Valente z týmu V. Guimaraes střílel na branku, ale gól nedal.

90+4

João Aurélio (Nacional) střílel, pozorná obrana domácích odvratila pokus do bezpečí.

90+2

90+2.

90+2

Do střelecké pozice se dostal Xande Silva (Vitória G.), Rui Silva vyráží do bezpečí.

90+1

2.poločas rozhodčí Carlos Xistra nastaví o 5 min.

90

Poslední minuta řádné hrací doby.

89

Tomane (Vitória G.) byl v šanci. Svůj střelecký pokus však nedokázal usměrnit mezi tři tyče!

89

V. Guimaraes rozehraje rohový kop.

85

85.

85

Tomane(Vitória G.) hlavičkoval, jeho střele však scházela přesnost a skončila vysoko nad brankou..

85

Na straně domácích je hodně nepřesností a to vede ke ztrátě míče.

82

Domácí ne a ne najít recept na pozornou obranu hostů.

80

Domácím se krátí čas, už zbývá jen něco přes deset minut.

77

Do zakončení se dostal Alex (V. Guimaraes), jeho střele však scházela přesnost.

74

Opět se hraje

0:1

konec (0:1)

Branky: 37. Soares

Karty:   29. Aurelio (NAC), 39. Bonilha (NAC)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 12:8. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:16.

Vitória Guimarães: Douglas – Bruno Gaspar, Josué, João Afonso, Luís Rocha, Bruno Alves, Cafú (C), Tozé, Ricardo Gomes, Tomané, Ricardo Valente
Náhradníci: Miguel (B), Oliveira, Moreno, João Pedro, Otávio, Alexandre Silva, Alex, Dourado

CD Nacional: Rui Silva – Nuno Sequeira, Rui Correia, Zainaidine Júnior, Ghazal, João Aurélio(C), Nenê Bonilha, João Camacho, Soares, Willyan, Salvador Agra
Náhradníci: Gottardi (B), Nuno Campos, Fofana, Aurélio, Witi, Washington, Gustavo Henrique

Rozhodčí: Carlos Xistra – Nuno Pereira, Jorge Cruz