2:0

konec (0:0)

07.11.2015, 18:20 • Pod Dubňom, Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.42 4.7 7.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec, v 16. kole futbalovej Fortuna ligy porazila Žilina Ružomberok 2:0. O góly MŠK sa postarali v 63. minúte Jakub Paur, v 81. minúte pridal druhý gól Brazílčan William. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, želám ešte krásny zvyšok víkendu. (20:09:15)

90+1

90+1

Bojan Letić z diaľky skúsil prekvapiť vybehnutého gólmana hostí, lopta však končí tesne nad bránku.

90

Nadstavovať sa bude minimálne 1 minúta.

90

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

89

Jakub Michlík sa ocitol v postavení mimo hru.

88

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza William Alves de Oliveira, prichádza Jakub Michlík.

87

Jakub Paur zabojoval v rohu ihriska, pre svoj tím získal ďalší rohový kop.

86

Rohové kopy domácemu tímu jednoducho nejdú, obrana hostí stojí v týchto momentoch na pevných nohách.

85

Jaroslav Mihalík na ľavej strane poriadne roztancoval obranu hostí, jeho strelecký pokus v páde bol zblokovaný na rohový kop.

84

Haskić chyboval v strede poľa, Gerát však ponúknutú šancu nevyužil.

83

Domáci už v pohode dohrávajú zápas, napriek tomu sa ešte snažia v útoku niečo zaujímavé vymyslieť.

81

Žilina dala gól!
Tak už to neplatí, pretože po sérii hlavičiek sa k tej poslednej dostal WILLIAM a v páde poslal loptu do siete nešťastného Darka Tofiloského.

80

Máme pred sebou záverečných 10 minút zápasu, Žilina vedie gólom Jakuba Paura nad Ružomberkom 1:0.

79

Hostia sa nadýchli k tlaku, píska sa však faul ružomberského hráča v šestnástke Žiliny.