Reprezentace do 18 let

Česko – USA

1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

04.11.2015, 14:15 • Monthey • Info o změnách stavu (Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda))

Tipsport: 4.9 5.2 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešek loučím, děkuji vám za pozornost a u sledování dalších přímých přenosů zase nashledanou a na počtenou. (16:28:31)
Český tým dnes postupem zápasu svůj výkon neustále stupňoval a v třetí třetině měl více nebezpečných příležitostí, avšak překonat Oettingera se našim hráčům nepodařilo, naopak v 58. minutě definitivně pečetil výhru svého týmu Will Lockwood.
Další zápas čeká české hráče hned zítra, opět v čase 14:15. Tentokrát jim bude soupeřem celek Finska. Ještě dnes v 19:30 v hlavním turnajovém narazí domácí tým na druhého severského účastníka, na výběr Švédska.
Český tým na úvod turnaje pěti ve Švýcarsku v Monthey prohrává s favorizovaným soupeřem po třetinách 0:1, 1:1 a 0:1 celkově 1:3, když jediný český gól vstřelil útočník Tomáš ŠMERHA, klubovou příslušností hráč pražské Slávie.

Hráči USA český tým přestříleli vysoko 38:20, hlavně převaha v první třetině byla znatelná (17:4).

Poměr střel: 20:38
Vyloučení: 3:5, navíc Sirota (CZE) 10 minut vražení zezadu.
Využití: 0:1.

59:27

Oddechový čas pro domácí.

57:06

USA právě vstřelilo branku!
A je nejspíš rozhodnuto. Centr druhé formace zámořského týmu WILL LOCKWOOD dostal kotouč za záda českého brankáře a hosté se ujímají poprvé v utkání dvoubrankového vedení. Asistence: Keeghan Howdeshell.

56:00

Dnešní utkání sleduje 350 diváků.

53:39

Zach Walker se vrací na led, český tým nevyužil ani pátou početní výhodu v tomto utkání. Tým USA je tak kompletní a hlavně, stále si drží těsné vedení.

51:39

Zach Walker dnes již nedal trestné střílení, teď zase míří na trestnou lavici. Dvě minuty za hákování a šance pro český výběr.

40:36

40:01

Poměr střel ve 2. třetině: 8:9.
Poměr střel celkem: 12:26.
Český tým dokázal na začátku druhé dvacetiminutovky srovnat, pak ale nevyužil dvě přesilovky a situaci si značně zkomplikoval. Poprvé ještě odvrátil atak soupeře brankář Kořenář, který nepovolil skórovat Walkerovi z trestného střílení. Poté ale již USA uspělo, v přesilovce skóroval Keller.

Český tým tak znovu odchází do kabin ve chvíli, kdy prohrává o jediný gól.

40:00

38:36

Tak že by ještě v závěru třetiny šance srovnat skóre? Kieffer Bellows dostává dvě minuty za nedovolené bránění a český tým má dnes již čtvrtou početní výhodu.

36:05

36:05

Před pár minutami český tým nepotrestal jeho vyloučení, teď sám CLAYTON KELLER trestá faul Jakuba Siroty a hokejisté USA si berou zpět v početní výhodě vedení. Asistence: Joey Anderson, Adam Fox.

Česko – USA

1:3

Branky a nahrávky: 23. Šmerha (Kodýtek, Havelka) – 7. Bellows (Keller), 37. Keller (Anderson, Fox), 58. Lockwood (Howdeshell)

Česko: Kořenář (Groh) – Kvasnička, Doudera, Hrdinka (A), Novák, Sirota, Valík, Furch – Zachar (C), Reichel (A), Pavlík – Najman, Havránek, Hrala – Havelka, Kodýtek, Šmerha – Davídek, Kačírek, Kousal – Michnáč.

USA: Oettinger (Woll) – Martin (A), Lindgren (C), Campoli, Krys, Fox, Greenway, Hellickson, Luce – Anderson (A), Keller, Bellows – Howdeshell, Lockwood, Khodorenko – Frederic, Sanchez, McPhee – Pastujov, Walker, Suthers.

Rozhodčí: Hebeisen, Urban – Dreyfus, Rebetez (všichni Švýcarsko)