Reprezentace do 18 let

Česko – USA

1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

04.11.2015, 14:15 • Monthey • Info o změnách stavu (Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda))

Tipsport: 4.9 5.2 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:06

USA právě vstřelilo branku!
A je nejspíš rozhodnuto. Centr druhé formace zámořského týmu WILL LOCKWOOD dostal kotouč za záda českého brankáře a hosté se ujímají poprvé v utkání dvoubrankového vedení. Asistence: Keeghan Howdeshell.

36:05

Před pár minutami český tým nepotrestal jeho vyloučení, teď sám CLAYTON KELLER trestá faul Jakuba Siroty a hokejisté USA si berou zpět v početní výhodě vedení. Asistence: Joey Anderson, Adam Fox.

22:24

Česko právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Český tým přežil oslabení a TOMÁŠ ŠMERHA v polovině 23. minuty prostřelil Oettingera v americké brance! Skvělý vstup do druhé třetiny. Asistence: Petr Kodýtek, Martin Havelka.

06:25

Favorizovaní hokejisté USA otevírají skóre gólem KIEFFERA BELLOWSE. Asistence: Clayton Keller.

Česko – USA

1:3

Branky a nahrávky: 23. Šmerha (Kodýtek, Havelka) – 7. Bellows (Keller), 37. Keller (Anderson, Fox), 58. Lockwood (Howdeshell)

Česko: Kořenář (Groh) – Kvasnička, Doudera, Hrdinka (A), Novák, Sirota, Valík, Furch – Zachar (C), Reichel (A), Pavlík – Najman, Havránek, Hrala – Havelka, Kodýtek, Šmerha – Davídek, Kačírek, Kousal – Michnáč.

USA: Oettinger (Woll) – Martin (A), Lindgren (C), Campoli, Krys, Fox, Greenway, Hellickson, Luce – Anderson (A), Keller, Bellows – Howdeshell, Lockwood, Khodorenko – Frederic, Sanchez, McPhee – Pastujov, Walker, Suthers.

Rozhodčí: Hebeisen, Urban – Dreyfus, Rebetez (všichni Švýcarsko)