03.11.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.08 3.8 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radim Vrbata (VAN) 0+1, 4 střely, čas na ledě 14:44
Radko Gudas (PHI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:02
Jakub Voráček (PHI) 0+1, 4 střely, čas na ledě 19:14 (06:55:24)
1. Jake Virtanen (VAN) 1+0
2. Bo Horvat (VAN) 1+1
3. Ryan Miller (VAN) 27 zák., 1 gól, 96,4%
Dnešní utkání sledovalo 18264 diváků.
Hokejisté Vancouveru Canucks poráží Philadelphii 4:1 a upevňují si své postavení v elitní osmičce tabulky Západní konference. Naopak Letci utrpěli další bodovou ztrátu a jejich situace není zrovna růžová. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 2:1. Snahu hostí o vyrovnání výrazně nalomil ve 49. minutě Jake Virtanen, který svým prvním gólem v NHL zajistil Canucks už dvoubrankový náskok. V závěru to pak Flyers ještě zkusili bez brankáře, ale v čase 59:06 ještě jednou inkasovali z hole Matta Bartkowského.

Střely na branku ve 3. třetině – 11:7, celkem – 34:28.

Matt BARTKOWSKI - 4:1

59:06

Vancouver právě vstřelil branku!
Teď už to Kosatkám vyšlo a je tedy rozhodnuto! MATT BARTKOWSKI to měl po přihrávce Vrbaty již jednoduché – 4:1. Asistence: Radim Vrbata a Henrik Sedin.

58:54

Ani další pokusy domácích ke gólu nevedly. Kotouč do prázdné klece nedostali Cracknell s Dorsettem.

58:35

Horvat od modré minul opuštěnou branku Flyers!

58:02

Branka hostí je prázdná!

57:18

Flyers působí bezradně. Domácí je téměř nepouštějí s kotoučem do svého obranného pásma.

56:48

Pas Manninga Read nezachytil. Je z toho zakázané uvolnění hostí.

56:01

Letci mají na zdramatizování zápasu už jen čtyři minuty.

55:38

Henrik Sedin tentokrát nahrával nepřesně a dopředu mohou hosté.

55:00

Henrik Sedin nabil Danielovi, jehož volej končí v ochranné síti za brankou. Následuje reklamní přestávka.

54:32

Mason vyrazil za branku i McCannův pokus. Tohle domácím v tuto chvíli stačí.

53:40

Po levé straně se dostal do pásma Burrows a jeho jedovatou střelu musel vyrážet Mason.

52:55

Po buly to hned dvakrát zkoušel Voráček. Obě jeho střely byly zablokovány.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Hansen (Horvat, Baertschi), 31. Horvat (Tanev), 49. Virtanen (Hutton), 60. Bartkowski (Vrbata, H. Sedin) – 23. Giroux (Voráček, Schultz)

Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Tanev, Edler, Bartkowski, Hamhuis (A), Weber, Hutton – Vrbata, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Virtanen, Suter, Burrows – Hansen, Horvat, Baertschi – Dorsett, McCann, Cracknell. Trenér: Willie Desjardins

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Streit (A), Del Zotto, L. Schenn, Schultz, Gudas, Manning – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), Laughton, Read – Lecavalier, B. Schenn, Gagner – Umberger, White, VandeVelde. Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Leggo, Hebert – Knorr, Rody

Diváci: 18264