ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Slavia Praha

1:11

konec (0:3, 1:3, 0:5)

31.10.2015, 14:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 14 • 14. kolo • Info o změnách stavu (Josef Cestr (@Hyddaw))

Konec zápasu. (15:56:42)

59:40

Nic na tomto faktu nezmění ani vyloučení Filipa Macka (SLA) na dvě minuty za faul loktem.

59:11

Slavia právě vstřelila branku!
To ale není od hostů vše. JAROSLAV BROŽ přidává další trefu do ústecké brány a rozdíl ve skóre je tak rázem deset branek. Asistence: Jakub Janča.

57:53

Na kostce nad ledem svítí desítka! JAROSLAV BROŽ svojí trefou přidává branku, po které má Slavia na svém kontě deset branek. Asistence: Jiří Vaniš a Jan Štibingr.

52:40

V bráně Slovanu končí další touš. JIŘÍ VANIŠ se může radovat v dnešním zápase ze zaznamenání hattricku. Po Klapkovi je druhým hokejistou hostí, který dosáhl na minimálně tři branky v zápase. Asistence: Jaroslav Brož.

51:36

To je neuvěřitelné! ADAM KLAPKA vstřelil svůj dnešní pátý gól a rozhodně nechce, aby to byl jeho dnešní poslední. Asistence: Robin Všetečka.

48:02

Tentokrát už ale na lavici trestů usedá ústecký hráč. Pavel Vidlička (UNL) se provinil vysokou holí, za což mu byl udělen dvouminutový trest.

44:00

Dnešní utkání sleduje 137 diváků.

43:00

ADAM KLAPKA přidává čtvrtou branku v utkání a navíc v oslabení. Klapka je dnes při gólové chuti. Bez asistence.

42:01

Slavia Praha si zahraje opět v početní nevýhodě. Jiří Vaniš (SLA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:01

40:00

38:19

Dominik Kučera (SLA) už zřejmě do děje druhé třetiny nezasáhne, je totiž vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

36:34

Jenže inkasovaná branka Slávisty ještě více nabudila. Druhou trefu v zápase zaznamenává JIŘÍ VANIŠ. Asistence: Jakub Zderadička a Jaroslav Brož.

35:40

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí se přeci jen dočkávají kýžené branky. Jedna z prvních střel na Dusila byla nad síly hostujícího brankáře. Gólovou střelou se prezentoval PETR KLEPÁČEK. Tomáš Stuchlý.

32:55

Znovu se vylučuje. Za vražení na hrazení si odpyká svůj trest Jakub Herák (UNL).

32:28

V brankovišti celku HC Slavia Praha dochází ke střídání. Petr Pánek přepouští své místo Adamu Dusilovi.

31:52

Jen co se Zderadička vrátil z trestné lavice zpět na led, obdržel puk, který posunul ještě na lépe postaveného JIŘÍHO VANIŠE, kterému nedělalo problém překonat Brňáka. Asistence: Jakub Zderadička.

29:23

O chvíli později usedá na trestnou lavici také Jakub Zderadička (SLA), který se provinil faulem kolenem. Odsedí si dvě trestné minuty.

29:04

Jakub Herák (UNL) usedá na trestnou lavici. Rozhodčí jeho hákování ocenil dvěma trestnými minutami.

22:11

Hráči pražské Slavie odskakují už na rozdíl čtyř branek! JAROSLAV BROŽ napálil puk vší silou, který se zastavil až za zády domácího brankáře. Asistence: Damien Hradil.

20:01

20:00

16:52

Slavia má další možnost ke vstřelení branky. Matěj Harkabus (UNL) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

15:46

O dvě minuty později se skóre mění znovu. ADAM KLAPKA zaznamenává čistý hattrick. Bez asistence.

13:15

Pražané sice nevyužili ani jednu přesilovou hru, udeřili ovšem pět sekund po uplynutí druhého trestu. ADAM KLAPKA zamířil "do černého". Asistence: Robin Všetečka a Jakub Janča.

11:10

Slavia má k dispozici devíti sekundovou přesilovou hru 5 na 3. Dalším vyloučeným z řad domácích se stává Jakub Štochl (UNL) za hákování.

09:19

Hosté oslabení přežili a o pár sekund na to jsou vylučováni také domácí. Vít Šindelář (UNL) se provinil proti pravidlům podražením.

06:55

Prvním vyloučeným v tomto utkání se stává Martin Petrák (SLA), který obdržel od hlavního rozhodčího dvě trestné minuty za hákování.

00:36

Pražský celek udeřil velmi brzy. Slavia se dostává do vedení zásluhou přesné trefy ADAMA KLAPKY. Asistence: Jakub Janča a Robin Všetečka.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Brňák (Volke) – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Machulda, Harkabus, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček

HC Slavia Praha: Pánek (Dusil) – Střeštík, Štibingr, T. Klapka, Zderadička, Macek, Kučera, Srdínko – Brož, Vojinovič, Všetečka, Kižlin, Hradil, Petrák, Vlček, Havrda, Vaniš, Janča, A. Klapka

Rozhodčí: Plachý – Střelka, Blumel.
Hlavním rozhodčím dnešního utkání je Tomáš Plachý, kterému budou vypomáhat čárový rozhodčí Radim Střelka a Petr Blumel.
Tabulka ELIOD extraligy mladšího dorostu:

1. Karlovy Vary – 34 bodů (13 zápasů; 59:22)
2. Plzeň 1929 – 33 bodů (13 zápasů; 65:19)
3. Slavia Praha – 27 bodů (13 zápasů; 49:31)
4. Rytíři Kladno – 26 bodů (13 zápasů; 48:32)
5. Chomutov – 21 bodů (13 zápasů; 63:43)
6. Litvínov – 19 bodů (13 zápasů; 53:48)
7. Letňany – 17 bodů (13 zápasů; 44:33)
8. PZ Kladno – 10 bodů (13 zápasů; 35:61)
9. Ústí nad Labem – 8 bodů (13 zápasů; 37:72)
10. Písek – 0 bodů (13 zápasů; 17:109)
Přeji příjemné odpoledne všem hokejovým nadšencům! Dnes je na programu předehrávka 14. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu, ve které se utká celek HC Slovan Ústí nad Labem proti celku HC Slavia Praha. Zápas se odehraje od 14:00 na zimním stadionu v Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1:11

Branky a nahrávky: 36. Klepáček (Stuchlý) – 1. A. Klapka (Janča, Všetečka), 14. A. Klapka (Všetečka, Janča), 16. A. Klapka, 23. Brož (Hradil), 32. Vaniš (Zderadička), 37. Vaniš (Zderadička, Brož), 43. A. Klapka, 52. A. Klapka (Všetečka), 53. Vaniš (Brož), 58. Brož (Vaniš, Štibingr), 60. Brož (Janča)

HC Slavia Praha: Pánek (33. Dusil) – Střeštík, Štibingr, T. Klapka, Zderadička, Macek, Kučera, Srdínko – Brož, Vojinovič, Všetečka, Kižlin, Hradil, Petrák, Vlček, Havrda, Vaniš, Janča, A. Klapka

Rozhodčí: Plachý – Střelka, Blumel