HC Sparta Praha – HC Plzeň 1929

2:6

konec (2:3, 0:1, 0:2)

31.10.2015, 12:30 • Tipsport arena • 18. kolo • Tomáš Lichnovský

Šedesát minut uběhlo a je tu konec. Plzeň podruhé v sezoně dokázala jako jediný tým porazit Spartu, a to poměrně vysokým skóre 6:2! Z dnešního online přenosu je to všechno. Děkujeme za pozornost a budeme se těšit u příštích zápasu na shledanou. (14:22:31)

59:32

Tomáš Nacházel (SPA) ještě dostává 2 minuty za podražení.

58:48

Zápas už se jen dohrává.

57:19

Plzeň právě vstřelila branku!
PETR KODÝTEK zvyšuje na 6:2 pro Plzeň obloučkem od modré čáry do prázdné branky! Sparta totiž odvolala brzy svého brankáře a domácí ještě neměli puk pod kontrolou. Bez asistence.

56:45

Sparťanská střídačka si bere oddechový čas. Co vymyslí kouč Žemlička?

56:20

Martin Červenka (PLZ) daruje Spartě ještě jednu přesilovou hru. Plzeňský útočník se provinil vysokou holí.

55:36

Kafka dobře vypálil z mezikruží do protipohybu brankáře, ale netrefil poloodkrytou branku.

55:12

Hofmann si šáhl za branku pro nepřesnou střelu Roubala a přeruší hru.

54:15

Sparťané přesilovku nevyužili a s vyrovnáním už to budou mít hodně těžké.

53:10

Vandas pálí od modré příklepem, Krasanovský jeho střelu dobře viděl a chytá.

52:09

Rozhodčí poprvé v zápase vylučují z plzeňských řad. Michael Čechura (PLZ) dostává menší trest za držení.

51:06

Hráči obou týmů konají tak, jako kdyby se domluvili, že odteď si nebudou přihrávat, ale budou se snažit zakládat útoky individuálně. Zatím to jednotlivcům ale vůbec nejde.

50:02

Eliáš pálí z levého kruhu, brankář Plzně chytá.

48:56

Tentokrát Hofmann proti Chalupově střele k bližší tyči uspěl.

45:47

Šišolák se v úniku dvou na jednoho rozhodl pro střelu, ale plzeňský brankář puk chytá a počká do hvizdu rozhodčích.

45:25

Janda nastřeluje kotouč na Krasanovského, ten v klidu vyráží.

43:15

Plzenští zarotovali v pravém rohu a jejich pátou branku dává MARTIN ČERVENKA. Hofmannovi kotouč prošel do klece opět mezi betony. Asistence: David Roubal

41:57

Z kraje třetí třetiny se zdá, že se hra trošku zklidnila. zatím jsme neviděli větší šanci.

2:6

Branky a nahrávky: 14. Wojnar (Dubský, Komárek), 14. Šmerha (Kropáček) – 10. Rubner (Roubal, Kodýtek), 16. Hanzlík (Váchal, Pour), 19. Rubner (Chalupa, Kodýtek), 26. Kovařík (Roubal), 44. Červenka M. (Roubal), 58. Kodýtek

HC Sparta Praha: Wolf (21. Hofmann) – Simotics, Janda, Eliáš, Jeřábek, Horský, Vandas, Sedliský – Šmerha, Ěvarc, Šišolák, Kafka, Nacházel, Chlouba, Komárek (C), Schwamberger, Maršoun, Kropáček, Dubský, Wojnar. Trenér: Richard Žemlička.

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Červenka R.) – Kvasnička, Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Čechura, Sedláček – Váňa (C), Rubner, Pour, Chalupa, Kodýtek, Červenka M., Eret, Roubal, Kovařík, Penc, Hanzlík, Roubal. Trenér: Radek Kampf

Rozhodčí: Lacina – Frodl, Svoboda