31.10.2015, 00:00 • First Niagara Center, Buffalo • Jan Prošek

Tipsport: 2.87 3.65 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:01
Radko Gudas (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:43
Michal Neuvirth (PHI) 58 minut, 33 zákroků, 3 góly, 91,7%
Buffalo vyhrává 3:1. Nebýt hostujícího Michaela Neuvirtha, byl by rozdíl ještě větší.

59:50

Už se nic nestane.

59:17

Hodně zbytečný faul Gorgese na Reada. Ten je vyloučen na pět minut. Šest na čtyři. Simmonds dostal osobní trest deset minut za nesportovní chování.

59:00

Poslední minuta hry a domácí stále vedou o dvě branky.

58:46

Před brankou domácích se udála šatvátka. Oddechový čas pro hosty.

58:26

Buffalo se v pohodě brání.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty, Neuvirth na střídačce.

57:45

Mnoho času hostům na vyrovnání nezbývá.

57:33

Domácí brankář znovu zasahuje proti nebezpečné střele Reada od modré čáry.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

Mark STREIT - 3:1

56:34

Philadelphia právě vstřelila branku!
A je sníženo. Nádhernou zpětnou přihrávku vykouzlil R. J. Umberger a MARK STREIT měl opravdu snadnou práci. Asistence: R. J. Umberger, Sam Gagner.

55:51

Při hostech stojí v některých momentech smůla, neboť puk se odrazí o malý moment jinam než by si Flyers přáli.

55:12

55:00

Začíná posledních pět minut třetí třetiny.

54:27

Přesilovka hostů se blíží ke konci, jejich tlak se zvyšuje, ale výsledek není žádný.

54:10

Simmonds byl blízko skórování, ale prázdnou branku v ideální pozici absolutně přestřelil.

53:45

Buffalo se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

53:16

Voráček pálil z první, jeho ránu domácí brankář vychytal.

53:12

Vyloučen Marcus Folingno na dvě minuty za podražení.

52:52

52:34

Rodák ze severu Čech kryje další Larssonovu střelu.

52:13

Přesilovka se blíží ke konci, Neuvirth měl zatím snad jeden možná dva zákroky.

51:43

Sabres nikam nepospíchají, snaží se neudělat nějakou chybu. Že by bezhlavě útočili, to opravdu ne.

51:20

Hra se odehrává před českým brankářem, který musí být pozorný.

50:52

Vyloučen Jevgenij Medvedev na dvě minuty za držení, přesilovka pro domácí.

50:43

Oba týmy hrají v plném počtu.

50:10

Hra ve čtyřech spíše vyhovuje domácímu týmu, který se sice do žádné velké šance nedostal, ale (a to je pro něj to hlavní) nedal šanci soupeři.

49:27

Třetí třetina se blíží ke své polovině. Domácí stále vedou 3:0.

49:00

Hosté jsou v útočném pásmu, na ledě je jejich první formace.

48:43

Vzájemné vyloučení Jake McCabe a Michael Raffl. Bude se hrát čtyři na čtyři.

47:48

Buffalo má, dalo by se říci, hru pod kontrolou. Soupeře do šancí sice pouští, ale jakmile jde do tuhého, tak defenziva Sabres je neprostupná.

47:00

Jakub Voráček nedokázal dorazit volný kotouč za brankovou čáru. Obrovská šance hostů zůstala nevyužita.

46:32

Následuje komerční přestávka. Pomalu ale jistě by Flyers měli všechny síly věnovat útoku, neboť čas vymezený pro třetí třetinu se blíží ke konci.

45:33

Nyní se bojuje zejména o střední pásmo, střelecké pokusy k vidění prakticky nejsou.

45:00

Buffalo vede o tři branky a soustředí se na obranu. Nedaruje soupeři ani metr ledu bez boje.

44:34

Hostující celek je ve velmi těžké pozici.

Nicolas DESLAURIERS - 3:0

43:12

Sabres právě vstřelili branku!
A je to 3:0. Rychlý přechod do útočného pásma využil NICOLAS DESLAURIERS, jehož teč poslala do horní části branky. Asistence: Ryan O'Reilly, Marcus Foligno.

43:02

42:12

Giona to zkoušel při vlastním oslabení, ale neuspěl, kde střele se nedostal.

41:51

Domácí brankář kryje střelu od modré čáry. Hosté v přesilové hře jsou aktivní, snaží se s snížit, ale zatím nenacházejí recept na brankáře Ullmarka.

41:02

Vyloučen domácí Deslauriers na dvě minuty za vražení na hrazení.

40:30

Aktivněji ve třetí třetině hrají hosté, Voráček se dostal ke střele, který byla nepřesná.

40:01

Po dvou třetinách vedou domácí 2:0. Hosté mohou děkovat svému brankáře, neboť jen díky němu už není po zápase.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:53

Ullmark výtečně vychytal Simmondse. Skvělý zákrok domácího brankáře v samém závěru druhého dějství.

39:28

Buly před brankářem Flyers.

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině. Na ledě hostující elitní formace, kterou od vstřeleného gólu dělilo několik centimetrů.

38:05

Michal Neuvith si připisuje další zákrok, tentokrát vychytal domácího hráče v brejku.

38:02

37:55

Další zákrok českého brankáře proti střele soupeře.

37:30

Girgensons zůstal u brankoviště volný, ale Neuvirth ho vychytal.

37:00

Domácí komando musí zakládat další útočnou akci od své vlastní branky.

36:16

Hostující tým vyhazuje kotouč z obranného pásma, čímž šetří cenné vteřinky z oslabení.

36:02

Vyloučen hostující Michael Del Zotto na dvě minuty za krosček.

35:26

Puk vypadl ze hřiště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

35:09

Střely na branku 26:11.

35:09

Komerční přestávka, která Flyers přijde vhod.

34:35

Buffalo je pěknou dobu nastěhované v útočném pásmu. Hostující hráči v čele s brankářem toho musí mít až nad hlavu.

34:17

33:23

Hostující brankář si připisuje další zákrok. Flyers ve čtyřech.

33:09

Philadelphia prožívá těžké chvíle. Neuvirth svůj tým drží.

32:44

Domácí jsou před brankou Flyers, kteří se tak tak brání. Eichlel na ledě a je hodně nebezpečný.

32:17

Vyloučen Del Zotto na dvě minuty za vysokou hůl. Buffalo bude hrát 67 přesilovku pět na tři.

31:50

Ponechaná výhoda domácím.

31:23

Vyloučen hostující Ryan White na dvě minuty za hákování.

31:02

Domácí hráči jsou momentálně velmi aktivní a Flyers nestíhají se soupeřem bruslit, plyne z toho faul.

30:07

Další tři skvělé zákroky pro českého brankáře. Neuvirth se opravdu nenudí. Dvacet úspěšných zákroků v polovině zápasu. To není vůbec málo.

29:20

Za bitku vyloučeni Marcus Foligno a Luke Schenn. Schenn vyhrál tento pěstní souboj. Oba dostávají trest na pět minut.

28:30

Střelecky jsou aktivnější domácí 18:11. Brayden Schenn se dostal do dobré střelecké pozice, brankář Ullmark připraven.

27:40

Ve velmi dobrém světle se jeví Radko Gudas, který je dnes hodně vidět.

26:44

Sabres hrají nyní výrazně lépe a jen díky Neuvirthovi je stav stále "pouze" 2:0. Flyers se nedaří.

26:03

Komerční přestávka.

25:58

Nyní hned dvakrát skvěle zakročil český brankář. Buffalo prochází hostující obrannou řadou velmi snadno.

Ryan O'REILLY - 2:0

24:20

Rychle využitá přesilovka znamená vedení domácích 2:0 Zatraceně důležitou práci udělal Zemgus Girgensons, který tak dokonale clonil Neuvirthovi, že neviděl vůbec nic. Ujala se střela RYANA O'REILLYHO. Asistence: Brian Gionta, Cody Franson.

24:12

Vyloučen hostující Vincent Lecavalier na dvě minuty za nedovolené bránění.

23:49

Philadelphia se dostala do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

23:40

Domácí v plném počtu. A nutno dodat, že se ubránili zcela s přehledem.

22:47

Polovina hostující početní výhody pryč, že by to byla nějaká plodná minuta ve smyslu vytvořených šancí, to opravdu ne.

22:32

Gagnerova střela mířila přesně do prostoru, kde byl připravený Ullmark.

22:12

Flyers musí od své branky, zatím se do žádné šance nedostali. Buffalo brání střední pásmo.

21:40

Vyloučeni domácí na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Sam Reinhart.

20:30

Vstup do této třetiny mají lepší hosté, kteří se do pásma dostali i díky špatné domácí rozehrávce.

20:01

Vše je připraveno pro start druhé třetiny.
Po dvaceti minutách vedou domácí k velké radosti fanoušků 1:0. Střelecky aktivnější Buffalo se prosadilo až v samotném závěru třetiny, kdy skóroval Jack Eichel.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

Posledních deset sekund hry v první třetině.

Jack EICHEL - 1:0

19:25

JACK EICHEL si počínal zkušeně. Udělal kličku na střed kluziště a rychlou střelou překonal českého brankáře ve službách Flyers.Čtvrtý gól pro Eichela. Asistence: Ryan O'Reilly, Johan Larsson.

19:12

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:20

Michal Neuvirth si nyní připsal tři dobré zákroky. Při hře čtyři na čtyři jsou domácí daleko nebezpečnější než při hře s plným počtem hráčů.

17:12

Vyloučeni O'Reilly za hrubost a Giroux za sekání. Bude se hrát čtyři na čtyři.

16:45

Giontova střela z křídla byla snadnou prací pro českého brankáře.

16:02

První třetina se blíží ke svému konci a momentálně mají více ze hry domácí, jejichž střelu musel likvidovat Neuvirth.

15:26

Následuje komerční přestávka.

14:40

Elitní hostující formace se dostala do náznaku šance, její kombinace skončila nepřesnou přihrávkou. Puk mají domácí a otáčejí směr hry.

13:57

Domácí si počínali v rozporu s pravidly, přihráli si rukou. Hra je tak přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

13:28

Hosté se do útoku dostávali příliš rychle, a tak se píská postavení mimo hru.

13:00

Hra se zbytečně nepřerušuje, hře do dodává plynulost a spád. Je radost dívat se na hru těchto týmů.

11:54

Ullmark nepůsobí vůbec jistým dojmem. Puky z něho vypadávají, nyní střela od modré, no, spíše nahození, málem skončilo za brankovou čárou.

11:10

Sledujeme rychlý hokej, nyní Raffl posílal křižnou přihrávku na Reada, který nedokázal zpracovat.

10:01

Úvodní třetina se dostává do své druhé poloviny, na vstřelení branky stále čekáme. Největší šanci zaznamenali hostující hráči, ale gólmani zatím drží čistá konta.

09:31

Střelecky jsou aktivnější domácí – 8:5. Následuje komerční přestávka.

08:40

Přijde mi, že hra na obou stranách je negativně ovlivněna celou řadou nepřesností, které kazí celkový dojem z předváděné hry.

07:46

Hráči Philadelphie se ubránili v oslabení a nyní se snaží skórovat. Na ledě je Voráčkova formace, která je dnes velmi aktivní.

07:34

07:11

Brankář Neuvirth kryje další šanci domácích.

06:38

Sabres se stabilně nemůže dostat do útočného pásma. Daří se to až Eichelovi.

06:20

Flyers vyhazují puk daleko od své branky, a tak mají čas na vystřídání.

05:44

Střela od modré čáry, kterou vyslal Franson, našel Neuvirth v lapačce.

05:34

Vyloučen hostující Radko Gudas na dvě minuty za nedovolené bránění. První šance pro domácí v přesilové hře.

05:00

Gólman Philadelphie nerozehrál příliš přesně, od modré střela Gionty nebyla povedená.

04:24

Obránce Streit předvedl velmi dobrou defenzivní hru, když nenechal protihráče vystřelit. Nedaroval mu ani metr ledu zdarma.

03:16

Giroux s Voráčkem udělali pořádný nepořádek před brankou Buffalo. Výsledkem jejich snažení byly dvě střely, se kterými si gólman Sabres poradil, ale měl velkou porci štěstí.

02:51

Neuvirth si připisuje vážnější zákrok, střelu domácího týmu těsně před brankou tečoval obránce Flyers a Neuvirth musel ukázat své kvality.

02:24

Zakázané uvolnění proti domácímu týmu znamená buly před Ullmarkem.

01:44

Oba týmy hrají rozvážně, ani jeden nechce udělat chybu, která by soupeři darovalo gólovou šanci.

01:07

Jack Eichel spolu se svou formací se dostal před branku českého brankáře. Rodák z Ústí nad Labem si připsal první zákrok.

00:11

Jako první se do šance dostali hostující hráči, kteří se ke střele nepropracovali.

00:01

Vše je připraveno, za několik málo okamžiků bude vhozeno úvodní buly.
V brance hostů se představí Michal Neuvirth, který se uzdravil.
Utkání začne o něco později, což je u NHL zcela běžné.

Buffalo Sabres: Ullmark (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Franson, McCabe, Pysyk, Weber – Foligno, O'Reilly, Deslauriers – Reinhart, Eichel, Larsson – Gionta, Girgensons, Moulson – McGinn, Legwandm Schaller

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Streit, Schultz, Gudas, Del Zotto, Schenn, Medvedev – Voráček, Giroux, Raffl – Simmonds, Gagner, Read – Schenn, Laughton, Umberger – Lecavalier, VandeVelde, White

Rozhodčí: Peel, Pollock – Driscoll, Pancich.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Nejproduktivnějším domácím hráčem je Ryan O'Reilly mající na svém kontě deset kanadských bodů. Tyler Ennis zaznamenal o tři body méně. V brance je jedničkou Chad Johnson.
Nejproduktivnějším hráčem hostů je Mark Streit, který zaznamenal šest kanadských bodů. Další tři hráči mají o bod méně – Schenn, Giroux, Simmonds. V brance se pravděpodobně představí Steve Mason, neboť Michal Neuvirth je zraněný.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

3:1

Branky a nahrávky: 20. Eichel (O'Reilly, Larsson), 25. O'Reilly (Gionta, Franson), 44. Deslauriers (O'Reilly, Foligno) – 57. Streit (Umberger, Gagner)

Rozhodčí: Peel, Pollock – Driscoll, Pancich