3:2

po s.n. (2:1) (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)

31.10.2015, 17:00 • Ostrava Aréna • 18. kolo • Tomáš Matoušek

Tipsport: 2.1 4.5 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Byl to boj až dokonce. Nakonec ze radují ze dvou bodů domácí, kteří dokázali srovnat na 2:2 a v nájezdech vyhrát 2:1. Já se tímto s Vámi loučím, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou u online textového přenosu. (19:12:50)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Steel.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ JÁCHYM.

3. série 2:1

Adámek pálí mimo.

2. série 2:1

Jáchym dokázal prostřelit napasovaného Fendricha v bráně.

2. série 1:1

Na druhé straně byl Jašek taktéž úspěšný.

1. série 1:0

Kafka si najel, naznačil střelu, udělal hokejkou oblouk na ledě a proměnil.

1. série 0:0

Wanecki jej vyšachoval, Murín nedokázal zakončit bekhendem.

Samostatné nájezdy začínají.
A taky že ano, nájezdy odchytá Fendrich.
Rolba zatím upravuje led, přesto to vypadá, že v týmu Třince dojde k taktickým změnám v brankovišti – rozcvičuje se Fendrich.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:59

Kafka pálil od modré, jeho pokus šel vysoko nad.

64:29

Vhazovat se bude před Waneckim.

64:02

Probíhá poslední minuta prodloužení.

62:59

Třinec na polovině Vítkovic, domácí se brání.

62:24

Gřeš přistál v bráně Třince, bohužel mu to rozhodčí nemohli uznat jako gól.

62:00

Po sérii přihrávek v pásmu Vítkovic Wanecki puk chytá a přerušuje hru.

60:32

Zčistajasna se před Dudáčkem objevil Jáchym, slibná střela se mu nepovedla dle očekávání.

60:01

Třinec získává první buly prodloužení.

60:01

60:00

60:00

Gřeš se sirénou zkusil ještě štěstí, Dudáček chytá.

58:25

Jáchym se snaží přizpůsobit trendu dnešního zápasu a nastřeluje spoluhráče u Dudáčka. Zatím bez úspěchu.

58:08

Icing Třince, vhazovat se bude před Dudáčkem.

56:59

Třinec se pokouší o navýšení, Kurovský vyčkává na povel jít dopředu.

56:09

Domácí zpátky ve hře, Třinečtí začínají být nejistí.

55:12

Vítkovice právě vstřelily branku!
Excelentní výkon Kafky, který si povodil hned tři hráče, čímž otevřel prostor pro dojíždějícího TOMÁŠE JÁCHYMA, který našel skulinku mezí tyčí a Dudáčkem a srovnává! Asistence: Dominik Kafka, Vojtěch Adamík.

54:09

Domácí v útoku.

53:45

Lacka dostal naloženo od jednoho z obránců Vítkovic, hra je přerušena, oba týmy střídají.

52:00

Hosté hrají v plném počtu.

50:54

Puzič nahodil na Jáchyma, ten nedokázal tečovat.

50:00

Jan Bartko si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

49:20

Puzič má puk, Třinečtí vyčkávají ve středním pásmu.

Oprava střelce druhého gólu Třince, puk se odrazil MATĚJE MURÍNA.

48:01

Vítkovice v útočném pásmu, přesto se jim nedaří dostat puk za Dudáčka.

47:15

Třinec právě vstřelil branku!
Adámek nastřelil MATĚJE MURÍNA, od kterého zapadl puk do brány. Asistence: Marian Adámek, Michal Roman.

47:00

Daniel Kurovský si odsedí dvě minuty za vpád pod nohy.

47:00

Kurovský vypíchl soupeři puk, ten náhle spadl, a tak si hosté zahrají přesilovku.

44:53

Lacka zachytil pas pro Kafku, domácí v brejku neuspěli.

44:33

Dudáček ukryl puk, po vhazování po jeho pravici Třinec založil útok, domácí si vykoledovali icing.

43:14

Gřeš skončil do Romanovy dělovky, puk se doklouzal až před Dudáčka.

42:26

Stránského skrytá střela skončil ve Waneckého náručí, puk mají domácí a zakládají útočnou akci.

41:49

Domácí střídají, puk má obránce Ďurkáč.

40:32

Jáchymova otočka nečekaná přihrávka na Žiaka neprošla, Třinečtí mají puk.

40:05

Jáchym úspěšný na buly, Kafka má puk.

40:01

Druhé dějství přineslo dva góly – oba týmy se o ně podělily stejnou měrou. Na straně domácích skóroval Kafka po spolupráci Jáchyma s Gřešem, na druhé straně se koncem třetiny zasloužil o gól Jašek po přihrávce do mezikruží od Lacka. Stav je tedy 1:1, pokračovat budeme v 18:25.

40:00

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:47

Kuťák předvedl ukázkové salto, dopad ale měkký nebyl.

37:53

Zápas zase dirigují domácí, gól jim to ale prozatím nepřináší. Hraje se ve středu hřiště.

37:20

Dudáček chytá puk do náruče, bude se vhazovat po jeho pravici.

35:58

Po přihrávce do mezikruží LUKÁŠ JAŠEM prostřelil vše, co mu stálo v cestě, tedy i brankáře Waneckého. Asistence: Jakub Lacka.

35:20

U puku Gřeš a spěchá k Dudáčkovi.

33:29

Třinečtí zvýšili své úsilí a jsou to oni, kdo diktuje tempo hry. Ostravané jako by nestíhali.

32:57

Murínova střela nebyla pro Waneckého překážkou, přesto přerušuje hru.

31:45

Hosté byly velmi blízko srovnání. Wanecki byl mimo z brány, hůl měl pohozenou dva metry od sebe, navíc nebyl nikdo, kdo by zaskočil do brány místo něj. Přesto to Třineckým nevyšlo.

30:58

Puk působí, jako by byl začarovaný. Nechce poslouchat ani jeden z obou týmů, o jeho zkrocení se nyní pokusí Třinečtí.

29:58

Icing domácích.

29:30

Vhazovat se bude u Dudáčka.

28:55

28:01

Gřešova prudká rána z pásma Vítkovic do středního pásma byla pro Šenderu příliš těžká, puk získal soupeř.

26:38

Domácí se snaží držet pásmo stůj co stůj, a taky se jim to daří.

25:30

Domácí kombinují před Dudáčkem, Kafkova rána od modré byla jen do hrudi brankáře, z následné dorážky Jáchym nedokázal puk poslat do brány.

24:55

Alex Pisárik si odsedí 2+2 minuty za hrubost.

24:04

Třinec v pásmu Vítkovic, Pisárikovi utíká na modré puk.

23:07

Po buly ve středním pásmu puk doletěl až do lapačky Waneckého, ten kvůli rychle se blížícího Lacka přerušuje.

22:41

Vítkovice v útočné třetině, přesto má puk soupeř.

21:59

Tak to byla rychlá přesilovka! Poté, co Kafka vyhrál buly, dostal se puk k levému mantinelu, odtud putoval k Gřešovi, který poslal dál na Jáchyma, ten na nic nečekal a vybídl ke střele DOMINIKA KAFKU. Asistence: Tomáš Jáchym, Tomáš Gřeš.

21:50

Domácí hrají v plném počtu.

21:22

Bude se vylučovat na straně Třince, Patrik Hrehorčák si odsedí dvě minuty za podražení.

20:01

Kafka z prvního buly vyhazuje puk před Dudáčka.

20:01

Je za námi první dějství. To divákům nabídlo hned několik šancí, mimo to i dvě vyloučení domácích. Rozuzlení, jak dopadne druhá přesilovka Třince, se dozvíte už za 12 minut, kdy startuje druhá třetina.

20:00

19:50

Adamík zachránil domácí od inkasovaného gólu, když zablokoval hůl soupeře, ten tak nemohl puk do prázdné brány dorazit.

19:44

Dominik Kafka si odsedí dvě minuty za podražení.

19:24

Hosté v šesti, bude se vylučovat.

19:01

Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Michal Roman vyčkává s pukem na vhodný okamžik k nahození.

17:59

Na druhé straně zastavuje puk Dudáček.

17:46

Kaukič nezvládl zpracovat letící puk, Wanecki opět přerušuje hru.

16:24

Hrehorčák číhá u Waneckého, puk k němu nedoputoval.

15:18

Wanecki ukryl kotouč v lapačce, bude se vhazovat po jeho levačce.

14:25

Další slibná akce domácího celku končí u Waneckého, Třinečtí s trochou štěstí vyhodili.

13:10

12:47

Ollender nahodil puk Kuťákovi, dřív než jeho hůl byla ve vzduchu Dudáčkova lapačka.

12:03

Hosté kombinují ve třetině soupeře, Jáchym vyhazuje.

11:28

Brusle bránícího třineckého hráče zastavila dobře rozjetou akci v oslabení dua Jáchym – Kafka.

11:10

Hartmannovi podjela brusle, při pádu nešťastně podrazil soupeře. Odsedí si tak dvě minuty za podražení.

09:54

Spratek přispěchal pro puk k Waneckimu, už se k němu sjíždějí i ostatní spoluhráči, Spratek tak odjíždí dopředu.

09:09

Ollenderova formace je na ledě déle jak minutu, teprve teď se jí daří vystřídat.

07:43

Vítkovice drží soupeře na jeho polovině.

07:07

Miloš Roman si klepl o puk před Waneckim, následná střela bránu neohrozila.

06:39

Domácí začínají vyvíjet souvislý tlak, Třinecké se jim daří dostat do úzkých.

05:44

Kurovský se dobře předvedl! V akci jeden na tři byl sražen k zemi u Dudáčka, přesto ještě poslal puk na bránu. Třinecké zachránila jen tyč.

04:57

Na opačné straně byl blízko gólu Malina, než ale stihl zareagovat na volný touš, Dudáček přerušuje hru.

03:55

To smrdělo gólem! Lacka si najel před brankoviště, jeho spoluhráč v rohu hřiště Lacka nastřelil a puk se dostal na brankovou čáru.

03:03

Žiak spěchal s toušem dopředu, byl zastaven tělem. Třinec začíná od své brány.

02:38

Souboj o puk u Dudáčka vyhráli hosté, Wanecki si připisuje první zákrok zápasu.

02:12

Adamík spěchá za pukem, rozhodčí píská zakázané uvolnění Třince.

01:43

Na puku opět hosté.

00:57

Po buly, které dopadlo lépe pro Třinec, se jeden z hostujících beků netrefil do letícího touše, Ollender nahazuje na Dudáčka.

00:48

Vhazovat se bude u Waneckého.

00:32

Akce hostům nevyšla, na opačné straně se snažil operovat Kafka.

00:05

Jáchym vyhrál první buly, do útoku jdou hosté.

00:01

Hráči obou týmu jsou na ledě, probíhá poslední rozbruslení před dnešním derby.
Zápas začne klasicky v 17:00, buďte s námi!
HC Oceláři Třinec:
To hostující Oceláři jsou v jiné pozici. Do Ostravy přijíždí jako favoriti – ještě aby ne, když jsou na čtvrté pozici. Pokud chtějí pomýšlet na ještě lepší příčky, musí uspět za tři body – na záda jim dýchají Královéhradečtí s Plzní, kdy oba zmiňované týmy mají pouze o dva body než Třinec.
HC VÍTKOVICE STEEL:
Výkony domácího týmu jsou jako na houpačce. V současné chvíli jsou na desátém místě. Tým trenéra Trnky se bude spoléhat na jednoho ze dvojice brankářů Wanecki – Šimeček a útočné trio Jáchym – Kafka – Gřeš.
Zdravím všechny příznivce hokejové juniorské extraligy! Dnes máme na programu 18.kolo, přičemž se podíváme na zápas mezi HC VÍTKOVICE STEEL – HC Oceláři Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Kafka (Jáchym, Gřeš), 56. Jáchym (Kafka, Adamík), rozh. náj. Tomáš Jáchym – 36. Jašek (Lacka), 48. Murín (Adámek, Michal Roman)