DHL extraliga juniorů

HC Olomouc – BK Mladá Boleslav

0:5

konec (0:0, 0:3, 0:2)

31.10.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 18. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

I ve třetí třetině to byli Bruslaři, kteří dvakrát překonali olomouckého brankáře. Hanáci se marně snažili přijít na Grohovu slabinu. (13:57:54)

59:00

Olomouc dál kombinuje v útočném pásmu, avšak hlavně kolem mantinelu.

58:15

Olomoučtí se dál snaží dostat ke střele na branku, Bruslaři ale v obraně odvádí výbornou práci.

57:38

Marek si srazil ze vzduchu puk a spěchal do útoku, domácího forvarda ale hlídali hned tři bránící hráči.

56:57

Od pravého kruhu to zkusil Planý, trefil však jen betony Šoustala.

55:58

Hanáci se snaží vstřelit alespoň čestnou branku, Bruslaři je ale nepouští k ohrožení Grohovy svatyně.

55:06

Olomoučtí se drží před Grohem, ke střele se ale nemají.

54:10

Hra se po rozdání trestů přesunula do středního pásma.

53:12

Na trestné lavici se znovu otevírají dvířka. Tentokrát ale na obou stranách. Mezi Bruslaři si dvě minuty za nedovolené bránění a dvě minuty za hrubost odsedí Jan Mašek, z Kohoutů putuje na trestnou za hrubost Jan Kropáč.

52:10

Kohouti se přece jen dostali do útočného pásma, hosté ale dobře brání, a tak Groh s olomouckými pokusy příliš práce nemá.

51:09

Hanáci se jen těžko dostávají k ohrožení Groha.

50:25

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Z tlaku vytěžili Bruslaři pátou branku, když STANISLAV BRZÁK dokázal s přispěním tyčky nasměrovat puk za Šoustalova záda. Bez asistence.

50:10

Mladá Boleslav se tlačí dál do branky, domácí se jen těžko osvobozují.

49:40

Hanáci se tlačí do útoku, hostující hráči ale dobře brání, a tak může být Groh poměrně v klidu.

49:06

Hra se přesouvá od branky k brance, častěji před svatyní soupeře jsou ale hosté.

48:02

Hosté kombinují v útočné třetině, domácí ale dobře brání.

47:42

Na modré jen plácl do puku Žalud, s jeho pokusem ale neměl Šoustal problém.

0:5

Branky a nahrávky: 24. Žalud (Pätoprstý), 24. Motloch (Průšek, Ďurač), 36. Borovec (Pořízek, Žalud), 42. Pořízek (Průšek), 51. Brzák

HC Olomouc: Urbisch (41. Šoustal) – Nesvadba (C), Spurný, Klvaňa, Metelka, Kališ, Beutl, Škoda – Heža, Kropáč, Fejko, Beták, Horák, Ministr, Macuh, Marek, Konečný, Jeklič, Müller.

BK Mladá Boleslav: Groh (Kořínek) – Mašek, Mattis, Štosek, Tůma, Žalud, Marček, Červinský – Průšek, Prokop, Brzák, Pätoprstý, Rypar, Borovec, Ďurač, Pořízek, Planý, Sedmík, Motloch.

Rozhodčí: Kika – Axman, Novotný