KHL

Neftěchimik Nižněkamsk – Lokomotiv Jaroslavl

4:3

konec (2:0, 1:2, 1:1)

29.10.2015, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

Tipsport: 3.52 3.95 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lokomotiv Jaroslavl coby vedoucí celek Západní konference nedokázal přehrát Neftěchimik Nižněkamsk a na jeho kluzišti prohrál 3:4. Přestože za hosty skóroval Jiří Novotný, k bodovému zisku jeho dvougólový příspěvek nestačil. (19:33:15)

59:39

Time-out Neftěchimiku Nižněkamsk.

58:33

Lokomotiv Jaroslavl odvolal brankáře a zkusí to se šesti hráči v poli.

56:48

Alexander Kitarov už je zpátky na ledě, přesilová hra Lokomotivu tak právě skončila.

54:48

Další vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk: za podražení si menší trest odsedí Alexander Kitarov.

52:44

52:44 Jegor KORŠKOV - 4:3

52:44

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Závěrečné minuty slibují drama, jelikož se tři vteřiny před vypršením přesilové hry prosadil JEGOR KORŠKOV, který vstřelil kontaktní branku! Síť se za Sudnicinem rozvlnila po vyhraném vhaování a následné střele z levého kruhu. Asistence: Pavel Koledov a Ilja Gorochov.

50:47

Danil Romancev (Neftěchimik Nižněkamsk) se provinil podražením a odpyká si dvouminutový trest.

45:30

43:30

Za sekání si odsedí menší trest Ilja Gorochov (Lokomotiv Jaroslavl).

41:29

41:29 Marat CHAJRULLIN - 4:2

41:29

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Náskok domácích je znovu dvoubrankový! Od pravého mantinelu nalezl střeleckou pozici MARAT CHAJRULLIN a z kruhu poslal puk mezi betony Kolesnika. Asistence: Jeff Taffe a Jevgenyj Grigorenko.

40:01

Druhá třetina nabídla vyrovnanější partii. Lokomotiv díky dvěma slepeným brankám Jiřího Novotného vyrovnal na 2:2 a právě po druhé vstřelené brance českého legionáře musel Koval opustit svou klec. Domácím se však ve 37. minutě znovu podařilo dostat se do vedení, když síť za Kolesnikovými zády rozvlnil Segrejev. Hokejisté Jaroslavl tak v závěrečné tercii budou dohánět jednogólové manko.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

36:29

36:29 Andrej SERGEJEV - 3:2

36:29

Hokejisté domácího celku si vedení berou zpět! Z levé strany se do předbrankového prostoru vydal ANDREJ SERGEJEV a v zakončení se nemýlil. Bez asistence.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Kulikov (Kitarov, Romancev), 18. Rybin (Stas, Lapenkov), 37. Sergejev, 42. Chajrullin (Taffe, Grigorenko) – 29. Novotný (Konkov), 31. Novotný (Mosaljov), 53. Korškov (Koledov, Gorochov)

Neftěchimik Nižněkamsk: Koval (od 31. Sudnicin) – Berezin, Ljamin, Rjasenskij, Bryncev, Ščitov, Sergejev, Ogurcov – Taffe, Zdunov, Grigorenko – Rybin, Stas, Lapenkov – Milovzorov, Žukov, Kennedy – Kulikov, Romancev, Kitarov, Chajrullin

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Kudašev) – Grigorjev, Koledov, Hersley, Pašnin, Kronwall, Maslov, Gorochov, Ljubuškin – Mosaljov, Apalkov, Novotný – Kartajev, Loktionov, Konkov – Kapustin, Malcev, Korškov – Iljenko, Kraskovskij

Rozhodčí: Cyplakov, Ščenjov – Misjur, Otmachov