5:4

po prodl. (0:2, 2:2, 2:0 - 1:0)

29.10.2015, 18:30 • Arena Riga • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.25 3.9 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 6274 diváků se s Vámi loučím, ale již od půlnoci se na Vás budu těšit u zápasu NHL mezi New Yorkem Islanders a Carolinou Hurricanes. (21:12:30)

Ondřej Roman 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:08
Končí tedy utkání, ve kterém měli prakticky jisté tři body hosté z Jekatěrinburgu. Ti ještě minutu a 21 vteřin před koncem vedli o dvě branky, jenže po dvou gólech Rigy v powerplay o toto vedení přišli a 23 sekund po začátku prodloužení je o druhý bod připravil Lauris Darzinš. Místo tří bodů si tak Avtomobolist odváží jen jeden a Dinamo má naopak místo nuly body dva.

60:23

60:23 Lauris DARZINŠ - 5:4

60:23

Riga právě vstřelila branku!
Být Ustinským tak asi naprosto roztřískám hokejku o konstrukci své brány! Z prodloužení neuběhla ani půl minuta a domácí Dinamo dokonává fantastický obrat! Rižský tým se dostal do útočného pásma, Galvinš puk předal Mikelisi Redlihsovi, který sice nevypálil nějak povedeně, ale jeho přízemní střelu skvěle tečoval LAURIS DARZINŠ, jenž rozhodl o vítězství domácího týmu. Igor Ustinskij neměl šanci reagovat! Asistence: Mikelis Redlihs, Guntis Galvinš

60:01

Třetí perioda je tedy u konce a hostující trenér jen kroutí hlavou. Avtomobolist byl hodně blízko vítězství, avšak domácí se vzepřeli osudu a dvěma brankami v powerplay vyrovnali na 4:4!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52

Závěr třetiny se už jen dohrává. Opravdu budeme svědky prodloužení.

59:19

59:19 Tim SESTITO - 4:4

59:19

Neskutečné! Jednačtyřicet sekund do konce a domácím se podařilo vyrovnat! Kotouče se v útočném pásmu ujal Ville Leino, který zamířil opět za bránu, ale poté puk věnoval TIMU SESTITOVI. Americký útočník byl v docela těžké pozici, ale neuvěřitelnou ranou pod břevno překonal Ustinského a zřejmě poslal utkání do prodloužení! Asistence: Ville Leino, Mikelis Redlihs

58:39

58:39 Kaspars SAULIETIS - 3:4

58:39

Závěr třetiny bude nesmírně zajímavý! Džerinš našel přesnou přihrávkou zpoza brány hůl KASPARSE SAULIETISE, který mezi kruhy na nic nečekal a pohotovou ranou vstřelil kontaktní gól! Přesunující se Ustinskij už hosty nezachránil. Asistence: Andris Džerinš, Mikelis Redlihs

58:29

Až teď se Dinamo dostává zpátky do útočného pásma a dochází k opětovnému odvolání Erikssona!

57:56

Další pokus českého obránce skončil u bránícího hráče Avtomobolistu a hlavní sudí poté píská vysokou hůl Leinovi. I přes velkou nevůli domácích je hra vykázána do středního pásma a Eriksson se musí vrátit do brány.

57:13

Kundrátkova střela od modré byla sražena, avšak hosté kotouč z vlastního pásma vyvézt nakonec nedokázali!

5:4

Branky a nahrávky: 22. Sestito (Indrašis, Seigo), 36. Leino (Seigo), 59. Saulietis (Darzinš, M.Redlihs), 60. Sestito (Leino, M.Redlihs), 61. Darzinš (M.Redlihs, Galvinš) – 13. Golyšev (Simakov, Roman), 20. Golyšev, 25. Žuravljov (Golyšev, Vasilevskij), 34. Timašov (Pankov, Koukal)

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – K.Redlihs, Galvinš, Kundrátek, Seigo, Ševčenko, Sotnieks, Jass – Darzinš, Džerinš, M.Redlihs – Indrašis, Leino, Sestito – Saulietis, Bicevskis, Skvorcovs – Locans, Berzinš, Kulda

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Kovář) – Kivistö, Megalinskij, Timašov, Vasilevskij, Ščemerov, Trjamkin, Žuravljov – Simakov, Roman, Golyšev – Garejev, Torčenjuk, Dubrovskij – Dostojnov, Popov, Elo – Veličkin, Koukal, Pankov – Alexejev

Rozhodčí: Viktor Gašilov, Jakov Dejev – Alexej Majtak, Jevgenij Pronskich

Diváci: 6.274