Erste Bank Young Stars League

Fehérvár AV19 – HC LERAM Orli Znojmo

8:7

po s.n. (1:0) (3:2, 3:3, 1:2 - 0:0)

25.10.2015, 14:20 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • 15. kolo • Info o důležitých událostech (Petra Matůšová (@PetraMatusova))

58:22

Tak to je hodně nepříjemné. Ve velmi napjatém závěru vyrovnaného duelu je necelé dvě minuty před třetí sirénou vyloučen Švanda (ZNO) za podražení.

56:38

Menší trest pro Imreho (FEH) za držení.

52:22

Patrik Kiss (FEH) inkasuje menší trest za sekání.

44:33

Oboustranné vyloučení. Dvě minuty si odsedí Kovacs (FEH) za podražení, taktéž dvě minuty pro Landera (ZNO) – hrubost.

29:52

Orli si ještě komplikují situaci dalším vyloučením. Lander (ZNO) – si odsedí dvě minuty za špatné střídání své lavičky.

23:05

Další trest i pro znojemskou střídačku. Filip Kiss (ZNO) si vysloužil dvě minuty za zdržování hry.

18:09

Orli mají v závěru třetiny velkou šanci srovnat skóre. Dvě minuty si odpyká Balogh (FEH) za hákování.

04:47

Dvě minuty i pro Zajíce (ZNO) za hrubost.

2:55

Trest pro Maďary. Baranyai (FEH) si odsedí dvě minuty za hákování.

8:7

Branky a nahrávky: 2. Rokaly (Baranyai), 2. Kiss P. (Szasz, Antal), 7. Kovacs (Antal, Balogh), 26. Kiss P. (Takacs, Szabo), 29. Varga (Pracser, Toth), 32. Kovacs (Horvath), 41. Kiss P. (Szasz), rozh. náj. Kiss P. – 8. Hačecký (Lander), 14. Beran, 35. Beran (Švanda, Fruhwirt), 39. Hačecký (Lander), 39. Fruhwirt (Musil), 45. Račický (Zajíc), 54. Lander (Račický)

Fehérvár AV19: Gadacsi – Antal, Sandor, Takacs, Szabo, Imre, Baranyai, Jarossy – Szasz, Balogh, Kiss P., Rokaly, Horvath, Kovacs – Toth, Pracser, Varga – Szakacsi, Negyesi, Bors.

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl – Švanda, Nahodil, Porzer, Salát, Kruckovyč, Kiss F., Toman, Pucher – Hačecký, Lander, Jeřábek – Beran, Musil, Fruhwirt – Račický, Zajíc, Svatuška.

Rozhodčí: Rencz – Csibi, Márkus