Erste Bank Young Stars League

Fehérvár AV19 – HC LERAM Orli Znojmo

8:7

po s.n. (1:0) (3:2, 3:3, 1:2 - 0:0)

25.10.2015, 14:20 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • 15. kolo • Info o důležitých událostech (Petra Matůšová (@PetraMatusova))

Konec zápasu. (17:07:37)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Fehérvár AV19.
Rozhodující nájezd proměnil PATRIK KISS.

58:22

Tak to je hodně nepříjemné. Ve velmi napjatém závěru vyrovnaného duelu je necelé dvě minuty před třetí sirénou vyloučen Švanda (ZNO) za podražení.

56:38

Menší trest pro Imreho (FEH) za držení.

53:38

Orli právě vstřelili branku!
Vyrovnáno. JIŘÍ LANDER využívá poprvé v zápase znojemskou přesilovou hru. Asistence: Tomáš Račický.

52:22

Patrik Kiss (FEH) inkasuje menší trest za sekání.

44:52

Hra ve čtyřech proti čtyřem lépe sedla Orlům, kteří jsou opět nadostřel. Tentokrát po přesném zásahu TOMÁŠE RAČICKÉHO. Asistence: Marc Zajíc.

44:33

Oboustranné vyloučení. Dvě minuty si odsedí Kovacs (FEH) za podražení, taktéž dvě minuty pro Landera (ZNO) – hrubost.

40:18

Fehérvár právě vstřelil branku!
Domácí vstupují skvěle do závěrečné periody. Na 7:2 upravuje PATRIK KISS. Ten tak v dnešním utkání završuje hattrick. Asistence: Norbert Szasz.

40:01

40:00

38:37

A Znojmo si vykoledovalo drama! Na rozdíl jednoho gólu snižuje BRONISLAV FRUHWIRT. Asistence: Michal Musil.

38:12

Počtvrté posílá kotouč za záda Gadacsiho TOMÁŠ HAČECKÝ. Asistence: Jiří Lander.

8:7

Branky a nahrávky: 2. Rokaly (Baranyai), 2. Kiss P. (Szasz, Antal), 7. Kovacs (Antal, Balogh), 26. Kiss P. (Takacs, Szabo), 29. Varga (Pracser, Toth), 32. Kovacs (Horvath), 41. Kiss P. (Szasz), rozh. náj. Kiss P. – 8. Hačecký (Lander), 14. Beran, 35. Beran (Švanda, Fruhwirt), 39. Hačecký (Lander), 39. Fruhwirt (Musil), 45. Račický (Zajíc), 54. Lander (Račický)

Fehérvár AV19: Gadacsi – Antal, Sandor, Takacs, Szabo, Imre, Baranyai, Jarossy – Szasz, Balogh, Kiss P., Rokaly, Horvath, Kovacs – Toth, Pracser, Varga – Szakacsi, Negyesi, Bors.

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl – Švanda, Nahodil, Porzer, Salát, Kruckovyč, Kiss F., Toman, Pucher – Hačecký, Lander, Jeřábek – Beran, Musil, Fruhwirt – Račický, Zajíc, Svatuška.

Rozhodčí: Rencz – Csibi, Márkus