8:1

konec (1:1, 3:0, 4:0)

24.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 10. kolo • Ondřej Blaha

Tipsport: 1.25 5.3 5.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání 2.národní hokejové ligy. Domácí Tábor byl dnes při chuti a posílá Klášterec domů s 8 gólovým přídělem.
V této třetině byli táborští jednoznačně lepším mužstvem a vsítili 4 branky, z toho 2 v rozmezí 30 sekund.

Díky ostatním výsledkům by se tedy měli Kohouti po dnešním vysokém vítězství posunout do čela tabulky.
Jeho spanilé jízdě a vítězství 8:1 přihlíželo téměř 1400 diváků.

Přeji vám příjemný zbytek večera.
Ondřej Blaha (20:16:27)

59:27

Tábor právě vstřelil branku!

Táborští hráči si dnešní utkání vysloveně užívají! Další krásnou akcí rozebrali obranu Klášterce!
Puk putoval po trase Seidl, Matušík až k JANU BŘEZINOVI, který měl snadnou práci a zvýšil na 8:1 střelou do odkryté klece Kaššáka.

59:16

Benda (KLA) ještě vyzkoušel pozornost domácího golmana.

58:48

Hosté už jen brání a snaží se neinkasovat další branku.

55:50

Andres se pokusil o samostatný únik, ale Černý se skvěle vrátil a ukázal své zkušenosti i bruslařskou techniku a čistě ho odzbrojil.

55:37

Mrkvička předložil krásný pas pro Kellnera, ten ale neměl srovnaná mířidla a svou střelou míjí branku a pár centimetrů!

55:00

Hosté očividně rezignovali a už jen ležérně vyhazují ze své třetiny a do útoku se nehrnou.

53:28

Nebezpečná střela Seidla, Kaššák s menšími problémy chytá.

52:40

Opět offside hostů.

52:36

Offside hostů.

52:27

Tábor opět vysílá na Kaššáka jednu střelu za druhou.

52:07

Polodna v úniku trefuje připraveného golmana hostů!

51:48

Offside Klášterce.

51:12

Hosté se snaží něco vymyslet, ale každý jejich pokus končí na pevné obraně domácích.

50:12

Domácí Tesař tečuje střelu hostů do ochranné sítě. Vhazuje se po pravici Nováka.

50:03

Posunutá branka hostů.

49:39

Po dlouhé době i střela hostů, k jejich smůle ztečovaná vedle.

48:58

Postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

8:1

Branky a nahrávky: 18. Matušík (Kanov), 24. Semrád (Polodna), 27. Černý (Matušík, Kanov), 30. Mrkvička (Kellner, Semrád), 46. Havran (Boháč, Blažek), 47. Kratzer (Severa), 47. Kellner (Mrkvička, Polodna), 60. Březina (Matušík, Seidl) – 12. Toušek

HC Tábor: Novák (Klestil) – Semrád, Havran, Černý, Kanov (A), Heršálek (A), Dvořák, Tesař – Blažek, Kellner, Mrkvička, Polodna, Březina, Matušík (C), Seidl, Kratzer, Zayml, Severa, Boháč

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Jonák, Kuncl, Kozák, Žižka, Zicho, Benda, Pokorný – Andres, Vrtek, Hrdlička (C), Neuman, Jáchym (A), Deveri, Nguyen (A), Toman, Toušek

Rozhodčí: Talpa Michal – Horák Daniel – Žídek Ondřej