8:1

konec (1:1, 3:0, 4:0)

24.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 10. kolo • Ondřej Blaha

Tipsport: 1.25 5.3 5.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání 2.národní hokejové ligy. Domácí Tábor byl dnes při chuti a posílá Klášterec domů s 8 gólovým přídělem.
V této třetině byli táborští jednoznačně lepším mužstvem a vsítili 4 branky, z toho 2 v rozmezí 30 sekund.

Díky ostatním výsledkům by se tedy měli Kohouti po dnešním vysokém vítězství posunout do čela tabulky.
Jeho spanilé jízdě a vítězství 8:1 přihlíželo téměř 1400 diváků.

Přeji vám příjemný zbytek večera.
Ondřej Blaha (20:16:27)

59:27

Tábor právě vstřelil branku!

Táborští hráči si dnešní utkání vysloveně užívají! Další krásnou akcí rozebrali obranu Klášterce!
Puk putoval po trase Seidl, Matušík až k JANU BŘEZINOVI, který měl snadnou práci a zvýšil na 8:1 střelou do odkryté klece Kaššáka.

59:16

Benda (KLA) ještě vyzkoušel pozornost domácího golmana.

58:48

Hosté už jen brání a snaží se neinkasovat další branku.

55:50

Andres se pokusil o samostatný únik, ale Černý se skvěle vrátil a ukázal své zkušenosti i bruslařskou techniku a čistě ho odzbrojil.

55:37

Mrkvička předložil krásný pas pro Kellnera, ten ale neměl srovnaná mířidla a svou střelou míjí branku a pár centimetrů!

55:00

Hosté očividně rezignovali a už jen ležérně vyhazují ze své třetiny a do útoku se nehrnou.

53:28

Nebezpečná střela Seidla, Kaššák s menšími problémy chytá.

52:40

Opět offside hostů.

52:36

Offside hostů.

52:27

Tábor opět vysílá na Kaššáka jednu střelu za druhou.

52:07

Polodna v úniku trefuje připraveného golmana hostů!

51:48

Offside Klášterce.

51:12

Hosté se snaží něco vymyslet, ale každý jejich pokus končí na pevné obraně domácích.

50:12

Domácí Tesař tečuje střelu hostů do ochranné sítě. Vhazuje se po pravici Nováka.

50:03

Posunutá branka hostů.

49:39

Po dlouhé době i střela hostů, k jejich smůle ztečovaná vedle.

48:58

Postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

48:46

Domácí teď hosty k ničemu nepouštějí a na Kaššáka míří jedna střela za druhou!

48:35

Tvrdá rána Blažka (TAB) těsně nad!

48:10

Domácí fandové skandují a oslavují. Z jejich kotle se ozývá: " Deset, deset, deset!" a domácí hráči se jejich přání snaží vyplnit další a další akcí.

46:50

A další branka Tábora!!
Po dlouhé křižné přihrávce Mrkvičky se prosazuje DAVID KELLNER!
Asistence: Mrkvička, Polodna

46:44

Jiří Severa po buly vyvezl kotouč z vlastního obranného pásma, projel celé hřiště a vybídl ke skórování JAKUBA KRATZERA.
Ten šancí nepohrdl a proměňuje!!

46:36

Šance i na druhé straně! Žižka i Kozák ale trefují připraveného Nováka.

46:21

Domácí si své kombinace vysloveně užívají! Teď putoval kotouč po trase Matušík, Březina. Druhý jmenovaný nedokýzal Kaššáka překonat.

45:44

Další golová šance Kohoutů! Mrkvička nastřelil kotouč na Kaššáka, před ním dorážel Kellner! Kaššák chytá!

45:23

Offside domácích.

45:06

Krásnou přesilovkovou kombinaci teď předvedla 3.lajna domácích. Na jejím konci stál HAVRAN MARTIN.
Asistence: Blažek, Boháč

44:03

Za pád pod nohy si jede odsedět 2 minuty Kozák (KLA).

43:12

Andres zkusil štěstí, ale dopadl stejně jako jeho spoluhráč, tedy bez úspěchu.

43:08

Toušek vystřelil, ale Novák byl připravený a jeho střelu bez problému zlikvidoval.
Dnešní utkání sleduje 1393 diváků.

42:27

Zakázané uvolnění hostů.

41:40

Seidl vyzkoušel Kaššákovu pozornost, ten s přehledem chytá.

41:06

Nikomu se nedaří založit útok a kombinuje se ve středním pásmu.

40:01

Máme tu konec druhé třetiny, který nám přinesl výrazný golový náskok domácích Kohoutů. O vedení a tří golový náskok se postarali domácí kapitán Kuba Matušík a obránci Martin Semrád společně s Tomášem Černým.

Stav utkání po 2. třetině je tedy ve prospěch domácích 4:1 a poslední třetina začně přibližně v 19:40.

40:00

39:49

Vhazování ve středním pásmu.

39:45

Domácí na poslední minutu této třetiny zavřeli hosty v jejich obranné třetině a rozpoutali kolotoč rychlých přihrávek. Bohužel bez výraznější střelby.

37:49

Toman (KLA) rychlou střelou prověřuje Nováka, ten s přehledem chytá.

37:22

36:50

Další offside hostů.

36:21

36:10

Hosté kombinují, ale opět narážejí na připravenou obranu soupeře.

35:33

Kanov (TAB) osvobuzuje svůj tým.

35:22

Vyloučen domácí Havran na 2 minuty za nedovolené bránění.

35:00

Jáchym dostal přesnou přihrávku před bránu, ale nedokázal ji zužitkovat a trefuje pouze připraveného Nováka.

34:29

Rozhodčí přerušuje hru, jelikož se některý z hráčů zašlápl puk u mantinelu. Vhazuje se před Novákem.

34:18

33:00

Hosté se snaží vymyslet nějakou úspěšnějsí akci, ale stále ne a ne najít recept na připravenou obranu Kohoutů.

32:27

Domácí vyhazují.

32:23

Novák (TAB) raději odražený kotouč schoval pod lapačku.

32:17

Z domácího týmu vyloučen Jan Tesař na 2 minuty za držení protihráče.

31:38

Hra je nyní rozkouskovaná. ani jednomu týmu se nadaří založit nebezpečnou akci.

29:45

Hostující Kuncl Miroslav dostává osobní 10 minutový trest za nesportovní chování.
Trest dostal za diskuzi s rozhodčím, kdy reklamoval zásah pukem do masky svého golmana.

29:45

Domácí využívají další přesilovku. Kellner za brankou zpracoval skákavý kotouč, přihrál ho před branku, kde osamocený VOJTĚCH MRKVIČKA již neměl žádný problém uklidit kotouč do prázdné branky.

29:25

Kellner míříl svou střelou křížem na šibenici, Kaššák ale jeho úmysl vytušil a kotouč lapačkou chytá.

28:55

28:41

Puk končí mimo hrací plochu, vhazuje se před Kaššákem.

27:46

Hraje se 4 na 4.

27:46

Jáchym Marek (KLA) dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

27:16

Kozák trefuje Novákův beton.

26:49

Domásí Luboš Heršálek si jede odpykat 2 minutový trest za nedovolené bránění.

26:18

Domácí využívají přesilovou hru. Nejdříve 2 nepřesné střely Kanova a Matušíka. TOMÁŠ ČERNÝ se na to už nemohl dívat a tak zkusil štěstí a zvyšuje skore na 3:1 pro Tábor.

25:35

Hosté se osvobozují.

25:03

Polodna těsně míjí branku!

24:43

Hosté vyloučeni na 2 minuty za nedovolené bránění. Hříšníkem je Bronislav Andres.

Domácí udeřili v oslabení!
Stanislav Polodna zavezl kotouč, ten se odrazil k MARTINU SEMRÁDOVI a ten propálil od modré vše co moh, div neprotrh síť Kaššákovi branky!

22:50

Novák pohotovým zákrokem lapit dorážku Andrejse.

22:43

Za nedovolené bránění si jede na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici táborský Marcel Dvořák.

22:25

Hosté teď kombinují v útočném pásmu, ale ne a ne vystřelit.

21:59

Kotouč po nahození hostujícího útočníka končí v ochranné síti.Vhazuje se před Novákem.

20:48

Úvodní minuta druhé třetiny je trochu roztržitá, ani jednomu týmu se nedaří založit útočnou akci.

20:01

První třetina je již minulostí. Hosté se v ní dostali do vedení po krásné střele Touška, který potrestal chybu domácí obrany.
Vedení jim ale vydrželo pouhých 6 minut. O srovnání skore se postaral domácí kapitán Jakub Matušík.

Druhá třetina nám začne přibližně v 18:50.

20:00

19:49

Střela domácích tečována mimo hrací plochu, vzahuje se před Kaššákem.

19:20

Radek Seidl opět v akci! jeden blafák, druhý blafák, ale Kaššák se nachytat nenechal!

18:42

Březinovu střelu Kaššák špičkou hole vyráží do rohu.

18:38

Radek Seidl nepříjemně dorážel na brankovišti, ale Kaššáka překonat nedokázal.

17:40

Domácí vyrovnávají. Gól vstřelil JAKUB MATUŠÍK po přihrávce Jana Kanova.

17:19

Zayml zavezl kotouč, nahrál Heršálkovi, ten pálí! Kaššák opět připraven.

16:54

16:48

Další trest pro hosty. 2 minuty za vysokou hůl dostává Danko Deveri.

16:14

15:58

Kellner dostal krásný pas za obranu! Samostatný únik ale nedokázal využít a Kaššák se vyznamenal skvělým zákrokem!

15:31

Seidl těsně míjí branku.

14:47

14:38

Postavení útočícího hráče v brankovišti (TAB). Vhazuje se ve středním pásmu.

14:14

Na trestnou lavici se podívá hostující Nguyen. Ze souboje s domácím obráncem si odváží odměnu v podobě 2 minut za držení protihráče.

13:05

Deveri opět zkouší vystřelit a ohrozit Nováka, ale minul.

12:19

Domácí se ihned pokoušejí stav srovnat, ale Vojta Mrkvička trefil pouze připraveného Kaššáka.

11:44

Klášterec právě vstřelil branku!

Táborský Jakub Kratzer ztratil kotouč u mantinelu a ONDŘEJ TOUŠEK střelou do pravé šibenice Novákovi branky dostává svůj tým do vedení.
Bez asistence.

10:50

Hra je momentálně rozkouskovaná, ani jednomu týmu se nedaří založit úspěšný útok.

09:32

Havran svojí nepřesnou rozehrávkou dovolil zakončení Andresovi, ten ale neuspěl.

08:56

Havran vypálil od modré! Kaššák s obtížemi chytá.

08:48

Hra přerušena, jeden z hostujících hráčů zůstal po souboji s Kellnerem ležet na ledě.

08:10

Kratzer trefuje boční síť Kaššákovi branky z dobré střelecké pozice.

07:56

Novák chytil Kunclovo nahození vzduchem.

07:37

07:22

Domácí se osvobozují.

06:36

I domácí poctivě brání a hosty k ničemu nepouštějí.

05:45

První střela v přesilové hře nemohla Nováka překvapit.

05:37

I hosté si vyzkoušejí přesilovou hru. Jan Kanov (TAB) dostává 2 minuty za faul kolenem.

04:58

Novák odražený skákavý kotouč raději skryl pod lapačku před dotírajícím útočníkem hostí.

04:44

Semrád vystřelil a Kaššák vyráží do ochranné sítě.

04:11

Nahození Černého se pokusil do branky uklidit Březina, ale neúspěšně.

03:32

Polodna vyzkoušel pozornost Kaššáka, ten byl připraven. Vhazuje se po jeho pravicl.

03:10

Hosté výborně odbránili své oslabení a Tábor k ničemu závažnějšímu nepustili.

03:05

02:08

A další úspěšné vyhození hostů.

01:39

Tábor v útočné třetině kombinuje, ale hostům se daří dobře bránit a vyhazují přes všechny čáry.

01:05

Prvním vyloučeným tohoto zápasu se stává Neuman (KLA) – 2 minuty za sekání.

00:43

Deveri prověřil lapačku Nováka, vhazuje se po Novákově levici.

00:30

Zakázané uvolnění domácích.

00:01

Do zahájení utkání zbývá posledních pár minut, zimní stadion v Táboře se nám slušně zaplnil. Odhadem zde nyní máme přibližně 750 možná i 800 diváků.
Oba týmy jsou nyní na ledě a absolvují rozcvičku.
Domácí odehrajou dnešní utkání v modré kombinaci, hosté ve žlutomodré.

HC Tábor:

Trenér: Matušík Tomáš

HC Klášterec nad Ohří

Trenér: Nerad Radek
Příjemný podvečer,
vítám vás na zimním stadioně v Táboře, kde domácí Kohouti přívítají hosty z Klášterce nad Ohří.

V loňské sezoně odešli jako vítězové z obou zápasů základní části domácí hráči, kteří v Klášterci uhráli výsledek 1:2 a doma vyhráli 7:2.

V letošní sezoně je zatím Tábor dle očekávání v horních patrech tabulky.
Momentálně jsou na 3.místě se ziskem 23 bodů a na první Klatovy ztrácejí pouhý 1 bod.

To klášterští okupují 11.místo se ziskem 11 bodů. Jejich pozice ale nic neznamená, jelikož situace okolo 8.-14. místa je velmi vyrovnaná a každý bod zde hraje důležitou roli.

V posledním zápase vyrazil domácí Tábor do Jablonce, kde zvítězil v poměru 3:2. Na tento výsledek budou chtít navázat i v dnešním utkání a zcela jistě se pokusí zopakovat loňské domácí vysoké vítězství.

Klášterec v minulém kole přivítal na svém ledě Nymburk, kterému podlehl 1:4 a tak si jistě na ledě Tábora budou chtít zvednout náladu a učitě udělají maximum proto, aby na konci utkání odjížděli domů se 3 body.

Přeji vám příjemný zážitek při sledování onlajn přenosu dnešního utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

8:1

Branky a nahrávky: 18. Matušík (Kanov), 24. Semrád (Polodna), 27. Černý (Matušík, Kanov), 30. Mrkvička (Kellner, Semrád), 46. Havran (Boháč, Blažek), 47. Kratzer (Severa), 47. Kellner (Mrkvička, Polodna), 60. Březina (Matušík, Seidl) – 12. Toušek

HC Tábor: Novák (Klestil) – Semrád, Havran, Černý, Kanov (A), Heršálek (A), Dvořák, Tesař – Blažek, Kellner, Mrkvička, Polodna, Březina, Matušík (C), Seidl, Kratzer, Zayml, Severa, Boháč

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Jonák, Kuncl, Kozák, Žižka, Zicho, Benda, Pokorný – Andres, Vrtek, Hrdlička (C), Neuman, Jáchym (A), Deveri, Nguyen (A), Toman, Toušek

Rozhodčí: Talpa Michal – Horák Daniel – Žídek Ondřej