0:2

konec (0:0, 0:0, 0:2)

19.10.2015, 11:30 • Fetisov hall • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 3.85 4.3 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a vítězně z něj odchází CSKA Moskva. Hostům se podařilo vstřelit dvě branky a to zásluhou spolupráce Radulova se Světlakovem. (13:46:31)

59:54

Další vyhození CSKA.

59:39

Hostům se nyní dařilo několikrát vyhodit kotouč do střední třetiny.

58:58

Domácí se tlačí k bráně ale nedaří se jim zakončit.

58:07

Kvartalnov dorážel z úhlu. Jeho pokus končí zákrokem Nalimova.

57:57

Paninův průnik vychytal Nalimov.

56:57

Zaskončení domácí se snaží útočit, nedaří se jim ale přechod útočné modré.

Andrej SVĚTLAKOV - 0:2

56:20

CSKA právě vstřelilo branku!
A spolupráce u předchozí branky se opakuje! Radulov obkroužil bránu a nahrávkou našel hokejku ANDREJE SVĚTLAKOVA, který opět jednoduše přizvedl puk a poslal ho do sítě. Asistence: Alexandr Radulov.

55:46

Kiselevič nahazoval na Radulova, jehož teč zamířila do rohu kluziště.

55:04

Maminův protiútok končí až zákrokem Nalimova.

54:53

Makarov několikrát nebezpečně dorážel před brankou. Galimov ale fantasticky zasáhl a zastavil puk na brankové čáře.

54:36

Vladivostok branka probrala a nyní se nebezpečně tlačí kupředu.

53:50

Nahození zastavil Galimov a následně rozehrál směrem kupředu.

53:29

Lugin se snažil nahodit před bránu, puk ale trefil brusli obránce.

52:43

CSKA nyní zastavil při útočné akci ofsajd Korotkova.

52:16

Voronin zavezl puk, byl ale tísněn a nedokázal přihrát najíždějícímu kolegovi.

51:33

Hosté vyhodili puk na zakázané uvolnění, hra se vrací před jejich bránu.

51:23

Po zákroku Galimova se hra přerušuje a bude se vhazovat v pásmu CSKA.

Andrej SVĚTLAKOV - 0:1

50:08

Přes padesát minut se čekalo na úvodní branku! Po dlouhém boji v rohu kluziště vyvezl puk z poza brány Radulov a nahrál ho ANDREJI SVĚTLAKOVOVI. Ten zvedl kotouč nad beton Nalimova a poslal svůj tým do vedení. Asistence: Alexandr Radulov, Andrej Kuzmenko.

49:41

Kiselevičovo ostré zakončení zamířilo těsně vedle tyče.

48:59

Puk zapadl na lavičku CSKA. Následuje vhazování ve střední třetině.

48:29

Tělegin dojel nahozený puk a vyvezl ho z pásma.

47:45

Dergunovo nahození skončilo jen na hokejkách hostů.

47:10

Chybu v rozehrávce málem využil Radulov, ale jeho zakončení skončilo jen v lapačce brankáře.

46:47

Plattovo průnik podél mantinelu skončil Zakončením, které ale minulo bránu.

46:08

Makarovovo nahození chytá bez problémů Galimov.

45:52

Alexandrov střílel, ale puk mu byl sražen. CSKA obrací hru.

45:25

Domácí neprošli přes střední třetinu a museli se vrátit do svého pásma.

44:40

Kugryšev se zjevil u bližší tyče a svým zakončením poslal puk do mantinelu.

44:08

Nahození Kiseleviče vyrazil gólman, hráči CSKA se následně neudrželi v pásmu.

43:29

43:28

Domácí se nyní nemohou dostat do pásma.

43:00

Galimov vyrazil střelu od modré a následně poslal puk mimo pásmo.

42:25

Po krátkém tlaku v pásmu se CSKA podařilo opět vyhodit kotouč.

42:05

Hosté po neúspěšném útoku Admiralu vyhodili puk.

41:29

Fisenkovo zakončení po objetí brány zastavil Galimov. Rozhodčí museli následně roztrhnout melu mezi Fisenkem a Paninem. Panin (MOS) je následně vyloučen za hrubost a další dvě minuty dostává jako osobní trest.

40:33

Bergfors byl odzbrojen v dobré střelecké pozici.

40:10

Po vhazování zamířili kupředu hosté. Zde ale neuspěli a puk následně vyvezli domácí.

40:01

Zatím ani čtyřicet minut nestačilo ke vstřelení jednoho jediného gólu a tak nadále trvá nerozhodný stav. Uvidíme, co přinese poslední třetina zápasu, která by měla začít přibližně ve 13:10.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:45

Platt vyslal jedovatou střelu mířící pod horní tyč. Nalimov včas vytasil lapačku a zastavil tak puk!

39:05

Vladivostok nyní zastavil odpískaný ofsajd.

38:54

Maminův průnik skončil zákrokem Nalimova.

38:34

Maminovo nahození se mění v icing a vhazuje se před Galimovem.

38:02

Tělegin se zjevil před gólmanem a kdyby nepokazil zakončení dostal by puk za záda rozkročeného Nalimova!

37:56

37:31

Ostrou střelu z úhlu vyrazil Nalimov. Následně domácí vyhodili puk.

37:10

Nyní se Vladivostoku podařilo vyhodit puk z pásma.

36:39

Radulov nahodil před bránu, zde se nikomu nepodařilo dorazit kotouč do sítě.

36:21

Domácí na krátko vyhodili, hosté se ale ihned vrátili do pásma.

35:56

Mnacjan (VLD) dostal dvouminutový trest.

35:56

Nahození hostů je posouzeno jako icing.

35:15

Icing domácího týmu.

34:58

Světlakov dostal kotouč do jízdy, zakončit ale nestihl a následně ztratil za bránou puk.

34:26

Kuzněcov vyslal puk před bránu. Tam ale nedojel, jelikož ho převzal obránce CSKA.

33:55

Nahozený puk Bartulis nezvládl dojet a tak se ho zmocnil soupeř.

33:31

Podšendjalov vystřelil od mantinelu a rozvlnil boční síť.

32:57

Opět se angažoval Lugin jehož ostrá střela se dostala až do ochranné sítě za bránou.

32:26

Luginovo zakončení zapadlo do lapačky brankáře, následuje komerční pauza.

31:45

Puk se v pásmu CSKA odrazil mimo kluziště, vhazuje se opět ve středním pásmu.

31:43

Hosty zastavil v protiútoku ofsajd.

31:25

Kuzněcov se prokličkoval do zakončení a Galimov mu bekhendovou střelu zázračně vyrazil nad bránu!

30:59

Andronov dlouho dotíral na Nalimova, rozhodčí následně přerušil hru a musel roztrhnout melu, která se před bránou strhla.

30:35

Zakončení Kvartalnova z těsné blízkosti vyrazil gólman betonem.

30:00

Nenápadné zakončení Mamina končí v lapačce Galimova.

29:46

Nahozený puk Bergfors nevybojoval a mají ho hosté.

29:16

Lugin byl zastaven v ofsajdové pozici.

29:07

28:55

Domácí nyní pohodlně vyhodili nahozený kotouč.

27:39

Nahození se dostalo do lapačky Nalimova, hra je přerušena.

27:26

Domácí nyní celkem pohodlně vyhodili puk.

27:18

Po rozehrání vystřelili hosté jen do náruče gólmana.

27:07

Hákování má na svědomí Kosmačjov (VLD).

26:31

Zakončení Zajceva z otočky se dostalo do lapačky gólmana, který následně rozehrál na hokejky svých spoluhráčů.

25:25

Rychlá rozehrávka hostů se mění v icing.

25:02

Rychlý protiútok Vladivostoku zastavil Galimov zákrokem.

24:48

Puk byl vytečován mimo kluziště, vhazuje se před Nalimovem.

24:30

Radulov se nebezpečně natahoval po puku v brankovišti, ale nepodařilo se mu kus černé gumy zasáhnout.

24:22

Andronov poslal svou táhlou střelu na bránu, zde skvěle zasáhl Nalimov a hra je přerušena.

23:54

Mamin nezvládl obrat o puk útočníky hostů a ti následně vyvezli kotouč.

23:07

Zakončení obránců Admiralu skončilov lapačce gólmana.

22:59

První útok domácích zavezl puk do útočné třetiny a nyní se bojuje u mantinelu.

22:22

Bergforsovo nahození končí icingem a hra se stěhuje do obranné třetiny Admiralu.

21:58

Nahození CSKA neskončilo útočnou akcí, gólman Nalimov puk vyslal do střední třetiny.

21:29

Další povedený zákrok Galimova přerušil hru.

20:45

Maminova tvrdá rána zaplula do hrudi gólmana Moskvy.

20:22

Lugin zakončil do náruče Galimova, hra je přerušena a vhazuje se před bránou CSKA.

20:07

Po rozehrání druhé třetiny zastavil domácí tým při přechodu do pásma ofsajd.

20:01

Je za námi úvodní třetina po které je skóre stále neotevřeno. Týmy měli několik příležitostí, avšak gólu jsme se nedočkali. Uvidíme, zda další třetina přinese zlepšení. Zápas bude pokračovat přibližně ve 12:18.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:28

19:07

CSKA nyní vyhazuje puk až k Nalimovovi.

18:53

Blumova dělovka minula bránu o pár centimetrů. Následné zakončení Makarova chytil Galimov.

18:22

Střela od modré minula bránu Galimova. O kotouč se bojuje za bránou CSKA.

17:34

Ihned po vhazování vyhodili hosté puk do střední třetiny.

17:28

Vražení na hrazení je prohřešek Kvartalnova (MOS).

16:52

Domácí řešili tlak ve vlastním pásmu vyhozením puku na zakázané uvolnění.

16:21

Andronov napadal rozehrávku a následně zvládl vybojovat puk. Nyní se o něj bojuje v rohu kluziště.

15:51

CSKA se nahození puku nepovedlo a vše končí zakázaným uvolněním.

15:04

14:49

Admiral nedokáže pořádně rozehrát a vybojovat si střeleckou pozici.

14:09

Střela od modré si nenašla cestu do brány, puk následně vyhodil obránce do střední třetiny.

13:44

Další rychlé a účinné vyhození puku ze strany hostů.

13:30

CSKA se nyní osvobodilo vyhozením puku.

13:09

Domácí se udrželi v pásmu a nedaří se jim vyslat střelu.

13:04

Panin (MOS) je vyloučen za hrubost. Následuje komerční pauza.

12:53

Dlouhé nahození vybojoval Panin a odehrál puk.

12:31

Admiral byl zastaven na modré a pro puk si musí hráči jet až za Nalimova.

11:55

Domácí unikali dva na jednoho. Včas se vracející obránci je ale stihli zpomalit a přerušit nebezpečnou situaci.

11:20

Kvartalnov probruslil okolo protihráčů a zakončil do betonu Nalimova, který puk vykopl.

10:43

Podšendjalov si udělal útočný výlet, ale jeho zakončení bránu neohrozilo.

09:50

Nyní se CSKA nedařilo dostat do pásma, domácí je důrazně zastavovali na modré čáře.

09:24

Platt objel bránu a poslal kotouč před bránu. ten zastavili obránci a odehráli ho daleko od brány.

08:49

Dlouhé nahození se Vladivostoku nevyplatilo, puk převzali hosté.
Komerční pauza.

08:15

Po sérii několika zákroků takzvaně "na hraně" se CSKA podařilo dostat puk z vlastního pásma.

07:34

07:14

Admiralu se nyní podařilo vyhodit puk.

06:44

Další střela od modré prolétla okolo brány Nalimova, CSKA nebezpečně kombinuje.

06:40

Zajcevova střela od modré nebyla tečována a skončila přímo v náruči Nalimova.

06:04

Panin se zjevil v ideální pozici mezi kruhy! Jeho střela ale nezmířila mezi tři kruhy.

05:54

Vladivostok vyhodil puk, následný útok CSKA ztroskotal na modré čáře, jelikož byl odpískán ofsajd.

05:34

Bergfors (VLD) přidržel hráče a dostal za trest v podobě dvou minut na trestné lavici.

05:12

Lugin dostal puk mezi dva obránce. Zde ho neudržel a puk opustil pásmo.

04:48

Bergfors vjel do pásma a střelou přes obránce donutil gólmana zakročit.

04:30

Fisenkův útok bojoval o možnost střelby, hosté jim ale vyhodili puk do střední třetiny.

03:50

Nahození hostů projelo přes tři čáry a mění se v icing. Hra se vrací před Galimova.

03:07

Kvartalnov poslal o hůl protihráče puk opět do ochranné sítě. Vhazuje se znovu v obranné třetině domácích.

02:53

Nahození jednoho z obránců CSKA se odrazilo do ochranné sítě. Vhazuje se v pásmu Admiralu.

02:35

Zemčjonok vystřelil po buly od modré. Galimov sledoval puk velmi pozorně a zkrotil ho ve své lapačce.

02:33

Rychlý protiútok Vladivostoku končí zákrokem Galimova. Vhazuje se po pravé straně gólmana CSKA.

02:20

Mimin nakrátko vybojoval puk pro CSKA, byl ale rychle obrán o cenné zavazadlo.

01:46

Fisenko nabruslil do dobré pozice. Následně nahodil kotouč za bránu a zde se o něj bojuje.

01:18

Alexandrov vjel do pásma, zastavil ho ale hvizd rozhodčího, který zahlédl ofsajd.

00:38

Lugin napadal protihráče za brankou Galimova. Neobral ho ale o puk a následně se stáhl.

00:10

Po úvodním vhazování si puk vzali na hokejky domácí. Jejich rozehrávka ale neprošla přes modrou čáru.

00:01

Nyní zazní hymna Ruské federace, následně bude zápas zahájen.
Na led již přijíždějí obě mužstva.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis, Zemčjonok, Glazkov, Kosmačjov, Mnacjav, Lisov – Bergfors, Lugin, Dugin – Makarov, Alexandrov, Kuzněcov – Fisenko, Mamin, Podšendjalov – Voronin, Sajustov, Dergunov.

CSKA Moskva:

Rozhodčí: Jeřábek, Bulanov – Majtak, Pronskich.
CSKA Moskva se po dvaadvaceti zápasech drží na třetím místě tabulky Západní konference KHL se třiačtyřiceti body. V posledních pěti zápasech vyhrál moskevský klub nad Novokuzněckem (1:0) a Dinamem Minsk (2:1). Dále prohrál s Chabarovskem (2:3) Nižnij Novgorodem (1:4) a Čerepovcem (1:2).
Admiral Vladivostok se nachází na osmém místě tabulky Východní konference KHL. Po dvaadvaceti zápasech má tým z Dálného východu třicet dva bodů. V posledních pěti zápasech vyhrál tento tým jen s Jekatěrinburgem (3:1). Bodovali také s Omskem,který je porazil po nájezdech (5:6). Následně prohráli s Jugrou (0:3), Astanou (3:5) a Čerepovcem (1:4).
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Před námi je další střetnutí Kontinentální hokejové ligy a to mezi Admiralem Vladivostok a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.