19.10.2015, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.9 3.9 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy se zase u NHL těším napočtenou! (06:55:03)
Marián Gáborík (LAK) 1+0, 3 střely, čas na ledě 16:49
1. Tyler Toffoli (LAK) 1+0
2. Anže Kopitar (LAK) 0+0
3. Brayden McNabb (LAK) 0+1
Dnešní utkání navštívilo 18230 diváků.
Hokejisté Los Angeles Kings poráží Colorado 2:1 a po špatném startu do sezóny si napravují reputaci druhou výhrou v řadě. Skóre utkání otevřel ve 14. minutě domácí Marián Gáborík, jenž se trefil poprvé v sezóně. Ve 36. minutě srovnal, taktéž letošním premiérovým zásahem, v přesilovce Matt Duchene, ale hned o 23 sekund později zaznamela nakonec vítězný gól Tyler Toffoli. Ve třetí třetině už gól nepadl, Lavinám nepomohla k vyrovnání ani power-play. Nutno podotknout, že Kings zvítězili zaslouženě, svého soupeře přestříleli téměř dvojnásobně.

Střely na branku ve 3. třetině – 14:6, celkem – 40:23.

59:57

Hosté to po vyhraném buly sehráli na Landeskoga, který ale neprostřelil Quicka!

59:52

Domácí zahráli na icing, Patrick Roy si bere time-out.

59:23

Branka Avs je konečně prázdná!

59:01

Shore ani na několik pokusů u tyčky neprotlačil puk za klečícího Berru.

58:40

Domácí se snaží šetřit cenný čas v útočném pásmu, Berra zatím nemůže na střídačku.

58:01

Dvě minuty do konce druhé třetiny.

57:13

Berra teď hosty podržel, když zlikvidoval střelu Cartera i dorážku Muzzina!