Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – BK Havlíčkův Brod

4:0

konec (2:0, 2:0, 0:0)

16.10.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • 13. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

57:00

Robert Škola (HBR) dostal dvě minuty za napadení.

52:15

Další vyloučení. Na dvě minuty byl vyloučen David Michálek (HBR). Za hákování dostal 2+10. Dvouminutový trest odpyká Robert Škola.

47:35

Brodští jdou do tří. Daniel Polák (HBR) dostal dvouminutový trest za krosček.

45:53

Dvě minuty za hákování dostal Pavel Hendrych (HBR).

35:57

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

33:51

David Jirásek (MBL) dostal dvouminutový trest za pád pod nohy.

31:27

Hákováním se provinil kapitán Brodu David Michálek (HBR), který inkasoval menší trest.

29:48

Tentokrát byl David Zdeněk ještě důraznější! Znovu se napřáhl na modré a Krofta sice puk chytil, jenže následně ho nepřikryl a ten se povaloval těsně před brankovou čárou. Jen se štěstím ji nepřekročil!

28:16

Hosté byli aktivní v pásmu a donutili soupeře faulovat. Dvouminutový trest za hákování vyfasoval Michal Chládek (MBL).

26:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Kalus byl dobře postavený na modré čáře, následně poslal puk na volného Mlčocha, který taktéž od modré vypálil a puk stačil pod břevno tečovat ještě JAN JINDRA. Asistence: Martin Kalus, Marek Mlčoch.

25:43

Brodští jdou do čtyř. Za hákování byl dvěma minutami potrestán David Zdeněk (HBR).

25:27

Proti takové hokejové parádě je každý brankář bezradný. KRONI MUSLIU si najel před branku a skvěle provedeným blafákem nedal k levé tyči Hanákovi šanci. Asistence: Milan Dančišin.

16:58

Boleslavští jdou do čtyř. Za krosček byl potrestán dvěma minutami Dominik Hrachovec (MBL).

13:58

Celek z Vysočiny jde poprvé v zápase do oslabení. Daniel Králíček (HBR) dostal dvě minuty za hákování.

11:47

Kroni Musliu chtěl prostřelit Kulicha mezi betony, ale ten s vypětím všech sil udržel puk mezi nimi.

11:17

Dvě minuty za podražení dostal Hynek Havelka (MBL).

08:35

KRONI MUSLIU to provedl poměrně v poklidu. Z hranice brankoviště poslal puk do pravého horního rohu. Bez asistence.

08:35

Kroni Musliu jel jeden na jednoho, ale byl faulován Kopicem, pojede se trestné střílení!

02:00

Havlíčkobrodským oslabení vůbec nejde a inkasují v něm. Od modré střílel důrazně Kalus, následně nebyl puk na hranici brankoviště pod kontrolou, čehož využil MILAN KALAŠ, který jej uklidil do odkryté klece. Asistence: Martin Kalus.

00:25

První vyloučení zápasu přichází na straně Mladé Boleslavi. Kroni Musliu (MBL) byl potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

4:0

Branky a nahrávky: 2. Kalaš (Kalus), 9. Musliu (TS), 26. Musliu (Dančišin), 27. Jindra (Mlčoch, Kalus)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Tříška) – Obrtlík, Uřidil "C", Jirásek, Kalus, Chládek, Mlčoch – Kerda, Flynn, Musliu, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dančišin "A", Dvořák

BK Havlíčkův Brod: Kulich (Hanák) – Kopic, Polák, Hrabaň "A", Benák, Jančařík, Lachman, Zdeněk – Michálek "C", Donda, Vlach, Beran "A", Škola, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Hendrych

Rozhodčí: Horinek – P. Špringl, Gabriel