Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC Stadion Litoměřice

10:1

konec (4:0, 4:0, 2:1)

14.10.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 14. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.6 4.5 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:30

Jaroslav Kalla (LTM) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Že by Dukla ještě zvýšila svůj náskok?

Na vyloučení: 6-5.

52:21

Jihlava se hned po buly osvobodila, jenže rozhodčí si všiml vysoké hole Filipa Dundáčka. Litoměřice budou hrát 1:54 minuty dlouhou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 6-4.
Vyšší tresty: 0-1.

52:15

Alexander Grebenyuk dostává dvě minuty za podražení a Litoměřice budou moci smazat nulu ze svého konta vstřelených branek.

Na vyloučení: 5-4.

48:53

Skořepa našlápl k rychlému průniku, přihrál na levý kruh Andělovi, který mu vrátil kotouč, ale "Skořápka" nestihl lépe zakončit kvůli hákování, kterého se dopustil Tomáš Troliga.

Na vyloučení: 4-4.

39:59

Osobním desetiminutovým trestem za nesportovní chování je potrestán Martin Procházka (LTM).

Na vyloučení: 4-3.

39:06

Michal Procházka (LTM) dostává dvě plus dvě minuty. Prvně dostal dvě minuty za hákování, poté již za zmiňovaný faul, kterým byl krosček.

30:40

Miha Štebih podruhé za sebou míří na trestnou lavici, tentokrát za držení.

Na vyloučení: 4-1.

24:00

Litoměřice si potřetí zahrají přesilovou hru. Miha Štebih (JIH) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 3-1.

20:52

Jihlava se ještě udržela před brankou soupeře, kde se Martin Procházka (LTM) provinil faulem loktem.

Na vyloučení: 2-1.

09:28

Hosté budou mít 24 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři po tom, co byl Vojtěch Zadražil (JIH) vyloučen za vysokou hůl

Na vyloučení: 2-0.

07:52

Střelec první domácí branky David Březina (JIH) jde na trestnou lavici, dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

10:1

Branky a nahrávky: 2. Březina (Zadražil, Dundáček), 6. Anděl (Šafář, Důras), 14. Seman (Kohout, Alekseev), 19. Seman (Kohout, Grebenyuk), 24. Seman (Kohout), 28. Dundáček (Skořepa, Grebenyuk), 33. Štebih (TS), 38. Důras (Alekseev, Kaláb), 42. Skořepa (Kaláb, Dundáček), 54. Alekseev (Zadražil, Seman) – 54. Nedvídek (Doležal, Hronek)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Šafář, Štebih, Dundáček, Kaláb, Zadražil, Šimek, Grebenyuk, Dobrovolný – Diviš, Seman, Kohout – Anděl, Skořepa, Důras – Jícha, Melenovský, Březina – Alekseev. Trenér: Petr Vlk

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (21. Michajlov) – Krstev, Málek, Bílek, Plášil, Piegl, Mikliš, Hronek – Kalla, Ma. Procházka, Beránek – Doležal, Nedvídek, Švagrovský – Berger, Troliga, Mi. Procházka – Krátoška, Valášek, Racek. Trenér: Jiří Kučera

Rozhodčí: Fiala – Rožánek, Konvička