14.10.2015, 15:00 • Omsk Arena • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 1.6 4.5 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (17:42:21)
Československá stopa v utkání:

Michal Kempný (OMS) 0+0, 0 střel, 1 zblokovaná střela, 1 hit, čas na ledě 22:10
Vladimír Sobotka (OMS) 1+1, 5 střel, 1 zblokovaná střela, čas na ledě 19:13; proměněný nájezd

Hity: 10 – 9
Domácí nakonec vítězí v dnešním na góly velice bohatém utkání v nájezdech, které svými góly rozhodli Artur Lauta a Vladimír Sobotka, přičemž český hokejista je jmenován autorem vítězné branky. Pravidla KHL totiž oproti těm mezinárodním určují za autora vítězného gólu v nájezdech střelce rozhodující, nikoliv rozdílové branky,

65:00

65:00 Vladimír SOBOTKA - 6:5sn

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avangard Omsk.
Autorem vítězné branky je VLADIMÍR SOBOTKA.

2 - 0 3. série 2:0

Vladimír Sobotka (OMS) zamíchal s pukem a přesnou střelou k pravé tyči ukončil dnešní utkání!

1 - 0 2. série 1:0

Podšendjalov nepřekonal Šilina, který nahradil Furcha na nájezdy.

Paršin Nalimova nepřekonal.

1 - 0 1. série 1:0

Kuzněcov neproměňuje.

Artur Lauta (OMS) proměnil střelou mezi betony!

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:41

Krátce po buly pálil Sobotka, Nalimov jeho střelu jen vyrazil,ale na hostujícího brankáře si nepřišel s dorážkou ani Perežogin.

64:25

Valentěnko se dostal k odraženému puku před brankou Admiralu, hostům se však podařilo jeho střelu srazit mimo hřiště.

64:00

Poslední minuta chybí do konce prodloužení, které zatím příliš vzrušení nenabídlo.

63:30

Omsk je nastěhován v útočném pásmu, jeho hráči ale okupují pouze prostory podél mantinelů, odkud branky většinou nepadají.

6:5

Branky a nahrávky: 18. Paršin (Kuljaš, Zubov), 30. Širokov (Lemťugov, Sobotka), 32. Paršin (Širokov), 47. Sobotka (Perežogin, Zubov), 49. Širokov (Zubov), rozh. náj. Sobotka – 20. Podšendjalov (Kuzněcov), 24. Kuzněcov, 35. Bartulis (Makarov, Kuzněcov), 53. Alšenskij (Sajustov), 54. Makarov (Podšendjalov)