14.10.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 1.9 3.9 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Ryan Miller (VAN) 15 zák., 0 gólů, 100,0%
3. Jonathan Quick (LAK) 23 zák., 2 gólů, 92,0%
Československá stopa v utkání:
Radim Vrbata (VAN) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:28
Marián Gáborík (LAK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:34
Hostující tým si z Los Angeles odváží body za výhru 3:0. Králové nehráli vyloženě špatně, ale nedokázali najít recept na soupeřova brankáře. Střely na branku 15:26.

59:00

Zápas se v klidu dohrává.

58:34

Radim Vrbata se dostal k další střele, Janathan Quick byl připraven.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zároveň utkání.

Derek DORSETT - 0:3

57:21

Vancouver právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Hosté přidávají třetí gól. Ze středního pásma se do prázdné branky trefil DEREK DORSETT. Asistence: Jannik Hansen, Ben Hutton.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:49

Domácí bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:11

Domácí pomalu ale jistě směřují všechny síly do útoku. Jake Muzzin pálil z mezikruží jen do středu branky, kde stál Miller.

55:00

Třetí třetina se dostává do své závěrečné části.

54:06

Střely na branku jsou nyní 23:15 ve prospěch Canucks, kteří vedou na skóre 2:0.

53:26

Mnoho času pro domácí celek nezbývá, Miller působí v tomto zápase velmi jistým dojmem.

52:00

Nyní Králové zjednodušili hru, nevymýšlí žádné složité kombinace, nýbrž jedna dvě rychlé přihrávky a hráč se uvolní do šance. Tento herní model se zatím ukazuje jako dobrý, protože Vanocuver se dostává do potíží.

51:30

komerční přestávka.

51:07

Hosté v plném počtu. I tentokrát Kosatky oslabení zvládly.

50:25

43 sekund přesilovky zbývá. Hosté vedou na skóre 2:0, na střely 23:14 a naprosto v pohodě se brání.

50:02

Na ledě je elitní formace domácího týmu, na niž je vidět, že chce s výsledkem něco udělat. Gólman Miller chytá velmi dobře.

49:07

A další přesilovka pro domácí, vyloučen Alexader Edler na dvě minuty za krosček.

49:01

48:12

Králové se snaží něco vymyslet, ale vůbec se jim nedaří.

47:01

Vyloučen hostující Ben Hutton na dvě minuty za hákování.

46:32

46:13

Přesilovka Kings pomalu ale jistě končí. A žádnou velkou šanci si vytvořit nedokázali.

45:45

Přesilovka se Los Angeles nedaří podle představ, nemohou se stabilně udržet v pásmu.

45:20

Vancouver se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

44:50

Bo Horvath se dostal ke střele v oslabení, Quick si poradil s jeho nepříjemným pokusem.

44:32

Vyločuen Alexandre Burrows na dvě minuty hra vysokou holí.

43:40

Králové se snaží s výsledkem něco udělat, ale Vancouver je zatím do žádných velkých šancí nepouští. Domácí to budou mít hodně těžké.

43:06

Ehrhoff vystřelil, hostující brankář připraven.

42:39

Alec Martinez kotouč netrefil přesně, a tak nemusel Miller zasahovat.

41:38

Brandon Suttert se dostal do dobré střelecké pozice, ale na brankáře Quicka si nepřišel.

40:43

zakázané uvolnění vrací hru před hostujícího brankáře.

40:01

Po 40 minutách vedou hosté o dvě branky.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30

Alec Martinez se dostal ke střele od modré, minul prostor vymezený třemi tyčemi.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:08

Jannick Hansen se dostal do brejku, domácí brankář si připsal další skvělý zákrok.

37:45

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:49

Střelecky vedou hosté 19:8. Přesilovka Vancouveru pokračuje dál.

36:24

Králové se brání velmi dobře, soupeř se nedostává do nějakých velkých šancí.

35:45

Vyloučen Kyle Clifford na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro hosty.

35:28

Domácí se dostali do postavení mimo hru, bude se vhazovat ve středním pásmu.

35:00

Druhá třetina se dostává do své závěrečné části.

34:38

Hosté jsou nyní aktivnějším týmem, vedou o dva góly. Následuje komerční přestávka.

Alexander EDLER - 0:2

33:23

Henrik Sedin přihrál na modrou, kde stál ALEXANDER EDLER, jehož střela se od tyčky odrazila do branky. Hosté vedou o dva góly. Krásná akce Vanouveru. Asistence: Henrik Sedin, Alexandre Burrows.

32:17

Komerční přestávka.

31:53

Polovina utkání je za námi, viděli jsme jednu jedinou branku, a tak Vancouver vede 1:0.

31:11

Hra se výrazně přitvrdila, v rukavičkách se rozhodně nehraje. Ani z jedné strany.

30:15

Vancouver se dostal do brejku dva na jednoho. Gólman Quick drží domácí tým ve hře. Nebýt jeho, tak je rozdíl ve skóre daleko výraznější.

29:15

Kosatky vedou na střely 14:6. Los Angeles by mělo přidat ve střelbě, pokud chce se zápasem něco udělat.

29:00

Fanoušci ženou domácí hráče dopředu, nyní je hodně, ale opravdu hodně podržel brankář Quick.

28:48

28:08

Los Angeles je ve čtyřech.

28:00

Edlerova střela skončila na výstroji Quicka.

27:33

Králové znovu vyhazují přes všechny čáry. Ono jim nyní nic jiného nezbývá.

27:00

Vancouver se špatnou rozehrávkou dostal z pásma.

26:48

Vyloučen domácí Brayden McNabb na dvě minuty za krosček. Hosté si zahrají přesilovku pět na tři minutu a dvacet sekund.

26:08

Vyloučen domácí Matt Greene na dvě minuty za hákování.

Adam CRACKNELL - 0:1

25:13

ADAM CRACKNELL využil přihrávku Brandona Prusta a vystřelil. Gólman Quick puk ztlumil, ale nedokázal ho zastavit. Střelec měl zpropadeně velké štěstí, neboť puk tak tak přešel brankovou čáru. Asistence: Brandon Prust, Matt Bartkowski.

24:55

24:52

Quick kryje nahození, které na něj vyslal Prust.

24:20

Kosatky hrají přesilovku špatně, nemohou se stabilně dostat do předbrankového prostoru.

23:45

Anze Kopitar to zkusil v oslabení individuálně. Procpal se až ke střele, kterou bohužel pro něj vyrazil brankář Milller.

23:13

Vancouver neudržel modrou čáru, domácí se tak osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

22:55

Vyloučen Matt Greene na dvě minuty za sekání. Přesilovka pro hosty.

22:13

Králové byli několik desítek vteřin v útočném pásmu, ale ve finále se ke střele nedostali, protože Carter promáchl.

20:58

Bo Horvat to myslel hodně dobře, před brankou přijal přihrávku od spoluhráče a jeho pokusu chybělo velmi málo k tomu, aby byl úspěšný.

20:30

Domácí se dostali do několika dobrých střeleckých pozic, ale výsledkem jejich snažení je pouze střela nad branku.

20:01

První třetina branku nepřinesla.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:22

Vancouver nedokáže zůstat déle na kotouči v útočném pásmu.

18:45

Utkání mno šancí nenabízí, a tak mohou týmu střídat za hry.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:30

První třetina se blíží ke svému konci, na ukazateli skóre stále svítí dvě nuly.

16:45

Nolan přijal přihrávku ve středním pásmu, dostal se mezi kruhy a vystřelil. Jeho pokus zblokoval obránce bruslí. Na druhé straně se do podobné pozice dostal Dorsett.

16:05

Domácí tým vede na střely 5:4, ale ani jeden tým si nevytvořil vyloženě gólovou šanci.

15:14

Henrik Sedin a po něm Baertschi nedokázali překonat Quicka.

14:49

McNabb přihrával do míst, kde se pohyboval Anze Kopitar. Slovinský reprezentant v rozhodující moment nevystřelil přesně.

14:20

Územní převahu mají nyní domácí hokejisté, fanoušci ženou své oblíbence vpřed, ale Los Angeles se nemůže dostat ke střele.

13:30

Kosatky jsou nastěhované v útočnou pásmu. Sbisa zkoušel procpat puk na Edlera, ale to se mu nepodařilo, neboť zlomil pracovní nástroj.

12:25

Hostující tým se snaží najít recept na dobře hrají obranu Los Angeles, ale zatím se mu to nedaří. Radim Vrbata střelou ze střední vzdálenosti vyzval k zákroku Quicka.

11:33

10:45

Sedinové zkoušeli rychlou přihrávkou oklamat domácí obrannou řadu, což se jim nepodařilo. A tak hrají Králové.

10:00

Hra se odehrává zejména ve středním pásmu. Bojuje se o nadvládu nad neutrálním územím. Ojedinělý střelecký pokus zaznamenali domácí hokejisté.

08:32

První třetina se blíží do své poloviny, zatím jsme viděli čtyři střely a týmy je je rozdělily rovnoměrně.

07:54

Slovensko-slovinská kombinace, tedy Gáborík s Kopitarem, nedokázali svůj průnik do útočné třetiny zakončit střeleckým pokusem či přihrávkou na lépe postaveného spoluhráče.

07:08

Jonathan Quick byl pozorný, a tak střelu z levé strany ukryl do rukavice. Vhazování před domácí brankou.

06:49

Komerční přestávka v době, kdy běží sedmá minuta úvodní třetiny. Že bychom viděli nějaký skvělý hokej, to ani náhodou. Oba celky vycházejí ze zabezpečené obrany, nechtějí udělat chybu.

06:19

Domácí brankář se snažil svým spoluhráčům pomoci s rozehrávkou, což se mu podařilo, i když Králové o puk rychle přišli.

05:40

Daniel Sedin se dostal ke střele z horní hranice kruhu.Do dráhy puku se připletl McNabb, od kterého se puk odrazil do rohu kluziště,

05:00

Hraje se spíše o střední pásmo. Šance či střelecké pokusy k vidění momentálně nejsou. Gólmani jsou bez práce.

04:11

Quick zatím zasahovat nemusel, na druhou stranu nutno poznamenat, že obránci a útočníci před ním několik střel již zblokovali.

03:22

První střelu na branku vyslali domácí hokejisté, Miller v brance Vancouveru si poradil.

02:42

Za bitku po hraničním zákroku vyloučeni na pět minut Brandon Prust a Andy Andreoff.

01:30

Tyler Toffoli se dostal do zajímavé pozice, branku Millera ohrozit sice nedokázal, ale získal pro svůj tým útočné pásmo.

00:20

Králové se zmocnili puku jako první, ale do nějaké velké šance se nedokázali dostat. Naopak další útočnou akci musí zakládat od své vlastní branky.

00:01

Utkání začne o něco později, což je u NHL zcela běžný jev.

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Muzzin, Ehrhoff, Schultz, Martinez, McNabb – Brown, Kopitar, Gáborík – Toffoli,Carter, Lucic – Lewis, Shore, Pearson – Nolan, Andreoff, Clifford

Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Tanev, Hamhuis, Bartkowski, Edler, Sbisa, Hutton – Sutter, Sedin H., Sedin D, . Vrbata, Horvat, Baertschi – Virtanen, McCann, Burrows – Hansen, Cracknell, Prust

Rozhodčí: St. Pierre, Kozari – Heyer, Sharrers.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jedná se o první z pěti vzájemných zápasů těchto dvou týmů. Nejproduktivnějším hráčem hostů je Daniel Sedin se třemi body. Na druhé straně má hned pětice hráčů stejný počet bodů – jeden. Tyler Toffoli, Nick Shore, Jeff Carter, Dustin Brown a Drew Douhgty.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepšího světového hokeje. V tomto zápase NHL proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

0:3

Branky a nahrávky: 26. Cracknell (Prust, Bartkowski), 34. Edler (Sedin H., Burrows), 58. Dorsett (Hansen, Hutton)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Muzzin, Ehrhoff, Greene "A", Martinez, McNabb – Brown "C", Kopitar "A", Gáborík – Toffoli, Carter, Lucic – Lewis, Shore, Pearson – Nolan, Andreoff, Clifford

Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Tanev, Hamhuis "A", Bartkowski, Edler, Sbisa, Hutton – Sutter, Sedin H. "C", Sedin D. "A" – Vrbata, Horvat, Baertschi – Virtanen, McCann, Burrows – Hansen, Cracknell, Prust

Rozhodčí: St. Pierre, Kozari – Heyer, Sharrers

Diváci: 18 230