NHL

Calgary Flames – St. Louis Blues

3:4

konec (2:1, 0:3, 1:0)

14.10.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 3.05 3.6 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

24:20

A první přesilovku si dnes zahraje St. Louis Blues, Tarasenka při kličce zastavil nedovoleně Matt Stajan a odchází za podražení na dvě minuty na trestnou lavici.

17:14

A již čtvrté oslabení Blues v utkání! Během těch předchozí vystřelilo sice Calgary jen jednou, ale znáte to! Dvě minuty za podražení Lance Boumy dostává obránce hostů Kevin Shattenkirk.

14:27

A potřetí v zápase jdou hosté do čtyř, za podražení dostává dvě minuty právě David Backes.

07:40

Alexander Steen dostává dvě minuty za nedovolené bránění a to znamená druhou přesilovku pro Calgary Flames. V té první domácí ani nevystřelili.

04:17

A první vyloučení zápasu, Dmitrij Jaškin odchází na 2 minuty za podražení.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Raymond (Wideman, Frolík), 18. Hudler (Gaudreau, Wideman), 42. Jones (Frolík) – 17. Upshall (Stastny, Brouwer), 23. Brouwer (Backes), 25. Parayko (Lehterä, Pietrangelo), 40. Parayko (Steen, Tarasenko)

Calgary Flames: Hiller (Ramo) – Giordano, Hamilton, Russell, Wideman, Kulak, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Raymond, Bennett, Frolík – Ferland, Stajan, Jones – Bouma, Bäcklund, Bollig. Trenér: B. Hartley.

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Tarasenko, Stastny, Steen – Brouwer, Backes, Jaškin – Schwarz, Lehterä, Upshall – Reaves, Brodziak, Ott. Trenér: K. Hitchcock.

Rozhodčí: Kowal, Meier – Wheler, Gibbs

Diváci: 18632