Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

5:1

konec (1:0, 3:1, 1:0)

14.10.2015, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200 míst) • 11. kolo • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.85 4.4 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:12

Ještě jedna přesilová hra pro Západočechy. Josef Hrabal (TRI) v útočné třetině fauloval Kratěnu a odsedí si dvouminutový trest za sekání. Oslabení Třince začne po komerční pauze.

50:55

Tak pozor, Plzeňští si zahrají přesilovku, která je pro ně možná poslední šanci na zvrat. Vyloučen je Josef Hrabal (TRI) na dvě minuty za sekání.

46:19

Třinečtí si zahrají dlouhou přesilovou hru. Michal Poletín (PLZ) je vyloučen na čtyři minuty za hru vysokou holí, kterou zasáhl do obličeje domácího kapitána Klesly.

30:01

Navíc si Oceláři zahrají přesilovku po vyloučení Nicholase Johnsona (PLZ). Americký útočník musí na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

26:34

Třinečtí přečkali oslabení bez inkasované branky, ale nyní musejí znovu do čtyř. Vladimír Dravecký (TRI) je vyloučen na dvě minuty za podražení Bližňáka. Plzeňská přesilovka začne po skončení komerční přestávky.

24:16

Radek Meidl (TRI) si při napadání plzeňské rozehrávky pomohl faulem proti Lvovi a je potrestán dvěma minutami za hákování. Dlouhou výhodu Škody ukončil až M. Doudera.

19:14

Lukáš Pulpán (PLZ) si je svého faulu dobře vědom. Pokoušel se Hrňu nedovoleně zastavit a je potrestán dvěma minutami za hákování.

16:33

Káňovu střelu vyrazil Machovský jen k Lukovi, kterého musel faulovat Jakub Lev (PLZ). Plzeňský útočník si odsedí dvě minuty za sekání.

07:26

První přesilovku v zápase bude hrát Škoda. Na trestnou lavici odjel na dvě minuty Josef Hrabal (TRI), který podrazil Kracíka.

5:1

Branky a nahrávky: 9. Hrňa (Rákos), 30. Hrňa (Meidl, Klesla), 32. Dravecký (Plíhal, Svačina), 40. Svačina (Dravecký), 60. Káňa (Foltýn, Doudera) – 33. Kubalík (Indrák)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Šimboch) – Linhart, M. Doudera, L. Doudera, Klesla (C), Hrabal, Nosek, Foltýn – Orsava, Polanský (A), Irgl – Svačina, Plíhal, Dravecký – Meidl, Rákos, Hrňa – Káňa, Růžička, Luka. Trenér: Jiří Kalous.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Sklenička, Kadlec (A), Moravčík, Jeřábek (A), Pulpán, Kubka – Schleiss, Bližňák, Kratěna (C) – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Lev, Sýkora – Kristl, Preisinger, Poletín. Trenér: Michal Straka.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Robin Šír – Karel Lukš, Rudolf Tošenovjan

Diváci: 4459 (86 % celkové kapacity)