1. Futsal liga

FC Rádio Krokodýl Brno – FC Benago Zruč nad Sázavou

1:1

konec (1:1)

09.10.2015, 20:00 • Nová Bohunická hala míčových sportů, Brno • 4. kolo • Ondřej Smejkal (@smejkalondra)

Tipsport: 4.02 5.8 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí remízou – nutno ale říct, že zcela zaslouženou. Oba týmy předvedly výborný výkon hodný této soutěže. Já se s Vámi pro dnešek loučím, pro onlajny.com, Ondřej Smejkal. (21:42:36)

40

Rohový kop pro Rádio Krokodýl FC.

40

Posledních 7 sekund do konce zápasu.

40

Vše již nasvědčuje remíze, rozehrává Kubíček.

40

Rohový kop hostů.

40

Brůma skluzem zasahuje proti centru Fogaly.

40

Kubíček sérií tří zákroků v řadě drží svůj tým!

39

Tečovaná Brahimiho střela poslala Kubíčka na opačnou stranu, balon však byl natolik vychýlen z dráhy původního letu, že se nemusel obávat.

39

Kubíček výborně zasahuje, brankáři dnes opravdu excelují.

38

Hrubý vyslal nebezpečnou střelu těsně vedle branky hostí.

37

Soustavný tlak teď drží hosté.

37

Oddechový čas pro domácí.

37

Do hry tak jde Lardoso, který také dobře chytá střílený centr na jeho branku.

36

Kubíček fantasticky zakročil v nesmírně důležité fázi zápasu!

35

I teď se rozhodli hosté hrát bez brankáře.

35

Na druhé straně zkoušel zakončit v pádu Silva.

35

Hrubý donutil Lardosa k robinzonádě, nakonec ale nebyla potřeba, míč mířil mimo tři tyče.

33

Zápas se přeci jen trochu uklidnil, ani jeden z celků se nechce v posledních fázích zápasu provinit popáté.

33

Rohový kop pro hostující celek.

32

Nebezpečná střela Galia překvapila možná i samotného brankáře hostí.

32

O střelu se pokusil Veselovský – dobře ji však zblokoval Silva.

31

Na fauly 4:4 – tento si však zasloužil žlutou kartu.

31

Laciná ztráta balonu pro Krokodýl – míč u čáry ztratil Mareš.

30

Rohový kop pro domácí.

30

Rodekův přímý kop nijak výrazně neohrozil branku soupeře.

29

Brůma přestřelil branku v situaci sám na brankáře! Velká šance pro klub Rádia Krokodýl!

28

Kubíček se teď blýskl dvěma skvělými zákroky proti dorážkám Benaga.

28

Na fauly 3:3.

27

Krásnou „barcelonu“ se snažil zakončit Gabčo, míči se do cesty ale postavila hned trojice hráčů v zelením.

26

Outrata hlavičkoval míč před Mareše, jeho zakončení patičkou ale nebylo efektivní.

25

Zcela objektivně řečeno – remíza by tomuto zápasu slušela. Dnes se hraje na obě strany vyrovnané utkání.

24

Na fauly je to 2:2.

24

Krokodýl je nyní u míče, a atmosféra zápasu houstne.

23

Žlutou kartu dostává Veselovský (FC Rádio Krokodýl Brno).

22

Menší faul na středu hřiště, rozehrávky se ujímá Benago.

21

Tvrdá střela Rodeka přidala práci Kubíčkovi, se štiplavou ránou si ale nakonec poradil.

21

Přímý kop ale mířil opravdu hodně vysoko ke střeše haly.

21

Už po čtyřiadvaceti sekundách hry se fauluje, a rozhodčí signalizuje dokonce dvojitý faul. Přímý kop pro Brno.

21

Zajímavý poločas, dobrá práce obou celků a máme tu remízu 1:1. Po dvaceti minutách se tedy oba celky rozcházejí smírně, tedy alespoň ze strany výsledku. Druhý poločas začne zhruba ve 21:00.

20

20

O pár sekund později se opakuje stejný scénář.

20

Fogala zkoušel vystřelit, rána ale o kousek míjí Kubíčkovu branku.

20

Benago zřejmě naposledy v tomto poločase hraje bez brankáře, uvidíme, zda slušný tlak dokáží vytavit v gól.

19

Střela Hrubého jen o milimetry míjí levou tyč!

19

19

Opět Benago riskovalo bez brankáře, Kubíček ale skvěle zasáhl proti střele Silvy.

18

Jejich výhoda ale končí nepovedeným centrem za pomezní čáru.

18

Hosté jsou nyní bez brankáře.

17

Dobrá střela od Hrubého, proti které musel zasahovat i Lardoso.

16

Na fauly tedy 4:3.

15

Mareš se prezentuje nepřesnou střelou do boční sítě. Na druhé straně byl faulován Fogala.

14

Rodek zakončil dobrou akci podařenou střelou, na jejíž konci je pouze Kubíček.

14

Rohový kop zahrává Benago.

14

13

Tlak má teď převážně FC Rádio Krokodýl, nutno ale říci, že ač má Benago šancí méně, jsou mnohem nebezpečnější.

12

Outrata se pokoušel o střelu, byl ale v hodně nevýhodné pozici, navíc ještě obtěžován hráčem Benaga.

11

Mužíkova střela z otočky byla velmi nepřesná a mířila někam do oblasti rozehrávky rohového kopu.

10

Nahrávka Hrubého postrádala razanci a stala se tak laxním odevzdáním míče pro soupeře. Vystřelit se následně pokoušel Mužík, obrana Benaga se však o jeho pokus postarala.

9

Veselovského gólu zabránil tělem Brahimi!

8

Na Galiovu střelu zblízka zkušeně vyběhl Lardoso.

7

Na fauly 3:1.

7

Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
Další krásná branka naznačuje, že o kvalitě zápasu nemůže být pochyb. MARCELO REIS propálil zeď i brankáře střelou po zemi a vyrovnává na 1:1!

7

Domácí se opět provinili faulem, je to již třetí v pořadí.

6

Veselovský se snažil překonat brankáře hostí lobovaným balonem, do střely ale vložil přílišnou razanci a Lardoso může zůstat v klidu.

5

Rádio Krokodýl Brno právě vstřelilo branku!
To byla krásná branka, která byla logickým vyústěním tlaku domácích. Kapitán Outrata krásnou přihrávkou vyslal VÍTĚZSLAVA HRUBÉHO do samostatného úniku, který neměl problém s umístění míče placírkou do „šibenice“.

4

Velmi dobrý zákrok Lardosa, kterým drží míč ve hře.

3

Druhý faul Krokodýla, rozehrává se z půli hřiště.

2

Nepřesně střílel také Mareš, hned ze začátku můžeme pozorovat obrovskou střeleckou aktivitu obou celků.

1

První faul domácích, na fauly tedy pochopitelně 1:0.

1

Nadějnou střelou fotbalistů Zruče po rohovém kopu se prezentoval Gabčo, střela byla ale spíše razantní než přesná.

1

Další rána jen těsně míjí levou tyč.

1

První střelou se prezentoval Hrubý, a ač byl míč tečovaný, nadělal Lardosovi velké problémy a raději jej vyráží na roh.

1

Hráči jsou již připraveni nastoupit na hřiště, nejprve ale hlasatel představí sestavy obou celků.

FC Rádio Krokodýl Brno: Kubíček – Matyska, Hrubý, Mareš, Outrata (K), Kopecký, Galia, Sýkora, Mužík, Brůma, Veselovský, Tachtadžis.

FC Benago Zruč nad Sázavou: Lardoso – Bezstarosti, Simitči, Rodek, Brahimi, Reis, Fogala, Galvao, Silva, Dvořák, Gabčo, Hochman.

Rozhodčí: Honěk – Filipský.
Dobrý den, vážení čtenáři portálu Onlajny.com, zhruba za 10 minut začne zápas mezi celky FC Rádio Krokodýl Brno a FC Benago Zruč nad Sázavou!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.