2. Futsal liga západ

Ludis Team Třebenice – HERD Hradiště

5:2

konec (5:1)

09.10.2015, 20:30 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 2. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním výhry Ludis Teamu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:59:34)
Utkání dvou nováčků 2. ligy Západ je u konce. Ačkoli vedli domácí po prvním poločase o čtyři branky, ve druhé půli to byli především hosté, kteří si vytvářeli větší porci zakončení. Trefit se do sítě Ludis Teamu ovšem Hradištští dokázali pouze z pokutového kopu v osmadvacáté minutě. Zápas tak nakonec skončil historicky prvním úspěchem třebenického celku v této soutěži, když porazili HERD Hradiště v poměru 5:2.

39:51

Střela Lavičky z první, z hranice brankoviště, neměla potřebné parametry k ohrožení domácí brány.

39:39

Tomáš Hrdý dokázal nastřádat potřebné sekundy z hracího času.

39:00

Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

38:27

Ačkoli se pokusili míč odkopnout hned tři hráči domácích, posledním, kdo se míče dotkl byl Lukáč. Poslední jmenovaný trestuhodně minul zcela odkrytou bránu Ludis Teamu.

38:11

Práglova střela z půle hrací plochy se nevešla do prostoru tří tyčí.

38:08

Hradiště se pokouší hrát s brankářem v útoku.

37:30

Domácí se popáté provinili proti pravidlům a mají tak na svém kontě pátý akumulovaný faul.

36:17

Lukáčův centr nemohl slavit úspěch. Žádný z jeho spoluhráčů se nenacházel před brankou Ludis Teamu.

36:00

Baran využil k zisku míče srážky dvou soupeřů, míč ihned putoval na nohu Koláře, který si nedokázal poradit s vyběhnutým brankářem. Domácí mají ale i tak k dispozici rohový kop.

35:33

Domácí celek se snaží především šetřit čas. Do konce zápasu je však ještě stále hodně času.

34:49

V osobním souboji Lavičky s Baranem byl úspěšnější hostující hráč. Za malou chvíli ovšem jeho celek míč ztratil.

33:41

Vavrek nyní musel vytáhnout dva perfektní zákroky. Nejprve vytáhl střelu Lukáče, následně úspěšně zasáhl také proti střele Šnebergera.

33:22

Míč který směřoval na nohu Ščiláka nakonec pouze prolétl brankovištěm domácího týmu.

33:07

Lukáč se proběhl od levé postranní čáry k pravé, aby nakonec zakončil pouze do konstrukce domácí brány.

32:35

Domácí se dopouštějí čtvrtého akumulovaného faulu. Budou si tedy muset dávat do konce utkání hodně velký pozor na fauly.

32:15

Ludis Team předvedl jednu ze svých zatím nejpovedenějších akcí druhého poločasu. Hurt z pravé strany nahrával na nohu Hrdého, ten ovšem pustil míč až na Práglera, který svojí střelou vyprášil rukavice hostujícího brankáře.

5:2

konec (5:1)

Branky: 9. Hurt (Henzl), 12. Kolář (Baran), 13. Baran (Henzl), 13. Hurt (L. Hrdý), 17. Prágl (Baran) – 2. Hibler (Lavička), 28. Šneberger (pen.)

Karty:   17. Lavička (HRA)

Ludis Team Třebenice: Vavrek (Zelinka) – Prágl (C), Henzl, L. Hrdý, T. Hrdý, Kolář, Baran, Hurt, Orem, Walter

HERD Hradiště: Valdman – Dvořák, Lavička, Šneberger, Jakubec, Hibler, Kohout, Lukáč, Ščilák

Rozhodčí: Bohumil Vrtal, Zdeněk Nagy
Delegát: Jiří Kirilák