08.10.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.05 3.7 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Hertl (SJS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 12:48
Marián Gáborík (LAK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:42
1. Joel Pavelski (SJS)1+2
2. Joe Thornton (SJS) 1+1
3. Brent Burns (SJS) 1+1
Hostující celek naprosto s přehledem vyhrává tento zápas poměrem 5:1. Zvláštní příchuť má výhra pro gólmana Jonese, který dlouhou dobu dělal náhradníka v Los Angeles.

57:02

Gáboríkovu střelu kryje Jones mezi betony.

56:30

Logan Couture vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře. minutu a půl pět na tři pro domácí.

56:00

Vyloučen hostující Mike Broun na dvě minuty za nedovolené bránění.

55:52

Jonesovi kotouč vypadl, ale nebyl v blízkosti nikdo z domácích, kdo by mohl dorážet.

55:10

Pět minut do konce třetiny.

54:28

Králové se sympaticky snaží s výsledkem něco udělat, ale čas hraje vyloženě proti nim.

54:16

Šest minut do konce třetí třetiny. Domácí prohrávají 1:5. Podíl na tom má i Tomáš Hertl, který vstřelil gól.

53:13

1:5

Branky a nahrávky: 2. Shore (Brown, Doughty) – 10. Thornton (Martin), 16. Pavelski (Burns, Marleau), 27. Burns (Pavelski, Thornton), 29. Hertl (Vlasic, Wingels), 44. Donskoi (Pavelski, Vlasic)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Muzzin, Ehrhof, Schultz, Martinez, McNabb – Gáborík, Kopitar, Lucic – Toffoli, Carter, Pearson – Lewis, Shore, Brown – Nolan, Adreoff, Clifford

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Tennyson, Dillon – Pavelski, Thornton, Donskoi – Ward, Couture, Marleau – Wingels, Hertl, Nietto – Brown, Tierney, Goodrow

Rozhodčí: Meier, Pochmara – Rody, Knorr