08.10.2015, 02:00 • United Center, Chicago • Jan Prošek

Tipsport: 2.27 3.64 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marián Hossa (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:29 (05:10:13)
1. Kevin Klein (NYR) 1+0
2. Oscar Lindberg (NYR) 1+0
3. Artemi Panarin (CHI) 1+0
Hostující celek vyhrává 3:2, i přes to, že celou třetí třetinu se bránil. Velký podíl na výhře má gólman, který svůj tým podržel. Ve třetí třetině vyhrálo Chicago na střely 14:7, ale nedokázalo ani jednou překonat brankáře Lundqvista. Král Henrik sice nebyl vyhlášen mezi nejlepšími hráči zápasu, ale ocenění by si, zejména za třetí dvacetiminutovku zasloužil.

59:40

Lundqvist kryje další střelu.

59:00

neplatí, neboť sudí dříve přerušili hru.

59:00

Domácí dostali puk za brankovou čáru. Bude gól platit?

58:41

Oddechový čas pro domácí.

58:41

Hromadné vyloučení. Shaw a Yandle dvě minuty hrubost. Bude se hrát čtyři na čtyři.

58:24

Domácí to zkouší v šesti.

58:06

A mohlo být hotovo, ale skvělý zákrok si připsal domácí gólman Crawford.

57:45

Hosté útočí, čas běží zvesela dál.

57:25

Chicago se dostalo z obranného pásma do středního.

57:00

Poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:48

V pohotovosti byl i po delší době domácí brankář.

56:24

Buly před hostujícím brankářem, který zejména ve třetí třetině předvádí heroický výkon.

56:00

Čas momentálně není spřátelenou fyzikální veličinou s domácím týmem.

55:52

Zakázané uvolnění znamená, že se domácí dostanou do útočného pásma.

55:00

Probíhá posledních pět minut třetí třetiny, hosté stále drží svůj jednobrankový náskok.

2:3

Branky a nahrávky: 15. Panarin (Kane, Hjalmarsson), 27. Teräväinen (Hossa, Toews) – 2. Lindberg (Miller, Stalberg), 17. Klein (Yandle, Miller), 20. Stephan (Hayes, Kreider)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Seabrook, Keith, Daley, Hjalmarsson, Rundblad, Van Riemsdyk – Hossa, Toews, Teräväinen – Kane, Anisimov, Panarin – Baun, Shaw, Bickell – Garbutt, Krüger, Desjardins

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stephan, Kreider – Stalberg, Lindberg, Miller – Fast, Stoll, Moore

Rozhodčí: Kozari, Hebert – McElman, Shewchyk