Piráti Chomutov – HC Motor České Budějovice

4:0

konec (1:0, 1:0, 2:0)

02.10.2015, 15:00 • SD ARÉNA, hala B • 9. kolo • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

S konstatováním, že Piráti poráží českobudějovický Motor 4:0 se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:06:12)

59:16

Kašper hodně míjí.

58:39

Palička byl sám před Němcem, ale přihrávka mu prolétla kolem hokejky.

55:56

Hosté ujeli dva na jednoho. Kondelík se rozhodl pro střelu, kterou ale Pavlát chytá.

55:28

Za hrubost je vyloučen hostující Káník.

55:28

Kulich bekhendem nedostal kotouč mezi betony Němce.

55:12

Domácí Bukač trefuje horní tyč!

54:33

Koblížek z většího úhlu trefuje pouze boční síť.

53:48

Sporný ofsajd je pískán Pirátům.

52:35

Piráti jsou zabydleni v pásmu, ale střelba se jim nedaří.

52:00

Lauko jel sám na brankáře, Němec ho ale vychytal.

51:47

51:34

Hosté se nemohou dostat do útočného pásma.

49:47

Domácí Palička je vyloučen za nedovolené bránění.

49:38

Piráti právě vstřelili branku!
Piráti přidávají čtvrtou branku a pravděpodobně tak rozhodují o osudu utkání. Autorem je ADAM STUDENÝ. Asistence: Ondřej Buchtela.

49:00

Za nesportovní chování je na dvě minuty vyloučen hostující Matys.

48:53

Domácí se dostávají do tříbrankového vedení. O to se svou dorážkou postaral PETR CHLÁN. Asistence: Daniel Bukač, Jakub Navrátil.

48:48

48:12

Němec na poslední chvíli vyrazil střelu Dvořáka ramenem.

46:48

Hostující Tejko musel faulovat pronikajícího Chlána a je tak vyloučen na dvě minuty.

46:01

Hra se přelévá ze strany na stranu, ale oba týmy moc nestřílí.

44:58

Hosté se dostali do rychlého brejku, ale Pavlát svůj tým podržel.

44:41

Piráti jsou stále usazeni v útočném pásmu.

43:51

Stínil tvrdou střelou vyprášil betony Němce.

42:45

41:49

Opět hostující Matys, tentokrát se dostal ke střele mezi kruhy, ale opět úřadoval Pavlát.

41:36

Matys svou střelou od modré čáry nepropálil Pavláta.

41:20

Tentýž prohřešek proti pravidlům je pískán také na druhé straně.

40:46

Hosté se nedohodli při rozehrávce, pískáno je zakázané uvolnění.

40:01

Ve druhé třetině přidali Piráti druhou branku. O tu se postaral Jaroslav Kulich. Třetí třetina začne přibližně v 16:31.

40:00

39:06

Pánek opět sám před bránou nedokázal trefit kotouč.

38:51

Po delší době musel zakročit také Pavlát.

38:28

Piráti stále aktivně napadají a vrhají se do útoku.

37:32

Kulich nepropálil Němce.

37:06

Pavlát raději pokrývá nahození od modré čáry.

36:19

Kotouč se dotkl ochranné sítě, vhazovat se bude před Němcem.

35:44

Hostující Šimon se zkoušel probít do šance, ale ztratil kotouč.

34:52

Svoboda obkroužil branku a přihrál před ní, nikdo ze spoluhráčů ale kotouč neposlal do odkryté části.

33:31

na ledě zůstal ležet domácí Stínil, ale zvedl se na nohy a odjíždí na střídačku.

32:51

Zakázané uvolnění Českých Budějovic.

32:24

Šilar si vybruslil do střelecké pozice, ale Němce neprostřelil.

29:13

Köver uháněl za kotoučem do útočného pásma, ale poté nedokázal přihrát.

28:31

Hosté nahazují za Pavláta.

27:58

Za hákování je vyloučen domácí obránce Daniel Bukač.

27:04

Zakázané uvolnění domácích.

26:50

Pospíšil svou střelou jen provětral Pavlátovu lapačku.

25:49

Piráti jdou do dvoubrankového vedení. Kotouč se dostal na levý kruh ke zcela volnému JAROSLAVU KULICHOVI, který prostřeluje Němce. Asistence: Ladislav Dejmek.

25:32

Úmyslný ofsajd Motoru.

25:16

24:31

Pánek sám před odkrytou klecí nedokázal trefit kotouč.

24:10

Piráti vyhodili přímo na Němce, ten musel pokrýt kotouč.

23:16

Ještě před útočnou akcí hostů fauloval domácí Koblížek, ten je vyloučen na 2+10 minut za naražení zezadu.

23:14

Bláha sám před bránou, nedokázal ale svůj blafák zakončit.

22:14

Tejko byl přímo před Pavlátem, jeho teč ale míří pouze do ochranné sítě nad brankou.

21:37

Střela Krejčího míří hodně mimo.

21:05

Hosté velmi přitvrdili a dohrávají osobní souboje.

20:39

Piráti se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale obránce Motoru dokázal odvrátit kotouč.

20:01

V první třetině se dočkali branky pouze Piráti, konkrétně Jan Svoboda. Domácí byli po celou třetinu aktivnějšími. Hosté sice měli dvě vyložené šance, ty však nedokázali proměnit. Druhá třetina začne přibližně v 15:47.

20:00

19:30

Zakázané uvolnění Pirátů.

19:05

Bláha jel sám na Pavláta, ale svou střelu poslal jen vedle brány.

19:01

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:25

Domácí Navrátil dvakrát vybojoval kotouč, ale dvakrát o něj byl připraven dobrým obranným zákrokem.

17:55

Zmatku před hostující bránou nedokázal nikdo z Pirátů využít, Němec nakonec pokryl kotouč.

17:47

Kotouč opět mimo hrací plochu.

17:30

Střelu Stínila Němec chytá.

17:05

Piráti se usadili v pásmu, ale nedokázali vystřelit.

15:52

Hosté ujížděli dva na nikoho, ale ze střídačky Pirátů naskočil Dvořák a hosty v útočné akci rozhodil, takže nedokázali zakončit.

14:05

Hosté dobře napadají v obranném pásmu Pirátů.

13:33

Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Káník.

12:56

Po zásahu hostující střídačky se bude vhazovat před Němcem.

11:07

Hostující Kubeš také neprostřelil domácího brankáře.

10:51

Hosté dobře kombinovali, na konci akce ale byla lehká střela, se kterou neměl Pavlát problémy.

10:11

Zbytečného útočného faulu se dopustil domácí Buchtela, je vyloučen na dvě minuty za hákování.

09:33

Matys byl sám v pozici mezi kruhy, ale Pavlát v domácí bráně mu nepřipustil skórovat.

09:11

Krejčí tak dlouho držel kotouč na holi ve svém pásmu, až o něj přišel. Hosté toho ale nevyužili.

08:28

Köver natřikrát netrefil odkrytou branku.

08:06

Navrátil vykličkoval do střelecké pozice, ale branku minul.
Oliver Pánek se zvedá a sám odjíždí na střídačku.

07:18

Tvrdý, ale čistý hit nyní obdržel jeden z hostujících hráčů, ihned k němu spěchá domácí lékařka.

07:02

Ihned po buly prověřil pozornost Němce Stínil.

06:26

Nyní už se Piráti zaslouženě dočkávají gólu. V předbrankovém prostoru byl nejdůraznější JAN SVOBODA, který dotlačil kotouč do branky. Asistence: Martin Hřebíček, Ondřej Buchtela.

06:10

Stínil dostal výbornou přihrávku do jízdy, ale Němec ho vychytal.

05:54

Kotouč vylétl na českobudějovickou střídačku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:27

Pánek už už ujížděl sám na brankáře, ale byl v ofsajdu.

05:13

05:00

Bukač svou střelou od modré také neuspěl.

04:36

Köver z velkého úhlu přestřeluje.

04:24

04:03

Kulich od modré čáry prověřilo pozornost Němce.

03:29

Až nyní zavezl kotouč do pásma Bláha, ale šance z toho nebyla.

03:02

02:30

Lauko výborně napadá a ukořistil kotouč pro svůj tým.

01:54

Do útoku prchali také hosté, ale hned na modré čáře jim byl sebrán kotouč.

01:33

Ofsajd Pirátů, vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:13

O kotouč se bojuje v útočném pásmu Pirátů.

00:46

Domácí se dostávali do útoku, ale přišli o kotouč.

00:01

Hosté tedy mají v sestavě pouze tři útočné trojice, zápas tak pro ně bude zajisté velmi těžký.

Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Buchtela, Bukač, Dvořák, Krejčí, Studený, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Lauko, Chlán, Palička, Navrátil, Stínil, Hřebíček, Dejmek, J. Svoboda, Koblížek, Šilar

HC Motor České Budějovice: Němec (Ovsjannikov) – Hadžič, Hora, Kubeš, Dosek, Novotný, Dudáček – Bláha, Pánek, Tejko, Šimon, Káník, Pospíšil, Matys, Kašper, Kondelík

Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Sládek.
HC Motor České Budějovice nezažívá příliš povedený start do soutěže, po osmi odehraných utkáních jsou jihočeši na předposlední, sedmé příčce ve skupině Západ. Motor v posledním kole nestačil na svém ledě na pražskou Spartu, se kterou padl 1:4.
Piráti Chomutov nastoupí k soutěžnímu utkání po dlouhých 13 dnech. Kádr chomutovských starších dorostenců totiž zchvátila epidemie střevních potíží a proto musely být zápasy s Plzní a Karlovými Vary odloženy.
Dobré páteční odpoledne, vítejte u online přenosu NOEN extraligy staršího dorostu mezi Piráty Chomutov a HC Motor České Budějovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:0

Branky a nahrávky: 7. Svoboda (Hřebíček, Buchtela), 26. Kulich (Dejmek), 49. Chlán (Bukač, Navrátil), 50. Studený (Buchtela)

Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Sládek