Tipsport extraliga

HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno

4:3

konec (1:1, 2:2, 1:0)

02.10.2015, 17:30 • Home Monitoring Aréna • 7. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.3 4.2 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:05

Komplikace pro Plzeň. Nicholas Johnson (PLZ) je totiž vyloučen na dvě minuty za hákování.

53:08

Tlak domácích vygradoval v přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jan Hruška (KOM).

38:54

A další přesilová hra. Jan Hruška (KOM) je vyloučen za podražení.

37:11

Šance na vyrovnání. Antonín Honejsek (KOM) míří na trestnou lavici za sekání a Plzeň si tak zahraje přesilovou hru.

30:26

Richard Stehlík (KOM) je ještě vyloučen za krosček, Dominik Kubalík (PLZ) posléze za sekání. Trest za prvně jmenovaného odpyká Vondráček.

30:01

Za držení je vyloučen kapitán Brna Leoš Čermák (KOM). Plzeň má možnost dostat se zpět do hry v přesilovce.

25:16

Za sekání v útočném pásmu je vyloučen Ondřej Kratěna (PLZ). Brno tak dostává další možnost skórovat, domácím se moc nedaří.

22:56

Ale moc dlouho jim to nevydrželo. Za hru vysokou holí je totiž vyloučen Jakub Jeřábek (PLZ). Další přesilovka pro modročervenou Kometu.

20:52

Michal Moravčík (PLZ) putuje na trestnou lavici za držení protihráče. Přesilovka pro Kometu Brno.

14:17

Domácí ale budou pokračovat v přesilovce, dvě minuty totiž dostal Tomáš Malec (KOM) za podražení.

12:21

Jakub Jeřábek byl podražen Janem Hanzlíkem (KOM), jenž tak inkasuje dvě minuty. Pět sekund bude hrát Brno ve třech, následně opět ve čtyřech.

10:26

Tři sekundy uvidíme hru čtyři na čtyři a pak přesilovou hru domácích. František Ptáček (KOM) je totiž vyloučen na dvě mintuy za faul kolenem.

08:29

Michal Poletín (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Uvidíme tak první přesilovou hru.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Indrák (Kubka, Moravčík), 36. Sklenička (Preisinger), 39. Lev (Kracík, Kratěna), 54. Lev (Kracík, Kratěna) – 3. Čermák (R. Zohorna, Burian), 24. Hruška (Ostřížek, Němec), 24. R. Zohorna (Burian, Čermák)

HC Škoda Plzeň: Polívka (Machovský) – Sklenička, Kadlec "A", Moravčík, Jeřábek "A", Pulpán, Kubka – Schleiss, Bližňák, Kratěna "C" – Kubalík, Kracík, Indrák – Hossa, Lev, Johnson – Poletín, Preisinger, Hollweg – od 35. Sýkora

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle "A", Stehlík, Hanzlík, Kováčik, Malec, Kuboš, Ptáček – Ostřížek, Hruška "A", Němec – Káňa, H. Zohorna, Vondráček – Tenkrát, Raška, Honejsek – Burian, Čermák "C", R. Zohorna – Dvořák

Rozhodčí: Hradil, Souček – Komárek, Ondráček

Diváci: 4 724