Příprava NHL

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils

2:4

konec (2:1, 0:2, 0:1)

01.10.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.9 3.9 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude všechno, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (03:44:58)
Tři hvězdy zápasu:
1. Travis Zajac (NJD) 2+0
2. Chris Porter (PHI) 1+0
3. Damon Severson (NJD) 0+2
Ďáblové vyloupili led Philadelphie a vyhráli 4:2!

Do vedení šli již v čase 3:00, kdy se po stříleném pasu Seversona prosadil Tuomo Ruutu. Domácí se ale poté probrali, v 10. minutě vyrovnali zásluhou Chrise Portera a v 16. minutě šli do vedení po gólu Waynea Simmondse. Vyrovnání Ďáblům v přesilovce zařídil Adam Henrique v minutě 23., na konci druhé třetiny se ještě prosadil Travis Zajac. Ten dal i gól do prázdné branky a potvrdil výhru New Jersey 4:2.

Ve zkušebním prodloužení poté rozhodl Jacob Josefson.
Dnešní utkání sledovalo 17 732 diváků.

Jacob JOSEFSON - gól ve zkušebním prodloužení

Důležité akce ze zkušebního prodloužení (bude aktualizováno)
60:16 – Devils šli do přečíslení dva na jednoho, ale Stempniakův pokus vyrazil LaBarbera.
61:12 – David Schlemko nahrál na volného Henriquea, který ale trefil jen přesouvajícího se brankáře.
61:25 – Jiří Tlustý bekhendem trefil tyčku!
62:00 – Po střele Travise Zajaca dorážel Stempniak, ale neuspěl! Hosté mají obrovský tlak.
63:00 – Jakub Voráček se snažil prodrat do samostatného úniku, ale na poslední chvíli mu unikl puk.
63:27 – Obrovskou chybu Jasona LaBarbery potrestal gólem JACOB JOSEFSON, Ďáblové tak i třetí zkušební prodloužení v přípravě vyhráli!
Ještě ale neodcházejte, čeká nás zkušební prodloužení tři na tři.

59:28

Devils právě vstřelili branku!
To, co se nepodařilo Giontovi, dokázal nyní TRAVIS ZAJAC. Ten tak poslal kotouč do prázdné branky a svou druhou trefou v utkání zřejmě rozhodl o jeho osudu. Bez asistence.

59:09

Stephen Gionta nyní mohl rozhodnout, ale z blízkosti zcela nepochopitelně minul prázdnou branku!

58:59

Domácí to zkusí se šesti hráči v poli!

58:39

Jiří Tlustý se dostal do samostatného úniku a zkusil střelu bekhendem, Jason LaBarbera ale vyrazil puk!

57:41

Michael Del Zotto dostal nabito na volej a vyslal ránu jako z kanónu, nicméně Keith Kinkaid velmi dobře vyrazil kotouč do bezpečí!

57:12

Jakub Voráček nahrával na Marka Streita, který už mohl střílet, ale nedokázal si zpracovat puk a musel se pro něj vracet dokonce až do obranného pásma.

56:27

Ďáblové ale pokračují v držení kotouče a pozvolna kombinují, což jim za současného stavu naprosto vyhovuje.

56:05

55:06

Pavel Zacha dostal prostor při přesilové hře, ke kotouči se ale moc nedostal.

54:51

Střelu obránce Davida Schlemka dokázal vyrazit pozorný LaBarbera do bezpečí.

54:15

Bellemare se v oslabení dostal ke střele ze strany, trefil ovšem jen Kinkaida do betonu.

54:05

Jako dřevorubec. Ryan White (PHI) po vhazování seknul protihráče do hole tak silně, až mu zlomil hokejku. Pochopiteně dostává dvouminutový trest.

53:59

Ofsajd Flyers zastavil nadějnou akci.

53:17

Chris Porter u levého mantinelu nedokázal zachytit kotouč a z útočné akce Philadelphie tak nebylo nic.

52:25

Nahození Medveděva nadělalo menší rozruch před brankářem New Jersey Devils, ale domácí hráči nedokázali zakončit dle svých představ a ideálů.

52:02

Pokus Matta Reada skončil za brankou, odkud ho před ní dopravil R.J. Umberger. To ovšem očekával pozorný Keith Kinkaid, jenž využil příležitosti k tomu, aby přerušil hru.

51:22

Hned po buly se dostal ke střele z mezikruží Stempniak, ale nemířil dobře a puk tak skončil mimo.
Od druhé třetiny postrádají Devils Kylea Palmieriho, který je velmi pravděpodobně zraněný.

51:15

Po střele obránce Damona Seversona našel puk ve své výstroji Jason LaBarbera.
Následuje komerční přestávka.

50:21

Hosté jsou v momentální době lepším týmem na ledě, což jim naprosto vyhovuje. Tímto způsobem by svěřenci nejmladšího kouče v NHL Johna Hynese dokráčeli k vítězství bez problémů. Dá se ale očekávat, že Flyers začnou více útočit.

49:21

Matteau nahrával na modrou čáru Gelinasovi, jenž si ovšem nezpracoval puk.

48:55

Střelecký pokus Gionty byl odražen od hole jednoho z bránících hráčů do ochranné sítě nad Jasonem LaBarberou.

48:42

Kinkaid podržel puk ve své výstroji před napadajícím Umbergerem.

48:35

Henrique se snažil nahrát na najíždějícího Kalinina, proti tomu ovšem byl bránící Manning.

48:13

Claude Giroux prudce nahodil puk do útočného pásma, tam se k němu ovšem nikdo nedokázal propracovat.

47:16

Od modré nyní pálil Manning a Kinkaid jen vyrazil puk, sudí ovšem hru přerušil a Chris Porter se hodně zlobí, že nemohl dorážet! A nutno dodat, že naprosto oprávněně, rozhodčí se také ihned omlouvá.

46:44

Letci nyní dokonce raději vyhodili puk na icing.

46:24

Čtvrtá formace Devils se snaží aktivně napadat rozehrávku Flyers a zatíím se jí to velmi daří.

45:38

Ofsajd v podání hráčů New Jersey Devils je dalším důvodem ke "stopáži".

45:11

Kotouč na střídačce, hra je přerušena.

44:59

Del Zotto střílel od modré zápěstím tak, aby puk někdo tečoval. To se ale nepovedlo.

44:19

Do dobré šance nyní přihrávku napříč pásmem dostal obránce Damon Severson, puk ale naštěstí pro domácí poslal těsně vedle branky!

43:29

Zachova přihrávka z levé strany na Stephena Giontu se neujala.

43:05

Po dobré práci Gionty se ke střele v útočném pásmu dostal Matteau, ale LaBarbera vyrazil puk.

42:55

Před forčekujícím obráncem Del Zottem podržel puk pod lapačkou Kinkaid. Michael Del Zotto je dle mého názoru nejlepším hráčem utkání.

42:44

Philadelphia potřebuje vyrovnat a už začíná aktivněji útočit.

42:10

Scott Laughton se dostal ke střele v mezikruží, ale mířil mimo. Keith Kinkaid byl tedy bez práce.

41:12

Lee Stempniak si poradil v souboji s bránícím Del Zottem a udržel tak Ďábly v útočném pásmu.

40:49

Od modré čáry své štěstí zkusil Nick Schultz, ale Keith Kinkaid byl připraven a puk chytil.

40:34

David Schlemko chtěl nahrát na Josefsona, ale nepovedlo se mu to a je z toho zakázané uvolnění.

40:18

40:01

Do další třetiny už nenastoupí brankář Michal Neuvirth. Ve svatyni Flyers ho nahradí Jason LaBarbera!
Střely na branku: 19:18
Ďáblové v této třetině dali dvě branky a dostali se tak do vedení 3:2. Další třetinu navíc začnou přesilovou hrou, aktuálně tedy mají o dost lepší pozici, než Letci z Philadelphie.
Další třetina začne přibližně ve 2:59.

40:00

39:24

V oslabení se do akce dostal francouzský útočník Bellemare, narazil ovšem na připraveného Kinkaida.

39:00

Začala poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:51

Dnes velmi dobře hrajícího Damona Seversona vychytal brankář Neuvirth.

38:18

Za podražení je nyní vyloučen Wayne Simmonds (PHI). Ďáblové si tak zahrají přesilovku.

Travis ZAJAC - 2:3

37:27

Hostující celek se dostává do vedení 3:2! TRAVIS ZAJAC zavezl z levého křídla kotouč do útočného pásma a nenápadně ho pod Neuvirthem dopravil do branky! Hráči se snažili pokračovat ve hře, ale hlavní rozhodčí si správně všiml toho, že puk je v bráně a gól tak bez váhání uznal. Asistence: Damon Severson.

36:54

Pokus Ryana Whitea zprava byl zblokován za branku soupeře, tudíž Kinkaid zasahovat nemusel a jen se v poklidu ohlédl za pukem.

36:27

Henrique se snažil nahrát na před branku sjíždějícího Tlustého, ale bránící Medveděv jim padl do přihrávky!

35:51

Pod menší palbou se nyní ocitl brankář Keith Kinkaid, ale Matt Read ani R.J. Umberger na něj recept nenašli.

35:26

Jakub Voráček nachytán v ofsajdu, akce Flyers nemohla tedy pokračovat.

35:20

Reid Boucher byl dobře ubráněn Nickem Schultzem.

34:54

Střelu Michaela Del Zotta znovu tečoval Chris Porter, nicméně bylo to tak blízko před Kinkaidem, že puk ani moc nestihl změnit směr a už byl v lapačce brankáře Devils.

34:14

Keith Kinkaid podržel puk a hra je přerušena. Následuje komerční přestávka.

33:45

Sergej Kalinin se obtáčel okolo branky, ale Michal Neuvirth na to byl připravený a dokázal pokrýt kotouč!

33:36

Girouxovi se dnes moc nedaří. Nyní byla zblokována jeho přihrávka na Reada.

32:50

A další zákrok rodáka z Ústí nad Labem v brance Philadelphie Flyers.

32:46

Henrique s Josefsonsem se mermomocí snažili prorvat puk za Neuvirtha, ten ale odolal!

32:40

32:17

A nyní navíc zahráli na zakázané uvolnění, to je bída.

32:03

Flyers se zatím velmi dobře brání a New Jersey se nemůže k ničemu dostat.

31:11

Schlemko chtěl střelou vybídnout spoluhráče k teči, to ale tušili bránící hráči. Ti tak bez váhání vložily do tohoto pokusu svou hůl a posléze vyhodili puk.

30:40

Za držení je vyloučen obránce Jevgenij Medveděv (PHI).

30:15

Pokus Setha Helgesona tečoval Ruutu jen do míst, kde stál Neuvirth.
Komerční přestávka.

29:16

Jiří Tlustý se ale v útočném pásmu neprosadil.

28:57

David Schlemko předvedl dobrý obranný zákrok, díky čemuž tak může založit útočnou akci Ďáblů.

27:30

Lee Stempniak se snažil v souboji s Del Zottem dostat k zakončení. Dovedl to, ale jeho bekhendový pokus lapil Neuvirth.

27:10

Přečíslení tři na dva Devils nevyřešili dobře, Zajac se Stempniakem si nedokázali přihrát.

26:45

Ani jednomu z týmů se nedaří založit kloudnou útočnou akci.

25:19

Momentálně sledujeme hru spíše ve středním pásmu.

24:30

Zakázané uvolnění Devils.

24:08

Jakub Voráček dostal přihrávku do jízdy a snažil se uvolnit přes obránce. To nedovedl úplně dle představ, navzdory tomu ovšem vystřelil a Keith Kinkaid musel kotouč vyrazit svými betony!

23:16

Pokus Reida Bouchera ze strany chytil do své výstroje Michal Neuvirth.

Adam HENRIQUE - 2:2

22:05

Teď už to ale Ďáblům vyšlo a je znovu vyrovnáno! Další střelu Kylea Palmieriho dokázal za záda Michala Neuvirtha tečovat ADAM HENRIQUE, který tak upravil na 2:2 a využil přesilovou hru. Asistence: Kyle Palmieri a Jacob Josefson.

21:57

Jacob Josefson poslal přihrávku napříč pásmem na Palmieriho, ale ten trefil tyč!

21:13

Puk skončil v hledišti a Mark Streit (PHI) je za to vyloučen na dvě minuty, jelikož ho nikdo (a ani nic) netečoval.

20:44

Hned po buly zkusil střílet obránce Severson, ale jeho pokus byl rovněž zblokovaný.

20:41

Zakázané uvolnění Philadelphie Flyers.

20:20

Adam Henrique se dostal ke střele na pravé straně, ale jeden z bránících hráčů jí zblokoval do rohu.

20:08

20:01

Prvních 20 minut dnešního zápasu je za námi. Do vedení se sice dostali hosté z New Jersey, domácí celek ale otočil skóre ve svůj prospěch a momentálně tak vede 2:1.
Další třetina začne přibližně ve 2:02.

20:00

19:36

Umberger se na brankovišti pokoušel protlačit kotouč za Kinkaidova záda, ten ale odolal!

19:00

Poslední minutu první třetiny zahájili Devils výhozem kotouče přes všechny čáry, tedy až za Neuvirthovu branku.

18:11

Brayden Schenn se před brankou snažil dostat k dorážce Streitovy střely, ale nakonec to nedovedl.

18:08

Situaci New Jersey komplikuje další vyloučení, které zavinil Stefan Matteau (NJD) faulem v útočném pásmu. Dvě minuty za podražení.

17:30

Domácí pokračují v lepším výkonu a Ďábly se snaží nepouštět do žádných šancí. Zatím jsou na ledě aktivnějším týmem.

16:49

16:06

V oslabení se na levém křídle ke střele dostal Adam Henrique, ale svá mířidla neměl dobře připravená.

Wayne SIMMONDS - 2:1

15:15

Philadelphia právě vstřelila branku!
A dvojnásobná početní výhoda je využita! Claude Giroux z levé strany poslal puk před bránu, kde ho i s trochou štěstí za záda Kinkaida dopravil útočník WAYNE SIMMONDS! Hráč s číslem 17 skóroval ze svého obvyklého prostoru před brankou. Asistence: Claude Giroux a Michael Del Zotto.

14:49

David Schlemko (NJD) je vyloučen za hru vysokou holí a Flyers tak budou hrát 95 sekund dlouhou přesilovku pět na tři!

14:46

Claude Giroux dostal nabito, ale svou střelou minul branku.

14:24

První vyloučení na hostující straně. Faulován byl Brayden Schenn a potrestán za to bude Seth Helgeson (NJD).

13:58

Flyers znovu výborně napadali a Devils, konkrétně Seth Helgeson, dostali puk na icing.

13:26

Chris Porter nedokázal vniknout do útočného pásma díky dobrému přístupu bránících hráčů New Jersey.

12:48

R.J. Umberger se dostal k odraženému kotouči a okamžitě ho napálil na branku, jenže tu netrefil a halou to tak jen zahučelo!

12:42

Letci nachytáni v ofsajdu, akce Del Zotta byla tedy zastavena.

12:30

Stefan Matteau se zmocnil puku ve středním pásmu a zavezl ho až do útoku. Jeho následný pokus chytil pozorný Neuvirth.

11:55

Giroux nahrál dobře na Marka Streita, jenž se ale ke střele neodhodlal. A to byla chyba, protože z celé akce pak sešlo.

11:30

Keith Kinkaid raději podržel puk a přerušil hru před napadajícím duem Simmonds – Porter.

11:00

A nyní z toho je zakázané uvolnění týmu z Newarku.

10:47

Philadelphia stále výborně napadá a Ďáblům tak způsobuje značné problémy s rozehrávkou.

10:24

Přečíslení Flyers dva na jednoho na sebe sám vzal Pierre-Édouard Bellemare, jenomže mířil do míst, kde stál připravený brankář Keith Kinkaid, jenž puk udržel!

Chris PORTER - 1:1

09:01

Gagner se Simmondsem dobře napadali a těžili z toho jejich spoluhráči! Prvně jmenovaný na modrou nabil Del Zottovi, jehož tvrdou střelu tečoval CHRIS PORTER za záda Keitha Kinkaida! Je vyrovnáno. Asistence: Michael Del Zotto a Sam Gagner.

08:42

Keith Kinkaid má za sebou další zákrok, ze strany ho prověřil Wayne Simmonds.

08:25

08:25

Kinkaid bez problémů udržel střelecký pokus Laughtona ze strany.

07:49

Letcům se nyní nepodařilo založit útok nahozením a tak raději šli střídat.

07:00

Brandon Manning střílel od modré směrem branka, kde byl poměrně rozruch v brankovišti. Keith Kinkaid ovšem situaci zvládl a obránce Adam Larsson mu pomohl výhozem puku do středního pásma.

06:23

Kalinin dobře zabojoval o puk a těžil z toho Ruutu, jenže jeho střela šla mimo.

05:40

VandeVelde spěchal za volným pukem stejně jako Kinkaid, ten to ovšem stihl jako první.

05:36

Lee Stempniak byl zcela osamocený před Neuvirthem, ale kotouč za něj procpat nedokázal!

05:35

05:18

A další výhoz domácích až k brance Keitha Kinkaida.

05:07

Tvrdý pokus Erica Gelinase byl zblokovaný do rohu kluziště.

04:34

Hostům se zatím početní výhoda moc nedaří, domácí brání velmi dobře.

03:46

Palmieriho střelu vyrazil Neuvirth do bezpečí před sebe.

03:35

Máme tu první vyloučení. Ryan White (PHI) je vyloučen na dvě minuty za napadení Jiřího Tlustého po odehrání kotouče.

Tuomo RUUTU - 0:1

03:00

První branka na sebe moc dlouho čekat nenechala! Devils jdou do vedení, když Damon Severson střílenou přihrávkou z pravé strany vybídl ke skórování TUOMA RUUTUA, jenž pouze přiložil svou hůl do dráhy puku! Asistence: Damon Severson a Jacob Josefson.

02:27

Na druhé straně Kinkaid znovu přerušil hru zákrokem, když střílel R.J. Umberger.

02:07

Z pravé strany zkusil své střelecké štěstí Gionta, nicméně Neuvirth kotouč bez problémů vyrazil vedle své klece.

01:52

První zákrok má za sebou i Keith Kinkaid, který bez problémů chytil střelecký pokus Sama Gagnera.

01:35

Chris Porter za brankou napadal Gelinase a přišpendlil ho na mantinel, nicméně k puku se nedostal.

Skvělý Neuvirth!

01:11

Výtečný zákrok Michala Neuvirtha! Po krásné kombinaci na jeden dotek se dostal puk na hůl Kylea Palmieriho, jenž ovšem domácího brankáře trefil jen do lapačky!

00:50

Hostující celek se pustil do první útočné akce zápasu, ale brankář Neuvirth byl bez práce.

00:01

Začátek utkání bude o několik minut opožděn, jak tomu již při NHL bývá zvykem.
Letci a Ďáblové si dnes vyzkouší prodloužení 3 na 3 bez ohledu na výsledek. Rozhodně tak nevypínejte přenos hned po konci utkání, přineseme vám informaci i z následné části hry.

Přeji příjemné počtení!

Philadelphia Flyers: Neuvirth (LaBarbera) – Schultz, Streit "A", Del Zotto, Medveděv, Manning, L. Schenn – B. Schenn, Giroux "C", Voráček – Porter, Gagner, Simmonds "A" – Read, Laughton, Umberger – VandeVelde, White, Bellemare

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Schlemko, Larsson, Merrill, Severson, Helgeson, Gelinas – Boucher, Zajac "A", Palmieri – Henrique "A", Josefson "A", Ruutu – Stempniak, Kalinin, Tlustý – Matteau, Zacha, Gionta

Rozhodčí: Walsh, Romasko – Sheler, Sericolo.
New Jersey Devils
Ďáblové už za sebou mají také pět zápasů, zatím se jim ale moc nedaří. Na úvod podleli 0:2 Bostonu, posléze 3:6 Rangers a nakonec 1:2 Islanders. Pak už se konečně představili doma, kde oplatili Ostrovanům porážku výhrou 4:2. Následně ovšem podlehli Rangers 3:4.
Philadelphia Flyers
Zatím pět přátelských zápasů za sebou mají Letci z Philadelphie. Na úvod sehráli dvojzápas s Islanders – ten venkovní prohráli 2:3, doma ale zvítězili 5:3. Posléze se utkali s Rangers, které porazili stejným poměrem. Následoval další zápas s Isles a výhra 5:2, poté přišla prohra na ledě New York Rangers v prodloužení. Letci ale v přípravě ukázali velkou ofenzivní sílu.
Jmenuji se Michal Belšán a budu vás provázet přátelským utkáním mezi Philadelphií Flyers a New Jersey Devils. Přeji příjemné počtení!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:4

Branky a nahrávky: 10. Porter (Del Zotto, Gagner), 16. Simmonds (Giroux, Del Zotto) – 3. Ruutu (Severson, Josefson), 23. Henrique (Palmieri, Josefson), 38. Zajac (Severson), 60. Zajac

Philadelphia Flyers: Neuvirth (41. LaBarbera) – Schultz, Streit "A", Del Zotto, Medveděv, Manning, L. Schenn – B. Schenn, Giroux "C", Voráček – Porter, Gagner, Simmonds "A" – Read, Laughton, Umberger – VandeVelde, White, Bellemare

Rozhodčí: Walsh, Romasko – Sheler, Sericolo

Diváci: 17 732