konec (2:1, 1:0, 2:1)

01.10.2015, 18:00 • DRFG Arena • 9. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.6 4.5 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z brněnské DRFG Areny vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (20:22:55)
Utkání je u konce! Domácí se radují ze zisk tří bodů a posouvají se v tabulce na 2. místo. Ve třetí třetině nejprve za hosty snížil v 49. minutě Strmiska a bylo zaděláno na drama. Dělení bodů definitivně odmítli na sklonu 53. a 54. minuty Kratochvíl a Lunter, kteří propálil Halodu z prostoru před brankou. Hosté si na své konto připisují čtvrtou porážku v řadě!

59:48

Po ofsajdu Zlína uvidíme jedno z posledních buly.

59:20

Slavíček si připisuje jeden z posledních zákroků, když pokryl nahození od modré čáry.

58:59

Hosté i nadále operují v útočném pásmu, nicméně domácí se skvěle brání a momentálně nepouští borce v modrém ke střele.

58:16

A znovu v zakončení útočník Zlína Michal Gago. Toho uvolnil přihrávkou na pravou stranu Váňa, ale hostující borec branku z vynikající pozice přestřelil.

57:57

PSG se nakonec poměrně rychle usadilo v pásmu. Z pravého kruhu pálil Gago, jehož pokus ukryl Slavíček pod betony.

57:16

Domácí se ale dvakrát pohodlně osvobodili vyhozením přes všechny čáry a Zlínští musejí svoji akci rozjet znovu z hloubi vlastní třetiny.

56:44

Švejda faulovala kolenem v obranném pásmu kličkujícího Krejčiříka. Rozhodčí se dlouho radili, ale nakonec udělují domácí obránci trest na 5 minut + do konce utkání! Kometa bude dohrávat třetí třetinu v oslabení.

56:00

Od modré čáry pálil dvakrát po sobě Kupčík, ale oba jeho pokusy byly zablokovány.

55:42

Následně se hosté v obraně osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění. Vhazuje se po levici Halody.

55:14

Po vyhraném buly pálil od modré čáry ostře Sirota, ale Slavíček na jeho ránu viděl a vyrazil ji levým betonem do rohu hřiště.

54:49

Hosté přecijen vybojovali kotouč a z kruhu vypálil Hladiš, jehož pokus ukryl Slavíček v lapačce.

54:34

Domácím dvě branky v krátkém sledu hodně pomohli, znovu operují v útočné třetině a nepouští hosty na puk.

53:35

Kometa právě vstřelila branku!
Domácí vzápětí výrazně vykračují za ziskem tří bodů! Po zmatku a odrazech ve zlínské obraně se puk dostal mezi kruhy na volného KRISTIÁNA LUNTERA, který se štěstím procedil puk mezi Halodovy betony – 5:2! Bez asistence.

52:53

Domácí si berou zpět dvoubrankový náskok! Po skrumáži za brankou se puk dostal k Havránkovi, jehož pokus vyrazil Haloda na hůl PETRA KRATOCHVÍLA, který se trefil úspěšně pod horní tyč – 4:2! Asistence: Tomáš Havránek, Filip Dvořák.

51:57

Z hloubi obranného pásma se s pukem proháčkoval útočník Hladiš, který si následně navedl kotouč na střed, ovšem posléze zamířil pouze do pravého betonu připraveného Slavíčka.

51:11

Na opačné straně mohli domácí vyrazit do brejku, nicméně puk jen vysokým obloukem nahodili na branku Halody a ušetřili cenné vteřinky.

5:2

Branky a nahrávky: 4. Boltvan (Havránek, Lunter), 13. Švejda (Sedláček, Furch), 34. Dupljaku (Biolek, Nováček), 53. Kratochvíl (Havránek, Dvořák), 54. Lunter – 8. Gazda (Procházka, Hořanský), 49. Strmiska (Kužílek)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Furch, Švejda, Štancl, Sedláček, Kubeš, Kabelka, Kupčík – Tůma, Havlát, Lunter, Dvořák, Nováček, Biolek, Garčic, Dupljaku, Havránek, Kratochvíl, Boltvan (C). Trenér: Pavel Pazourek

Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Kužílek, Váňa, Řezníček, Procházka, Gazda, Kolařík – Gago, Dalajka, Krejčiřík, Horvát, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš (C), Hořanský. Trenér: Radek Pšurný

Rozhodčí: Roman Polák – Martin Musil, Pavel Lainka