Příprava NHL

New York Rangers – Boston Bruins

3:2

konec (0:1, 2:0, 1:1)

01.10.2015, 01:10 • Madison Square Garden, New York • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 1.75 4.5 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. Nashledanou. (03:46:10)

Zblokované střely: 15 – 18
Je dobojováno. Domácí hokejisté v posledním přípravném utkání před zahájením nového ročníku zdolali Boston výsledkem 3:2, ačkoliv po většinu utkání nebyli lepším týmem, na to se však historie ptát nebude.

59:40

Ještě jedna komplikace pro Rangers v samotném závěru, Mats Zuccarello (NYR) poslal puk mimo hrací plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

59:02

Glass se pokusil trefit opuštěnou branku hostů, minul!

58:45

Hosté znovu bez brankáře a se šesti hráči v poli!

58:03

58:03 Brett CONNOLLY - 3:2

58:03

Bruins právě vstřelili branku!
Máme zaděláno na drama. BRETT CONNOLLY se totiž přeci jen dočkal a svým druhým gólem v utkání snižuje náskok domácích na jedinou branku! Asistence: Zach Trotman, Ryan Spooner.

57:47

Spooner tvrdě vypálil na domácí klec, jenže Lundqvist chytá a chytá..

57:30

Hosté to zkouší bez brankáře, Gustavsson odjel na střídačku!

56:34

Brett Connolly zatím svou druhou branku v zápase nepřidá, to by jeho rána musela vypadat o trochu lépe.

55:35

Gustavsson nyní přerušil hru, když chytil střely Stolla a Glasse, a ta bude pokračovat po krátké komerční přestávce.

54:33

Jinak tomu ale bude po příklepu J. T. Millera, se kterým se musel popasovat Gustavsson.

54:09

Derek Stepan taky přispěl svou troškou do newyorského mlýna, jeho střelecký pokus se počítat ale nebude, byl nepřesný.

53:08

S podobnou razancí se pokoušel prosadit i hráč Bostonu Matt Irwin, jenže ani on neuspěl, Lundqvist vyrazil.

52:38

Pozornost Jonase Gustavssona prověřil po delší době Raphael Diaz, se svou tvrdou střelou si ale na brankáře hostů nepřišel.

Dnešní utkání sleduje 18006 diváků.

50:40

Utkání se přehouplo do své poslední desetiminutovky, domácí drží dvougólový náskok proti dobře hrajícímu soupeři, který měl dnes smůlu v zakončení a navíc narazil na skvěle chytajícího Lundqvista.

49:20

Viktor Stalberg se prezentoval střeleckým pokusem, který však nikde zaznamenán nebude, letěl totiž vedle branky soupeře.

49:17

Girardiova tečovaná rána skončila na chráničích Gustavssona, domácí stále vedou rozdílem dvou branek.

48:31

Smůlu měli nyní hostující hráči, kteří se po střele Zaca Rinalda mohli dostat zpět do zápasu, to by však kotouč nesměl trefit pouze tyčku domácí branky!

47:30

Hra se přesunula před brankoviště Rangers, které hájí dnes večer Henrik Lundqvist, který zatím chytá bezchybně, což prokázal i při zakončení Antona Blidha.

46:58

Gustavsson má nyní mnohem více práce než v první polovině zápasu. Domácím narostla křídla a dál se tlačí vpřed, Kreider ale nyní gólmana hostů nepřekonal.

46:39

O několik sekund později ale již musel vytasit zákrok s pořadovým číslem třicet tři a to když lapil pokus DeFazia.

46:21

Třetí střela Chochlačeva za posledních deset minut, nyní však Lundqvist nemusel zasahovat, protože kotouč zamířil mimo jeho branku.

45:36

I po vstřelené brance nemají domácí hráči dost, Gustavsson musel řešit střelu Tannera Glasse, která byla poněkud ostřejšího charakteru.

45:21

Rangers právě vstřelili branku!
Už to vypadalo, že se hosté ubrání početní převaze soupeře, jenže dvě vteřiny před jejím vypršením se backhandem prosadil elitní kanonýr RICK NASH! Asistence: Raphael Diaz, Kevin Klein.

44:31

Střela J. T. Millera končí vedle, domácí jsou ale i nadále u puku.

43:52

Kevin Hayes se dostal ke střele zápěstím, Gustavsson chytá.

43:39

Tohle hostům nevyšlo. Na ledě jich bylo o jednoho více než povolují pravidla a výsledkem jsou dvě minuty pro hráčskou lavici Bostonu.

41:42

Kemppainen si vedl o něco lépe, jenže zeď jménem Henrik Lundqvist je postavena z hodně pevných cihel.

41:23

Hosté nejsou s aktuálním skóre spokojeni a hned od úvodu třetí třetiny útočí, Max Talbot ale pálil mimo domácí branku.

Zblokované střely: 13 – 14
Domácí sice byli i ve druhé třetině pod tlakem soupeře, jehož střelecká bilance je přesně dvojnásobná, 32:16, přesto se hráčům Rangers podařilo v závěru prostřední dvacetiminutovky brankami McDonagha a J. T. Millera otočit skóre ve svůj prospěch.

40:00

39:22

39:22 J. T. MILLER - 2:1

39:22

Domácí hráči dnes z minima vytěžili maximum a krátce před koncem druhé třetiny otáčí průběh zápasu, když se z levého kruhu trefil J. T. MILLER! Asistence: Ryan McDonagh.

38:09

Diaz na opačném konci hřiště pálí mimo.

37:45

Chochlačev se hned při dalším střídání dostal k zakončení znovu, jeho tvrdá rána ale končí jen na Lundqvistovi.

36:46

Odpovědět se snažil backhandovou střelou Max Talbot, jenže v cestě znovu stál vynikající Henrik Lundqvist.

36:27

36:27 Ryan MCDONAGH - 1:1

36:27

Hosté jsou sice po většinu zápasu aktivnější a poměr střel na branku je jednoznačný, přesto se domácí postarali o vyrovnání skóre zápasu, když se z pravého kruhu pro vhazování trefil domácí kapitán RYAN MCDONAGH, jehož rána prošla klubkem těl a přes Gustavssona až do branky! Asistence: Oscar Lindberg, Viktor Stalberg.

35:55

Brett Connolly se zatím podruhé do statistik vstřelených branek nezapíše, nyní jeho pokus končí na Lundqvistovi. Bylo to již třicátá střela na branku v podání Bostonu.

35:34

Hosté pokračují v kanonádě, kterou zatím úspěšně zastavuje Lundqvist. Ten si připisuje další zákrok po střele Jimmyho Hayese.

34:57

Čtvrtá formace Bruins se také dostala k zakončení, jmenovitě Alex Chochlačev, který loni dlouho hrál na farmě s Davidem Pastrňákem.

34:00

Randell a McIlrath dostávají za vzájemnou potyčku větší tresty, pokračovat se bude v plném počtu hráčů.

33:04

Trotman již donutil Lundqvista přerušit hru. Počet zásahů domácího gólmana se již blíží ke třiceti a to jsme teprve kousek za polovinou hrací doby.

32:22

Další zákrok míří na Švédovu stranu, tentokrát zasahoval proti DeFaziovi.

31:42

Talbot na druhé straně střílel zápěstím, Lundqvist si připisuje další dobrý zákrok na své konto.

30:05

Brassard otevřel druhou polovinu zápasu backhandovou střelou, ale ta si cestu za Gustavssonova záda nenašla.

29:39

Tyler Randell (BOS) oslabuje svůj tým menším trestem za nedovolené bránění, domácí mohou vyrovnat v početní převaze.

29:38

Breen vyzkoušel znovu pozornost Lundqvista, po jeho zákroku se bude vylučovat.

28:46

A opět se hraje na opačném konci kluziště, kde J. T. Miller netrefuje hostující branku.

28:14

Hra se rychle vrátila před Lundqvista, ten si připsal jubilejní dvacátý zákrok po ráně Ferlina.

27:59

I Gustavsson si připíše úspěšný zákrok, Rick Nash ho ani svoji třetí střelou v zápase nepřekonal.

27:51

Hosté nadále útočé, Irwin ale zápěstím Švéda v domácí kleci nepřekonal.

27:34

Spooner je dnes hodně aktivní dokazuje to další tvrdou střelou, kterou vyslal na Lundqvista.

27:14

Po delší době střela i v podání domácích hráčů, Tanner Galls ale trefil jen výstroj Gustavssona.

26:46

Má slova potvrzuje jen o pár sekund později Max Talbot, ale i jeho vychytal Henrik Lundqvist v domácí brance.

26:27

Znovu musí domácí gólman krotit puk po ostré ráně, která nyní vzešla od hokejky Ryana Spoonera. Hosté jsou dnes zatím jasně střelecky aktivnější.

26:18

Hra je nyní na malý okamžik přerušena a pokračovat bude po skončení komerční přestávky. To vše po zákroku Lundqvista proti tvrdé střele Trotmana.

25:01

Na druhé straně se pokusil backhandem rozvlnit síť Rick Nash, proti Gustavssonovi ale neuspěl.

24:07

Tommy Cross střílel hodně tvrdě, Lundqvist však dokázal puk chytit a hru následně přerušit.

23:59

Ještě jedna střela medvědů v přesilové hře, Spooner ale mířil mimo branku.

23:50

Střílí se ale i na druhé straně. Domácí se po zisku kotouče pokusili o zakončení, Rick Nash ale puk za Gustavssonova záda nedostal.

23:38

První zákrok si připisuje Lundqvist až po více než minutě oslabení, když vyrazil střelu Colina Millera.

22:35

Přesilovku si vyzkouší i hosté, za napadení je vyloučen Dylan McIlrath (NYR).

21:55

Následně jsou domácí zastaveni v útočné akci na modré čáře, je pískán offside.

21:46

Miller tvrdou střelou prověřil pozornost Gustavssona, ten dokázal puk vyrazit.

20:47

Domácím se nepovedlo využít první přesilovou hru tohoto utkání, Rinaldo je zpět na ledě a hosté kompletní.

20:01

Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Kemppainen proti Brassardovi, hosté tak mohou pošetřit cenné vteřiny při vlastním oslabení.

Zblokované střely: 5 – 6
Skončila první třetina přípravného utkání mezi týmy New York Rangers a Boston Bruins a hosté jsou do kabin s jednogólovým vedením, o které se brankou již v první minutě zápasu postaral Brett Connoly.

20:00

19:00

Jedna minuta chybí do konce první třetiny.

18:47

Přesilová hra číslo jedna pro domácí Rangers. Zac Rinaldo (BOS) dostal menší trest za nedovolené bránění.

18:38

Střela Ricka Nashe přes Gustavssona až do branky neprošla, bude se ale vylučovat.

17:22

Hra se rychle přesunula zpět před domácí branku, kde si po Hayesově ráně připsal již dvanáctý úspěšný zásah Henrik Lundqvist.

17:11

Po dlouhé době se k zakončení dostali "jezdci", jenže to z hole Dylana McIlratha skončilo jen na Gustavssonovi.

16:38

A ještě jeden pokus letí na domácí klec, tečovanou ránu Ferlina již Lundqvist drží a hra je opět na chvíli přerušena.

16:24

To však neplatí po tvrdé střele Zacha Trotmana, kterou švédský gólman dokázal vytěsnit mimo svoji klec.

15:55

Girardi dokázal zblokovat střelu Maxima Talbota a tak nyní Lundqvist zasahovat nemusí.

15:30

Dlouhé minuty nyní marně čekáme na další nebezpečí před oběma brankami. Před tou domácí ho však bylo v poslední době více než dost.

12:15

A ještě jeden úspěšný zásah předvedl švédský gólman ve službách Rangers, když si poradil se švihem Anton Blidha.

12:10

Domácí jsou nyní pod tlakem soupeře a nemohou se dostat k zakončení, útočí tak znovu "medvědi", střela Kemppainena znovu končí na domácím brankáři.

10:51

Lundqvist si připisuje další zákrok na své konto, když vyráží střelu Briana Ferlina.

10:25

Hosté pokračovali v útočné akci a znovu donutili Lundqvista zasáhnout, tentokrát to bylo proti střele zápěstím Matta Irwina.

10:10

Na druhé straně kluziště se střílí přeci jen o něco lépe, což nyní předvedl Blidh, Lundqvist si však dokázal poradit.

09:15

Podobně si jen o pár sekund později vedl jeho týmový kolega, obránce Kevin Klein, hostující gólman tak zatím neměl přílis mnoho práce.

09:05

Lindberg se znovu dostal k zakončení, jenže ani nyní nedokázal trefit Gustavssonovu svatyni.

08:47

Hra je nyní přerušena a pokračovat bude po skončení krátké komerční přestávky.

08:10

Po delší době se tak znovu ozvali hosté se svým útokem, jenže ani Matt Irwin nedokázal poslat kotouč mezi tři tyče a zamířil mimo.

06:53

Další střela domácích, kterou vyprodukoval Diaz, končí opět vedle.

06:01

Zastoupit ses jej snažil domácí kanonýr Rick Nash, proti němu ale dobře zasáhl Gustavsson v hostující brance.

05:17

Lindberg po převzetí trofeje pro nejlepšího nováčka kempu pokračuje v dobrých výkonech i v ostrém zápase, jeho střelecký pokus byl ale nyní nepřesný.

03:42

První střela v podání domácích hokejistů, ostrá rána Diaze končí na Gustavssonových chráničích.

02:48

akce hostů však pokračovala a McQuaidovu střelu už musel chytnout domácí brankář, který má od začátku zápasu hodně práce.

02:43

Hosté jsou i nadále při chuti, rána Spoonera ale končí nad domácí brankou.

00:40

00:40 Brett CONNOLLY - 0:1

00:40

Domácím hokejistům se start do posledního přípravného utkání před začátkem sezóny vůbec nevydařil a již po čtyřiceti sekundách hry inkasují, když se přesnou dorážkou Hayesovy střely prosazuje BRETT CONNOLLY! Asistence: Jimmy Hayes, Ryan Spooner.

00:01

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, Mcllrath, Klein, Miller, Hayes, Glass, Brassard, Staal, Kreider, Stepan, Lindberg, Stalberg, Stoll, McDonagh, Diaz, Zuccarello, Nash, Etem.

Boston Bruins: Gustavsson (Smith) – Irwin, McQuaid, Breen, Trotman, Cross, Miller – Hayes, Spooner, Connolly – Blidh, Kemppainen, Talbot – Rinaldo, Sexton, Randell – DeFazio, Chochlačev, Ferlin..
Příjemný, i když velice pozdní večer přeji všem fanouškům kanadskoamerického hokeje. Dnes v noci pro Vás v našich online přenosech máme připravenou další porci přípravných zápasů před začátkem ročníku NHL, mezi kterými nebude chybět ani duel mezi týmy New York Rangers a Boston Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:2

Branky a nahrávky: 37. McDonagh (Lindberg, Stalberg), 40. J. T. Miller (McDonagh), 46. Nash (Diaz, Klein) – 1. Connolly (Hayes, Spooner), 59. Connolly (Trotman, Spooner)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi "A", Mcllrath, Klein, Miller, Hayes, Glass, Brassard, Staal, Kreider, Stepan "A", Lindberg, Stalberg, Stoll, McDonagh "C", Diaz, Zuccarello, Nash, Etem.

Boston Bruins: Gustavsson (Smith) – Irwin, McQuaid "A", Breen, Trotman, Cross, Miller – Hayes "A", Spooner, Connolly – Blidh, Kemppainen, Talbot "A" – Rinaldo, Sexton, Randell – DeFazio, Chochlačev, Ferlin.

Rozhodčí: O'Halloran, Nicholson – Cherrey, Kovachik

Diváci: 18006