DHL Extraliga juniorů

HC Plzeň 1929 – HC Slavia Praha

2:3

konec (0:0, 1:2, 1:1)

01.10.2015, 17:00 • Home Monitoring Aréna • 9. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.9 4.3 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:42

Komplikace pro domácí. Za krosček putuje na trestnou lavici Jan Walter (PLZ).

35:34

Luboš Adam (SLA) je vyloučen na dvě minuty za nedovolenou výstroj a domácí tým tak bude hrát další přesilovou hru.

28:54

Za hru vysokou holí je vyloučen Petr Tejral (SLA). Domácí tak mohou vyrovnat v přesilové hře.

24:00

Nyní Kokoška neproměnil šanci kvůli tomu, že byl držen Filipem Ječným (SLA). Ten tak dostává dvě trestné minuty.

16:57

Za podražení nyní na trestnou lavici putuje Luboš Adam (SLA). První přesilovku si tak zahraje Plzeň.

06:03

Lukáš Vlček (PLZ) je nyní vyloučen na dvě minuty za podražení. Slavia Praha si tak zahraje přesilovou hru.

2:3

Branky a nahrávky: 26. Suchý (Krliš, Kvasnička), 56. Přikryl (Walter, Kvasnička) – 21. Heldák (Saňa, Nestrašil), 21. Poruba (Tejral, Furch), 45. Nestrašil (Ječný)

HC Plzeň 1929: Štekr (Zeman) – Kvasnička, Polívka, Kaňák, Walter "A", Pokorný, Rajal – Petráš, Beneš "C", Švarc, Vlček, Kučera, Krystl, Rajal, Krliš "A", Přikryl, Kokoška, Vracovský, Suchý, Stráský

HC Slavia Praha: Frodl (Dubský) – Hůla, Novák, Drahorád, Adam, Saňa "A", Straka – Poruba, Mašek, Nestrašil "C", Heldák, Ječný, Vyskočil, Tejral "A", Josefus, Suda, Sládek, Mareček, Furch

Rozhodčí: Hornáček – Doležal, Klouček