po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

01.10.2015, 16:00 • Arena Jugra • Viktor Polok (@VPolok)

Tipsport: 2.56 3.9 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a při dalším onlajnu napočtenou. (18:21:08)
Skončilo nám vyrovnané utkání, které muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se ukázali lepší hráči domácí Jugry a vyhrávají tak i dnešní utkání poměrem 2:1.

64:44

Jugra právě vstřelila branku!
Tak toto je šok pro hosty když inkasují ihned po buly , které vyhráli hráči Jugry, Nikita Gusev přikopl puk IGOROVI BORTNIKOVI a ten dokázal protlačit puk až do branky. Asistence : Nikita Gusev

64:40

I hosté si berou oddechový čas.

64:39

Domácí Volkov vystřelil v přesilové hře jen do připraveného brankáře.

64:10

Oddechový čas pro domácí. Jugra chce využít šanci v přesilové hře aby již rozhodli utkání.

64:10

Na dvě minuty za hrubost byl vyloučen Paul Szczechura.

63:30

Puk mají na svých holích hráči domácí Jugry.

63:05

Milčakov vyslal do útoku Komarova , ten však puk rychle ztratil.

62:40

Sitnikov se pokoušel prostřelit Milčakova, ten však jeho snadný pokus dokázal vyrazit.

61:10

V prodloužení nikdo nijak neútočí spíše se hraje na dobrou obranu.

60:45

U puku hráči hostí.

60:10

Buly vyhráli hráči Jugry.

60:01

Po malé pauze bude následovat prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

Týmy už přestávají hrát a myslí spíše na prodloužení.

59:19

58:40

Toto bylo neskutečné , Bortnikov vystřelil do brankáře, ten puk vyrazil na Volkova, který na dvakrát nedokázal vstřelit branku, když při druhém pokusu nastřelil i tyč.

58:02

Jugra zavřela svého soupeře, uvidíme co hráči vymyslí.

57:19

Na dvě minuty byl za hákování vyloučen Matěruchin.

56:47

56:10

Teprve teď se dokázali domácí na chvíli usadit v útočném pásmu , jejich snahu však přerušil ofsajd.

55:20

Jugra se nedokáže dostat až před brankáře Milčakova a spíše hraje ve svém obranném pásmu.

54:47

Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Nick Bailen

53:57

Gavrus puk nahodil na bránu v letu ho ještě zachytil Ellison a ten dokázal z první vybít , avšak jen do připraveného brankáře.

52:15

Szczechura zkoušel překvapit Fokina střelou k tyči , Fokin byl u tyče připraven a puk v pohodě vyrazil na hůl jednoho ze svých spoluhráčů.

51:25

V posledních chvílích je hra vyrovnaná a oba týmy spíše výsledek brání.

50:40

Volkov se pokoušel překonat Milčakova z úhlu , ten se však nachytat nenechal a puk vyrazil do bezpečí.

49:35

Hráči Jugry na chvíli zůstali na útočné polovině, ale za nedlouho puk ztratili.

48:45

Domácí i hosté v plném počtu.

47:22

Domácí vyhodili puk a jsou na chvíli v bezpečí.

47:15

Hráči Dinama zavřeli svého soupeře, žádnou kloudnou akci však nevymysleli.

46:45

Za drobnou potyčku byli současně vyloučení Ugolnikov a Bailen

46:40

Komerční přestávka.

46:35

45:45

Hosté z počátku dokázali puk vyhodit , avšak poté dokázali soupeře nesmírně tlačit když ani po minutě nedokázali vstřelit gol, tak raději přerušil hru Milčakov, který předtím tým velmi podržel jistými zákroky.

44:35

I hosté si poprvé půjdou sednout na trestnou lavici , za podražení vyloučen Komarov.

43:50

Hráči Jugry se na chvíli usadili v útočném pásmu, tam však dlouho nevydrželi a hráči Minsku puk vyvezli.

43:05

Po delší době přerušení, po nahození Meleška zastavil Fokin puk.

42:20

Zatím se hraje bez přerušení , puk si ani jeden tým na delší dobu neudržel.

41:05

U puku jsou teď hráči domácích.

40:15

Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hráči Minsku, kteří se hned hnali do útoku.

40:01

Skončila nám druhá třetina za stavu 1:1, ve druhé třetině nebyl ani jeden tým lepším když se střídali v držení puku, udivíme jak se bude poslední třetina vyvíjet.
Další třetina začne přibližně v 17:37.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:42

Ugolnikov vystřelil z modré čáry na Milčakova, ten jeho pokus vyrazil.

39:20

Jugra tlačí svého soupeře.

38:40

Komarov vystřelil na Fokina, ten vyrazil před sebe na Pavloviče a ten ani na dvakrát na brankáře nevyzrál.

37:30

V posledních chvílích se převážně hraje ve středu hřiště.

36:40

Jugra na chvíli zatlačila svého soupeře, avšak nic co by vedlo k brance nevymyslela.

35:50

Teď se hrálo ve středu hřiště , kde puk dokázal vybojovat domácí Sitnikov, který puk dostal na útočnou polovinu, kde ho ztratil.

35:05

Ofsajd hostujících hráčů.

34:30

Lisovec nahazoval puk na branku Jugry , tam však ani jeden ze spoluhráčů nebyl a puku se tak ujali hráči domácího družstva.

33:10

Michnov se pokoušel něco vymyslet, než to však dokázal tak puk ztratil.

32:45

32:15

Hráči Minsku nakonec i vystřelili, ale jen do Fokina.

31:35

Hráči Jugry se již několikrát dokázali osvobodit a hráčům Minsku se je nepodaří zavřít

30:45

Za podražení byl vyloučen domácí Pogorišnij.

29:40

Hosté se dostávali do útoku , nadějnou šanci však zastavil Antonov, který skvělé vyslal Bortnikova, ten šel už sám na branku a vypadalo to že vstřelí branku, Milčakov ho skvělé vychytal.

29:10

Ofsajd domácích hráču.

28:15

V posledních chvílích jsou u puku jen hráči Minsku, kteří jako by po vstřelené brance ožili.

28:05

Hosté se opět dostali až do útočného pásma a tentokrát hráči Jugry odvrátili puk až na zakázané uvolnění.

27:30

Hráči Chanty-Mansijsku dokázali puk vyhodit, hosté však znovu u puku.

27:05

U puku hráči hostujícího Dinama.

26:20

26:10

Hosté ještě pokračovali v přesilové hře , tu nevyužili a Ivanov se tak vrátil na led.

24:39

24:39 Matt ELLISON - 1:1

24:39

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hosté rychle střílí srovnávací branku, ihned po rozehrání se k puku dostal MATT ELLISON a prostřelil Fokina. Asistence: Bailen, Gunderson

24:05

Na dvě plus dvě minuty byl vyloučen domácí Ivanov.

23:15

Panov zkoušel procpat puk na Guseva, ten však byl příliš daleko a u puku byl rychleji hostující bek Usenko.

22:30

Puk měli na hokejce hráči Minsku , avšak jej brzo ztratili.

21:48

Tentokrát pískáno zakázané uvolnění hostí , když Sinčevič vyhodil puk přes všechny čáry.

21:10

Michajlov byl příliš rychlý a dostal se do pásma rychleji než puk a byl tak odpískán ofsajd.

20:35

Hráči Jugry také neměli moc dlouho puk na svých hokejkách, když ho po chvíli ztratili a ujali se ho hráči Minsku , kteří vyzkoušeli pozornost Fokina.

20:10

Buly vyhráli hráči Dinama Minsk, ihned se hnali do útoku , tam však puk ztratili.

20:01

Oba týmy již nastupují na ledovou plochu a druhá třetina bude zanedlouho zahájena.
Tak skončila nám první třetina. Ze začátku utkání měli více ze hry hosté když neuvyužili své šance, poté se už ujali hry domácí , když po jednom z tlaků nedokázali využit a vypadalo to že první třetina tímto výsledkem skončí, ale necelé tři minuty před jejím koncem nahodil puk na brankáře Mličakova Želdakov, Milčakov dokázal ještě puk vyrazit, ale ten se dostal jen k Jacenkovi a ten vstřelil zatím první branku utkání. Uvidíme jak se utkání bude dál vyvíjet.
Další třetina začne přibližně v 16:48 .

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

17:58

17:58 Igor JACENKO - 1:0

17:58

Vypadalo to že domácí nakonec branku nevstřelí, po nahození Želdakova vyrazil Milčakov puk , ale jen na připraveného IGORA JACENKA, který neměl problém minout prázdnou branku. Asistence: Želdakov.

17:30

Domácí již podruhé v tomto utkání zatlačili svého soupeře, ale opět tento tlak nevyužili a Milčakov raději puk skryl v lapačce a přerušil hru.

16:40

Hosté byli u puku, ale moc dlouho jim na hokejkách nevydržel když jej ztratili a přenechali ho hráčům Jugry,

16:10

Hosté se dokázali ubranit tlaku soupeře a vyvezli puk ze svého pásma.

15:30

Domácí tlačili svého soupeře, ale nedokázali tento tlak zužitkovat.

14:45

Hosté taktéž zkoušeli zakombinovat, ale na Fokina nevyzráli.

14:10

Puk na hokejkách hráču Jugry.

13:20

I hosté vyzkošeli Fokina, který byl opět připraven.

12:30

Po nahození Bailena se na chvíli hosté usadili ve svém útočném pásmu. ale domácí dokázali jít do protiútoku a málem z toho vytěžili branku, ale Ševčenko minul v dobré střelecké pozici.

12:10

Komerční přestavka.

11:55

Pískán ofsajd domácích, když byl Ivanov příliš rychlý.

11:20

Více ze hry mají v posledních chvílich hosté.

09:42

Komarov a Meleško šli sami na Fokina, ale prvně jmenovaný přihrál Meleškovi a toho vychytal Fokin, když vyrazil puk nad bránu.

09:10

U puku hosté , kteří vymysleli jak překonat Fokina, ale mezitím je pískán ofsajd hostí, když na modré nestihl puk Šinkevič.

09:01

Zakázané uvolnění hostí.

08:50

Hra přerušena pro ofsajd hostí.

07:50

Hosté nahodili puk do svého útočného pásma, vypadalo to že domácí puk převezmou a vyvezou ho ven , ale zazmatkovali a Komarov tak vyzkoušel připraveného Fokina.

07:30

Po rozehrání se opět ujali puku hosté a Drozd ihned vyzkoušel Fokina a ten radši hru přerušil.

07:10

Branku se pokoušeli vstřelit i hráči Minsku, ale skorovat se jim nepodařilo.

06:20

Puku se po rozehrání ujali domácí , kteří se i dostali do slibné příležitostí , ale branku minuli.

05:55

05:45

Pozvolna rozehrávali hosté, dokázali se dostat až před Fokina, ale ten neměl s lehkým nahozením moc problémy.

05:30

Hraje se teď v útočném pásmu hostí.

05:10

Vystřelit se povedlo i domácím hráčúm, ale hostům se povedlo dostat na druhou stranu hřiště , kde se teď bude vhazovat.

04:45

04:30

Hosté z Minsku domácí v přesilovce zatlačili, ale hostům se přesto zatím branku vstřelit nepovedlo.

03:05

Hosté se pokoušeli poprvé v přesilovce vystřelit, ale jejich pokus Fokin pokryl.

02:45

Do útoku se hnal Meleško , ale na poslední chvíli ho nedovoleně zastavil Ugolnikov, který si půjde odpykat dvouminutový trest.

02:15

Hráči Minsku se již chtěli puku zbavit, ale nedokázali jej vyhodit a hra tak dále pokračuje v jejim obraném pásmu.

01:50

Puk měli na svých holích hráči Jugry, ale celou dobu jen jezdili v útočném pásmu a nezaznamenali žádnou střelu.

01:10

Do útoku se dostali i hosté z Minsku , ale nic nedokázali vymyslet a jen vystřelili na připraveného Fokina.

0:30

Domácí se už radovali z branky , ale střela Guseva skončila jen na břevně.

0:15

Úvodní buly vyhrálo mužstvo Jugry, které zavezlo puk od útočné třetiny kde ho i drží.

00:01

Oba týmy již pomalu nastupují na led a utkání bude za chvíli zahájeno.

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Gelašvili) – Antonov, Ugolnikov, Kalašnikov, Želdakov, Vasilčenko, Pogorišnij, Chrišpenc – Panov, Bortnikov, Gusev, Ševčenko, Volkov, Ivanov, Buljanskij, Sitnikov, Jacenko, Michnov, Jašin, Taratuchin.

HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Sinčevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Gunderson, Usenko, Značarenko – Kaljužnyj, Pavlovič, Gavrus, Ellison, Cheechoo, Szczechura, Meleško, Komarov, Buinitsky, Drozd, Ambrozčeičik, Matěruchin, Michajlov.

Rozhodčí
Sergej Beljajev, Jakov Dejev – Ivan Nazarov, Sergej Mišur.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Československá stopa: V domácím mužstvu nepůsobí žádný český ani slovenský hokejista. Zato dres Dinama Minsk obléká český obránce Lukáš Krajíček a celé mužstvo vede jako hlavní trenér Slovák Ľubomír Pokovič.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! KHL nám dnes nabídne souboj domácí Jugry Chanty-Mansijsk s běloruským Dinamem Minsk. Oba týmy se spolu střetly už před pouhými osmi dny, kdy Jugra zvítězila v Bělorusku 3:0. Tým z Chanty-Mansijsku je momentálně s 26 body, spolu s Magnitogorskem, v čele Charlamovovy divize. Hosté z Minsku mají v současné chvíli bodů 20, což stačí na deváté místo v Západní konferenci. Oplatí svěřenci slovenského trenéra Pokoviče Jugře domácí porážku a připíší si třetí výhru v řadě, nebo se opět bude radovat Chanty-Mansijsk?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

2:1

Branky a nahrávky: 18. Jacenko (Želdakov), 65. Bortnikov (Gusev) – 25. Ellison (Bailen, Gunderson)